ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Unistila sam se sad sa bucnicom, a tak sam lagano od jutra krenula.. ipak cu od sutra lagano!
    Annika lijepo da si se javila! Super za uredan pregled, drzim fige i za dalje! 
    Eee dosle mi danas tkanine za posteljinu za kindac! Preslatko! Bit ce jedna strana bijelo sa malim sivim zvjezdicama i druga siva sa vecim bijelima. Sad jos moram kupit jedan set da si skinem dimenzije za kroj. Jupii!

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Iva mene tako zna probadat.  I da, stvarno cudan i ruzan osjecaj. Bas me tako probadalo pred neka tri dana. Sad vise ne. Vjerujem da su to sve cari drugog stanja ;)

    [lilypie.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Mozda se samo prave da nemaju :) meni je isto bilo ful cudno, jer kao sta ono iza podrucje ima sa trudnocom. Al ocito ima hahha bas onako kao da neko zabije noz i izvadi 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Samonezelje čestitam na curki! Neka nam pišuljica popravi prosjek! 😉🎠
    Ljubica dobrodošla!
    Seni super vijesti, baš mi je drago, čestitam i nek sve bude uredno do kraja! 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Cure, nažalost danas sam imala jako potresan dan, nevezano za trudnoću. I sad lezim u krevetu i bebica mi se javila, rasplakala sam se od svih izmjesanih emocija, zamislila sam si da je osjetila moju tugu i odlučila me razveselit ❤
    U pola sata jedno 5 puta, malo ispod pupka, kao da puše balone 😍

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Grizli hvala ti, vidit ćemo što će mi doktori reć.. Jest ću što trebam, nema labavo.. Kengurice da povišen mi je bio natašte 5.5, a za 1h 6.6, za 2h 7. Ali ja sam jela što i inače jedem i hrpu voća.. Sad ću morati pazit malo više i izbjegavat neke voćke.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Omerta žao mi je zbog tvog gubitka blizića, sigurno ti je bilo jako teško.. No sad stiže bebica i držim fige da sve bude uredno do kraja!

    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Annika drago mi je da je kod tebe sve super, čeatitam! Javi nam se češće..
    Losa nadam se da će sve bit ok.. Pa nije strašno ako ti nisu dali terapiju.. Znači da je sve pod kontrolom. Ne bi se dr. zezali s tim.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Iva to sto osjecas je normalno i meni je tako svaki toliko ko da me neko kolcem u guzicu s oproštenjem ubode. To je do nekog zivca sam ja cula koji je sad pod pritiskom pa kad olabavi onda zaboli. Nadam se da ce ti proc upala. 
    DeeDee zao mi je da si imala ruzan dan, beba te sigurno dosla razveseliti. ❤️

    [tickerfactory.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Iva i meni je tako i jos cijeli diapazon razlicitih bolova probadanja koja dodu i odu pa se pojave negdje drugdje pa odu pa iskreno toliko toga zateze probode zanervira gore dole lijevo desno da ja vise ni ne popratim sve sa punom paznjon jer tako mi bilo i u prvoj samo kasnije nego sada pa me moja baka fino prosvjetlila danas (inace patronazna sestra u mirovini) kaze ona svaku tu boljcicu sta si imala u prvoj trudnoci - prepone kukovi dole oko pipi guze rebra leda zdjelica noge oko trbuha oko jajnika sva zatezanja sve to nesto sto dolazi sa rastom bebe u drugoj trudnoci dode nesto ranije i boli malo duze u drugoj trudnoci pogotovo kad su trudnoce blize i da je sve to logicno jer mi radimo ogroman posao dok nosimo bebu. Eto ako je kome utjeha drago mi je :) 
    Deedee povezanost mame i bebe pocinje vec u trbuhu i one osjete nas i u puno slucajeva kad je mama uznemirena tuzna ili zabrinuta beba ce se javiti udarcima i kasnije ako pratite vasu djecu na taj nacin kad god budete lose i tuzne i tjeskobne vase dijete ce vas posebno traziti zvati i trebati njihov je to nacin da nas ometu u tim losim osjecajima i da prebacimo fokus jer osjete i tako mali ❤ ugodna noc i vama i vasim malim srcacima 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.