ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Jutro cure!!!
    Ja jucer spomenula mami da bi trebala kupit odjecu za bebu a ona sva ostala u soku zasto toliko rano 🤣 Na sredini sam sad. No predpostavljam da cu pocetkom.listopada otic do Ljubljane ili Graza u Primark i kupit neke bodice i sitnice. Tamo mi te stvari budu lijepe za ok novac. Vidjela ssm i u C&A lijepe bodiće. 
    Evo kupila sam pojas za voznju za trudnice… nije bilo nigdje u Bubamari. Veli da tog vise nece biti. Pa sam na Njuskalu nasla be safe 😀 Nekad vozim i po 200 km dnevno pa mi je potrebno. Makar moj gin je jako protiv da vozim i stalno mi vozit zabranjuje. Jel neka ima slicno iskustvo?

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Super mi je sto h&m ima i neutralnih boja, nije sve plavo i rozo. 🙈 Mene ljuti kad vidim da zensko ima samo rozo ili hello kitty. Iako sam si uvijek zamisljala curicu da nosim nekako mislim da bi se bolje snasla s muskom robicom jer ni sama nisam neka sminkerica i vise volim neutralne boje, tak da me malo i strah kupovanja za curku u tom svom rozilu i tim popularnim crticama za cure koje neznam po ducanima 🙄 
    Al eto ima kolko vidim i bijeli medo, naci ce se nesto valjda i za nas 😊

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ja bi isto svasta nakupovala ali necu se zatrpavati ppgotovo ne sa 56icom. Beba za mjesec dana naraste po 5 cm i dobije nekad i 2 kg i by by robica..ugl ..mene spasi susilica tako da operem osusim za 2 sata sve opet cisto i suho. 
    a znaaam da je tesko odoliti..preslatje su te male tutice…😍

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Ja ne znam ali moje dijete od 4230 je nosilo 50 na pocetku, 56 mu bilo turbo preveliko, tako da ja kupujem ipak 50 ili 52 na pocetku…ali to ce pricekati jos koja 3 mjeseca…

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    To sam već pisala da je sve individualno. Moja se rodila oko termina sa 3210gr i i 51 cm,nosila je 50 2 tjedna (zvuči malo al opet joj moraš nešto obuc) a 56 čak puna dva mjeseca jer je slabo dobivala na težini. A tog sam uzela najmanje. Neću se ni ja natrpavat al realna mi je ovo količina za prve dane…

    [lilypie.com]

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima..
    Mi imamo dva jako loša dana iza sebe pa nismo puno aktivni..

    Opet sam promijenila vitamine, i opet sam umirala dva dana od bolova želuca, povraćanja, i slično.. 

    Nadam se da ste svi dobro, i da uživate.. 
    Ja bi trebala početi pakirati, selimo se ovaj tjedan, a nemam snage još ni za što! 

    Želim Vam svima ugodnu nedjelju! 🤗

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Moj je nosio velicinu 50 ravno 3 tjedna do skoka u razvoju kad ju je preko noci prerastao..najduze je nosio 62 68 preko tri mj. Ne treba puno kupovat svega dokupit ce se ako bas zafali. Vazno je imati 3 4 komada osnovnih stvari bodica/ benkica tutuca ili majica hlacice medo ili jednodjelni skafanderic za van 1, 2 kapice, par pari carapice ako tutice nemaju stopalice. Mi smo siroko povijali pa najvise je trebalo tetrapelena. Sad se to koliko sam cula vise ne radi pa ne treba ni njih puno. Kad vam se beba rodi po kilazi i cm cete procjeniti jos robice . Za pocetak je dosta te osnovne stvari. Ja cu prvo prekopat kutije od starijeg da vidim sto cu izvuc a onda cemo kupiti. Necu prije 11og mj nis. U mj dana sve spremim. Do Bozica sam gotova. Onda cemo cekat. Isto idem na carski prije termina sve ce se stic :) 

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Sarita,  baš me jutros pita muž pa što ništa nemozemo od male iskoristiti i prvo sam rekla ma sve je rozo/pastelno i sjetim se dva odjelca jednodijelna koje mi je frendica iz Australije donijela broj 50,baš sam se razveselila! Joj mene ta nabavka tako jako veseli❤❤❤ 

    [lilypie.com]

  • Avatar lupe

    lupe

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Bok cure ❤
    Ovaj medo je toliko sladak da sam vec narucila 🤭

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    miki0

    Tinika cestitke na curki!!
    C1M4 jel stigo bodi, jesi rekla mm za spol!?
    Ja mislim da cemo mi jos ovdje 100x morat proc temu robice i kolko cega u kojem broju 🙈
    Ja bi isto vec svasta nesto kupovala, mm kaze da je jos rano, on bi tek u 10.mj da krenemo… A dobro, izdrzat cu do tad nekako… Do tad samo gledam 🤦🏼‍♀️


    Jesam jesam, prvo kad je vidio rozi bodi rekao je kao aha jesam ti rekao da bude curka, reko procitaj sto pise na njemu, i kad je skuzio da pise it's a boy prvo nije znao sto bi rekao jer he bio uvjeren da je cura pa je poceo plakati od srece haha🥰 zelja mu je bila curica, ali je svejedno odusevljen i kaze sad bar znam s kime pricam u busici haha😃☺️🤭

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.