ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Omerta tebi 3 meni ni jedna 
    A valjda budu kroz mj dana… Ak ne dodu narucujem ih ponovno sve 
    Malabubamara cestitke na urednom pregledu!! Moja curka je tak stajala pred dva pregleda i sve mi je bilo jasno zakaj mi se piski jako 
    Al sad je aktivna i rotira se nonstop. Danas sam napipala kvrgu na desnoj strani kod pupka, samo se zategnula i ispupcila koza ko da ce probit, valjda glava il guza 🙈🙈 pa se povukla. Jos je meni poteljica sprijeda, sta osjecate tek onda vi kojima je straga?? Koji mali akrobati 🥰🥰🥰
    Jedino sto jos rijetko osjetimo udarce kad stavimo ruku na trbih, bas su svi nekako unutarnji. Mm svaki put ceka, uspio je samo 2 udarca do sad osjetit… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure..evo mene nakon dugooo vremena..Stalno vas čitam, ali nekako nema inspiracije ili vremena se uključiti aktivno. Međutim, malo sam sad zapela i treba mi vaše misljenje. Naime, sad sam 21 tjedan..i ja nista ne osjetim..nikakvo lupkanje, mjehuriće nista…bila sam na redovnom pregledu prosli pon, sve je ok, i sutra imam anomaly scan. Rekao mi je gin prosli tjedan da se nista ne uzrujavam, da cu vjerojatno poceti kasnije osjecati i to je to, ali ja kad citam sve vas di vec od 17 tjedna osjetite bebu, a ja skroz nista, odmah sam u panici… Lorija, ako može, sljedeći pregled mi je 16.9.. Divno mi je gledati kako nam se ti datumi pomicuuu…

    [lilypie.com]

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Iva evo ja po ovim tablicama gledam otprilike :)
    [postimg.cc]

    [postimg.cc]

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure 🖐🏻🖐🏻
    Ja vas ne stignem vise pratiti, kad imam vremena nemam koncentracije za procitati sve 🙈 nadam se da ste sve dobro 🤞🏻🤞🏻 
    Prijavljujem prvi udarac 🥊🥊 bio je neki dan sva sam se zbunila 🙈🤣🥰🥰 kod nas je to sve malo kasnije krenilo 
    Imam pitanje sto se tiče kinderbeta. Mi ćemo dobiti onaj manji što se pričvrsti za bračni krevet, on se koristi 6-8mj, moja tetka je 10mj ovisno o bebi. Ovako nešto https://mamalefox.ru/uploads/cuimg-wu6efc3.jpg [mamalefox.ru]
    I dobila sam preporuku da ne kupujem poslije onaj standardni kinderbet, nego da uzmem putni sa bočnim otvorom. Poznanica jedna je preporučila tako je njen bebač spavao u njemu i preko dana bi se igrao i sam zaspao. Ima li koja kakvo iskustvo s tim? 🙈 gledala sam te putne ima ih raznih 😍

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Bome Flower sad sam se sjetila kako sam fulala🙈 Ja sam svojoj maloj za izlaz iz rodilišta uzela palicu 44 ne znajući baš o veličinama kad ono go za sestomjesecno dijete😂🙈 i sjećam se da je 40/ 41 nosila na izlazu iz rodilišta.
    A 10/11 je u cm gaziste. 
    Eto prst mi brzi od mozga.

    [lilypie.com]

  • Avatar malabubamara

    malabubamara

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    miki0

    Omerta tebi 3 meni ni jedna
    A valjda budu kroz mj dana… Ak ne dodu narucujem ih ponovno sve
    Malabubamara cestitke na urednom pregledu!! Moja curka je tak stajala pred dva pregleda i sve mi je bilo jasno zakaj mi se piski jako
    Al sad je aktivna i rotira se nonstop. Danas sam napipala kvrgu na desnoj strani kod pupka, samo se zategnula i ispupcila koza ko da ce probit, valjda glava il guza 🙈🙈 pa se povukla. Jos je meni poteljica sprijeda, sta osjecate tek onda vi kojima je straga?? Koji mali akrobati 🥰🥰🥰
    Jedino sto jos rijetko osjetimo udarce kad stavimo ruku na trbih, bas su svi nekako unutarnji. Mm svaki put ceka, uspio je samo 2 udarca do sad osjetit…


    I meni je posteljica sprijeda, ali se lupkanje bas jako osjeti i vrlo je aktivna. Nadam se da ce sr na kraju okrenuti kako treba, ja sam se rodila na nagice, pa me malo strah da ne bi imoja beba tako. Namucila sam mami bas prije 27 godina 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar malabubamara

    malabubamara

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    *nogice

    [lilypie.com]

  • Avatar Maj4

    Maj4

    Broj poruka: 410

    Prijavi adminu

    Mustra ništa se ne brini, ja sam tek oko 22tt osjetila ponekad meškoljenje i to kad bi se baš umirila i kad bi mi bila tišina oko mene da me ne dekoncentrita. A prekjučer 23+6 sam osjetila prvi udarac. 
    Nisu sve bebe jednako aktivne nemoj da te to plaši, ovisi i gdje je posteljica i koliko si ti aktivna 😊😉

    🦸🏼‍♀️'94 🦸🏼‍♂️'86
    🌈 18.5. imamo 💙
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    I da, nismo obitelj nasilnika,nije imala palicu nego KAPICU za izlaz iz rodilišta (majko sveta ubije me ovaj autocorrect)😂😂😂😂

    Maj4 ne znam što da ti kažem,iskustva su individualna. Moje je da dijete s 10 mjeseci treba imati ili bar težiti ritmu i ne raditi naviku da zaspi u igri nego da se zna kad je vrijeme za igranje,kad za spavanje pa ide u svoj krevetac (nešto kao ritual, što popodne što navecer). Ja sam vise za obicni kinderbet jer mislim da su i kvalitetniji madraci u njima al to sam ja (ako već biram izmedju tog dvoje).

    [lilypie.com]

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Osobno mislim da bebi kao i svima treba pravi madrac za spavanje, a ovi putni krevetići za povremeno korištenje…ali evo samo moje mišljenje, svako će naravno napraviti onako kako njemu paše i što misli da je najbolje 😊

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.