ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LoBi

    LoBi

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Bok svima ❤️ otkrila sam ovu grupu pa se nadam da se mogu pridružiti 🙂 ovo mi je prva trudnoća, sad sam 16 tjedana i 5 dana, termin mi je 06.02., sljedeći pregled mi je 29.08.i nadam se da ce sve biti u redu. 
    Danas sam vadila krv i neke vrijednosti su mi dosta povišene, zna li neka od vas trebam li se brinuti ili je to normalno? Leukociti 15.05 ( 3.4-9,7), nesegmentirani granulociti 6.0 (0-2), Limfociti 14 (20-46) crp 17, 8 (0.-5)
    Hvala i lijep pozdrav svima ❤️ 

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Hvala cure na rijecima utjehe. 
    Ps: cestitke na urednim pregledima, sretno i sutra svima, laka vam noc, lijepo spavajte!! 
    Pps: zaboravila napisati, danas mi stigao poklon od bebimila (radosnica + jos nesto) i od hippa za prvorodjenu neka dva smoothia za zalediti, kao “popsicle”. Brzo ih je smazala!

    Be the change you wish to see in the world..


  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Odakle početi kad se ovako raspišete 😁

    Samonezelje Čestitam na curici, ja ću je dodati, pa ću mijenjati ako se ispostavi da je ipak dečko 😂

    Seni1985 Mnogo mi je drago zbog tvog nalaza, hvala Bogu da je tako ❤️ Još samo AnnA  da dobije nalaz, ali stvarno mislim da će sve biti dobro, kao kod tebe i Cime

    DeeDee Zna bebica da je mama tužna, pa je došla da je razveseli 😍

    Super za sve uredne preglede danas, sa srećom i sutra. Lorija nam nije postavila listu večeras, da vidimo ko ide, to mi je baš čudno 😂 

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Sad sam išla vidjeti šta je bučnica, jer stalno spominjete, toliko da mi se jede iako ne znam šta je 😂 A tek mi se sad jede, kad vidim o čemu se radi 😁

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    LoSa ja sam imala enterokok u cervikalnom brisu i to puno. Mislim da se u cervikalnom ne pise to 10 na neku. Popila amoksil, poslije acidosalus vaginalete i sljedeci bris cist.
    Ona zivi u nama, al ne valja kad se prenamnozi.
    Lobi kao da je neka upalica u pitanju, al nisam ti sigurna jer neke stvari u teudnoci su normalno povisene.
    Nasty, ja sam jela isto normalno, svaki dan jedem slatko, apaolutno svaki, ne puno vecinu dana, npr danas dvije kinderice, al jucer pol kutije i uredan mi ogtt. Ja nemam pojma o cemu to ovisi, zasto nekog zeza secer nekog ne iako mozda ti za ovo kaze da samo malo pripazis ili ponovis. 
    Ja sam se sad pocela osjecati teze. Do neki dan sam se penjala po stijenama na moru i mislila si kako zasad dobro podnosim trudnocu (ni oticanje, poletna, savijam se bez problema, vrucina mi smeta isto kao prije, nista vise) i odjenom preokret. Preznojavanje u autu i pod klimom, nekakva slabost danas od vremena, kičma boli, teze se sagibam. Pravi kit -trudnica.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Cure cestitke na urednim pregledima, curkama i deckima!! Vidim imamo jos 1 otkrivenu curku 😊
    A cure sa spustenom posteljicom i secerom (zaboravila tocno tko jer sam lrocitača sam 15 str..🤷🏼‍♀️.) nije najgore, posteljica se stigne podic, a secer mozda te i ne stave na strogu dijetu ako je samo na taste bio izvan granica… 
    Seni posebno tebi cestitke za dobar kromosomski nalaz!! 😊 Jos samo Anna da nam dobije nalaze 🤞🏼🤞🏼
    Dobrodosle nove cure, naravno da vas primamo, mi smo jedna zivahna, pozitivna i brbljava skupina hormona 😜
    Ja danas bila po doznake na zamjeni, 3 sata sam cekala u cekaoni 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ majke mi pisat cu ministarstvu zdravstva da odobre i privatnicima da izdaju doznake i recepte i upitnice jer ovo nema smisla. Moja gin je na go (iako i kod nje nebi bilo nis bolje jer je uvijek guzva) al danas su se svi valjda sjatili nenaruceni i to je bio kaos.
    I sad nemogu spavat, mm hrce kraj mene, ja se nemogu namjestit nikako, ni s pericom ni bez… I vec me opet glad krece lovit… Ahh… 🦉🦉😒😒
    Sretno sutra na pregledima!! 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure! Pizza se vec peče pa cekam  da doruckujemo moja  djevojčica i ja🥰 
    Sretno curama  koje  imaju  preglede! 
    LoBi dobro nam došla. ⚘ Onako laicki te  povisene vrijendosti  ukazuju  na neku  infekciju,  upalu… vjerovatno će te uputit  dalje na pretrage  da se otkrije  zariste  i da dobiješ  adekvatnu  terapiju… 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Evo ja sam jedna od sretnica koju nista ne probada nit boli pa mi svejedno doktor svasta zabranjuje 😣
    Ja jucer na poslu sjedila 3h na dosadnom sastanku i moj mali se cijelo vrijeme javljao. Vjerojatno i njemu bilo dosadno ili protestirao jer mora gluposti slusati 🤣

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Goga svaka cast za proaktivnost. Ja sam se neplanski rano probudila, ali jos lezim u nadi da cu zaspati. Legla oko 1 i od kaslja dugo nisam zaspala pa mi premalo sna.
    Ambrozija me baš unuštava, zato sam i budna. Oči svrbe, nos pun i cijedi se po grlu što mi ne da spavati. Pije li itko tablete protiv alergije u trudnoci?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Kengurica

    Gogasvaka cast za proaktivnost. Ja sam se neplanski rano probudila, ali jos lezim u nadi da cu zaspati. Legla oko 1 i od kaslja dugo nisam zaspala pa mi premalo sna.
    Ambrozija me baš unuštava, zato sam i budna. Oči svrbe, nos pun i cijedi se po grlu što mi ne da spavati. Pije li itko tablete protiv alergije u trudnoci?


    Mislim da se tsblete za alergiju preporuca izbjegavat u trudnoci koliko god je moguce. Barem su tako frendici rekli.
    Mene isto malo suhi kasalj i kihanje muci no srecom nije jako.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.