ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Kengurica ja imam dosta česte “nedefinirane” alergije, tj. alergotest ne pokazuje nista a svako proljeće i jesen umirem ako ne pijem tablete. Vidjet cemo kako ce bit al pitala sam gin i rekao mi je da radije potrpim bez ako nije kritično.

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Goga baš sam se zapitala gdje si nam ti i kako si? A ti već uvelike vrijedna….bravo 
    Čestitam svima na jučerašnjim obavljenim pregledima, sretno svima koje danas idu. Curama sa beštijama želim da ih se što prije i sretnije riješe!
    Hans na mitraljezu me tako nasmijao i onda još pošalje zahtjev na fb, vrištala sam sad dok sam čitala….moj tata je imao sličan nadimak za takve namrgođene i nadrkane osobe….Hitler iz našeg sokaka 

    Msm da je Deedee pisala o lošem danu? Neka se ne ponovi 
    I meni jučer baš bio naporan dan….oribala sam obe kupaonice (s maskom na licu jer me strah ikakvih deterdženata, a sve je bio…al svejedno), počistila sve sobe i gore i dolje, sredila stepenice, kuhinju…ma sve sam ulickala, skuhala čufte za ručak i još sa mm slagala drva….on tačkao a ja slagala u redove…barem ove koje mogu. Onda došli mama, sestra, šogor i nećak. Nećak se naigrao s ekipom iz ulice i baš su uživali, mi kafenisali, jeli….oko pola 20 oni doma a ja konačno na kutnu s nogama u zrak, više nisam mogla beknut!! U 21 smo već bili u krevet, svi krepani ko mački nekakvi….baš me izmorio jučerašnji dan 
    Danas kuham grah i kobase i amen, nema više kerefeka dok sve ne sredim u kući i oko kuće….previše mi je svaki dan ovakvog tempa.

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Angie ja ni kad nisam.trudna ne forsam se tolko hahahhah
    Ja mislim da cu pohane patlidane ali na pek papiru u pecnici. Pregled u 17 i 30. 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Nasty, Lala, mikio tenks! 
    Dobro jutro svima i sretno na pregledima! Anna drzim palce!
    Goga i ja spremila pizzu 🍕, al mm-u za rucak. Ja sam ipak na integralnom kruhu ostala..
    DeeDee evo sreca da je bebica tu da te razveseli i utjesi! 
    Meni bas nekak tesko dan krenuo, zgaravica me malo muci vec od jutra..

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Jutro curke. Vidim jucer svi super pregledi. Seni najljepse moguce vijesti wow, bravo za borca u trbuhu 💪💪🎉🎉
    Sretno svima danas 🤞
    Ja se pridruzujem curama koje su pocele imat tegobe. Do sad kad me netko pitao doslovno bi rekla da ni ne osjecam da sam trudna 🙈. A evo zadnjih tjedan dana sve nesto zateze, pa se nemrem namjestit pa me isto jednom probolo ko s nozem 😫. Objasnjavam si to tempu koji mi je 100puta zesci nego na go, cinjenici da opet radim, odvratnoj sparini u zagrebu, a i tom da mi je trbuh stvarno u zadnjih 10ak dana buknuo. Nije to nista jako i neizdrzivo, samo nelagodno, a s obzirom da sam do polovine puta bila fakat super, sad me malo ovo zivcira 🙈😊
    Nego pitanje nevezano za trudnocu, jel koristite kakav piling za tijelo? Ja sam totano netipicno za sebe u zadnje vrijeme samo u haljinama jer u hlace ne stanem, i sad mi se pocele gulit noge 😂 a nisam to inace u zivotu bas prakticirala, pa mi treba neka prepouka sto da si kupim 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Dobro jutroooo! Sretno danas na pregledima cure! 
    Novoj curi zelim dobrodošlicu i naravno da te primamo. Za parametre izgpeda po CRP da je neka upala u tijeku. Sretno! 
    Angie 😦😦😦😦 samo to si jucer radila? Nije li to premalo posla koji si obavila? Ono halllooo zeno jesi ti mozda na baterije ili neki mutant? 
    S obzirom da su mi rasle zazubice jos od neki dan za McD kad ste ga intenzivno spominjale mm me sinoc odveo da utazim zelju. Ja se na kraju rasplakala jer narucila meni mali dobila sve fino kako sam narucila i na kraju ostala razocarana sama sa sobom jer sam uspjela pojest pola hamburgera i mozda 1/5 krumpirica. Inace bi sve to smazala bez problema prije. Mene je to toliko rastuzilo. Ljudi me gledali ko da sam pala sa banane kad sam pocela plakat da ja ne mogu to pojest. 😭 Uglavnom mm zakljucio iduci put da mogu dobiti eventualno happy meal da ne bude drame. 

    [tickerfactory.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Jutro mamite!!
    Evo na putu za posao, pa cu laganini. Imam srecu pa vec pocinjem uhodavat zamjenu pa mi sluzi i kao ispomoc 😁
    Moram vam priznati da mi je ono jucer sa niskom posteljicom bio wake up call da se moram vise paziti. Da se razumijemo ne radim ja akrobacije, ne nosim tesko, ne trcim,  ne zurim, ali ocito moram usporiti. Jucer me poslije pregleda cijeli trbuh bolio, mozda i zato jer me dr dosta stiskala dok je radila uzv, ne znam, ali jutros je bolje


  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    28.8.- Tockica37
    28.8.- MaRe
    28.8.- malabubamara
    29.8.- petra31
    29.8.- DeeSB
    29.8.- iva4
    30.8.- Maj4
    30.8.- Lala3
    30.8.- Eleonoré
    30.8.- Nova19
    30.8.- Lavica27
    02.9.- crnokosa
    02.9.- Sarita15
    02.9.- aarauch
    02.9.- Reserved123
    03.9.- Juno
    03.9.- DeeDee
    03.9.- piba7
    03.9.- lucille9
    03.9.- Nasty
    04.9.- valentina
    04.9.- ivikii
    04.9.- samonezelje
    05.9.- sofio9
    06.9.- Stelle123
    06.9.- Anna
    09.9.- Samojed
    09.9.- mikio
    09.9.- Goga_V
    10.9.- Nita9999
    11.9.- flower
    11.9.- Anna
    11.9.- tinika
    12.9.- mrgud_zg
    13.9.- lupe
    13.9.- C1M4
    17.9.- lorija
    18.9.- MaybeBaby
    18.9.- Lunica
    18.9.- Nasty
    19.9.- Angie1205
    19.9.- Jaivanpa
    19.9.- sofio9
    20.9.- Lala27
    23.9.-lucille9
    23.9.- Kengurica
    24.9.- Simbalija
    24.9.- Dalindas
    26.9.- Jaivanpa
    26.9.- Thinkpink1
    30.9.- Seni1985
    2.10- Annika

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Joj u Zg je zbilja neizdrziva sparina. Nemam nista protiv vrucine no sparina me ubija. Bas sam gledala prognozu i ne cini se da ce stati.
    Ja sam jucer bila na sastanku sa strancima a tamo je nepristojno pitat o privatnom zivotu. Svi su mi kao hledali trbuh a niko nista. Svako malo sam morala izlazit na wc 🤣🤣

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutroo cure. Sretno danas na pregledu. 🌸🌸🌸  Anna posebno tebi 🙏 
    Lala gledala sam sinoc utakmicu 😍😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.