ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Eto drago mi je da vas je moj Hans nasmijao😁 Thinkpink pretpostavljam da me predlozilo njoj preko istih prijatelja,jer smo iz manjeg grada,realno svi sve znamo. Al pretpostavljam i da je osjetila da se povezala samnom😂
    Jutro i sretno svima na pregledima! MI smo danas taman 17 tt😍 kad sam vas u visim tjednima pratila 17 tj mi se činilo punoooo a sad mi je kad ja dodjem na to joj di mi je 26 tjedana🙈
    Angie ti bi mogla malo usporiti tempo ženo znaš. Slaganje drva i ribanje dvije kupanje u istom danu,kae s glavom🙈
    Nebu ti posao pobjegao bez brige. Ko moja mama si. Dodje tu krepana i nabraja kaj je sve danas napravila. Reko budes zakasnila negdje ako pola prebacis za sutra?
    Eh pola nisam zapamtila… ugl pregled mi je u petak i iiiiskreno se nadam da nisam više pretplacena na krevet- kauč nego da mogu bar u šetnju il na kavu🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Lavice da bilo bi super da ti daju dozvolu za šetanje i kavicu..držim fige! 
    Angie uspori malo, sad mi je jasno zašto puno jedeš🤣🤣🤣
    Ja danas idem tražiti neku haljinu za kupiti.. Idemo na pir u subotu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Jutro svima…sretno na pregledima 🙂 Ja vec u gradu,čekam bus da odem po doznake pa nazad u grad na hzz pa tek onda u bolnicu na uzv..tko ce dočekati 😁 Ima neke nade za naoblaku pa valjda nece sunce uprziti…
    Bome Angie ja se umorila sam dok sam pročitala sta si radila 😂
    Iva super…brzo su oni to poslali.
    Lavice mozda je i Hans na forumu 😂😂😂
    Drž te mi fige ak ništa drugo da me nervoza prođe,ne znam ni sama šta sam tako nervozna 😕

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Velim vam da imam pitona v riti 
    Lavice tvoja mama i ja bi se slozila onda definitivno, moja stalno kuka da nemre pratit moj tempo 
    Ma samo da ja u svaki ćošak kuče unesem ono nešto svoje i da to bude onak kak bi ja voljela i onda sam mirna i sve će biti laganini. 
    E da….sinoć stigle domaće jabuke, danas na redu štrudla od jabuka, volite i to? 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ajme sta je to tak komplicirano oko doznaka? Ja danas planiram otvlrit komplikacije …sto sve moram obaviti?

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Mrgud mislim da si ti pitala za piling. Probaj Marikke, prirodna hrvatska kozmetika, meni je top. Ne znam gdje ima kupit u Zg al imaju i web stranicu pa možeš narucit.

    Ja sam danas vec živčana kao pas, od 6 na katamaranu, čeka me milijun ružnih obaveza, pokušavam ubit oko, a neko dijete trči već brat bratu sat vremena i urla iz petnih žila 😳, ne znam, meni to baš nije ok, vidjet ćemo kad bude moje al mislim da cu ostat pri tom razmišljanju 😅

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Sretno svim curama na pregledima i da anna dočeka dobre nalaze :) 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Jutro!! Bila budna do pol 3 al nemrem spavat vise 🦉🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Sretno na pregledima cure!!
    Angie svaka cast na tolkoj energiji, ja nisam ni na pola toga… Tj.imam volje i naumim tako nesto i onda obavim 1 stvar i budem krepana da ne mrdnem ostatak dana. I eto nke spominje strudlu od jabuka 🙈 cure sa secerom ce te udavit 😜 joj sad nam krecu ti ogtt pregledi, ko zna kolko ce nas na dijeti zavrsiti…
    Kengurica ja sam alergicar na pelud i cijelo proljeće i sad ambroziju prezivljavam bez ijedne tablete jer su mi 2 doktora opca i gin rekli da se nesmije osim do te mjere ako mi zivot nije u opasnosti da se gusim. Tak da trpim… Iduce godine cu dojit pa opet nis od tableta…
    Lavice Hans!! To je to. Od sad svaka nadrkana sestra ima nadimak 🙈
    Grizli da di mozda uzela odma happy meal nrbi bilo suza a i igračku bi dobila 😉 salim se… Kuzim… I ja sam pocela jesti puno manje obroke al jede mi se stalno. Mozda kak se sve pomice prema gore mi stislo zeludac pa neide vise a osjecaj gladi i potreba su veci 🤷🏼‍♀️
    Joj neznam sta sam jos htjela rec 🙄

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Ima koja da joj se nakon cjelonocnog lezanja na lijevom boku ujutro kad se pomaknete na ledja, kao izboci, stvrdne donji lijevi dio trbuha? To sam primjetila u zadnjih par dana…

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Ajme sta je to tak komplicirano oko doznaka? Ja danas planiram otvlrit komplikacije …sto sve moram obaviti?


    Ništa, otvori ti doktorica bolovanje, jedan papir u HZZO, jedan u firmu, i tako na kraju svakog mjeseca, odnosno, do petog u tekućem mjesecu, da ti isplate mjesec iza.
    Ako si me skuzila🙈

    Sretno svima na pregledima.🤞🏻

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.