ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Danas je stvarno izgleda neki dan čišćenja heh
    Deedee i ja sam djevica u horoskopu i baš volim čistoću i pedantmost čak mislim da pretjeravam npr od muža sestra i mama svima pričaju o tome kako slažem garderobu nemoguće  kako mi ormar izgleda kao presovano da je sve itd,
    Cureeeeee stigla su mi kolicaaaa baš su mi brzo stigla nisam im se nadala oduševljena samm Coletto Savona decor je u pitanju 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    mikio sad vidim da si komentirala za masažu. Da, nije htjela ni čut da legnem na trbuh, prvo na jednom boku izrAzito udobno, kao da me spremila za spavat 😃, pa na drugom, i na kraju sjedećki. I nije htjela stopala, tj. minimum minimuma

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    DeeDee

    mikiosad vidim da si komentirala za masažu. Da, nije htjela ni čut da legnem na trbuh, prvo na jednom boku izrAzito udobno, kao da me spremila za spavat 😃, pa na drugom, i na kraju sjedećki. I nije htjela stopala, tj. minimum minimuma


    Znaju maserke 😏 bitno da si uzivala! 💆‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Masaze u trudnoci se definituvno preporucuju. Meni kolegica radi i shiatsu za trudnice i ja idem u cetvrtak popodne i bas se veselim :) 
    Na stopalima su dvije zone i jedna tocka koja se ne smije masirati. Oko gleznja jer su tamo zone reproduktivnih organa znaci bas oko kicice. I akupresurna tocka 4 prsta iznad kicice. To se preporuca pred porod da olaksa trudove :) prste petu tabane se smije masirati :) 

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Samo vi čistite…mene to jako rijetko hvata hahahah Ja sam danas skoro prespavala pod dana…prevruće mi je i nemam zraka a ni volje za živjet a kamoli da se mrdnem nekud 
    Samojed baš su lijepa i sličan model koji sam i ja našla u ovoj trgovini di planiram uzet sve šta mogu :) 
    https://bebbco.rs/product/camarelo-sirion-8/?fbclid=IwAR2rDO7AfjxUurYUvYG_o0SEOeiFsGoEUJA40yTprmsRukMyBepO02llXqw [bebbco.rs]
    I da javila sam im se i pitala za kupovinu pošto sam iz Hrvatske, rekli su nema problema samo da im ranije javim koji model kolica i krevetića me zanima da ako ga nemaju u trgovini ga nabave dok dođem :) Tak da sam baš happy. Onaj Medo krevetić je moj :D Tamo je 2168 kn a kod nas od 3000-3600. I svašta još povoljnih stvari sam vidjela na njihovoj stranici, npr kadica s termometrom 66 kn, držač za baldahin 56, 10 bijelih tetra pelena 70 kn itd. 

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Mare da isti su model, pa baš je dosta povoljnije dobro je što ćeš moći tako naruciti, ja baš nez kakvu bih kadicu

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Joj i ja sam te kadice gledala i svugdje su ko one neke anatomske di ima ono kao da beba sjedne tj. legne na to al sam kod njih vidjela ovu običnu https://bebbco.rs/product/kadica-za-bebe-happy-turtle-102-cm/ [bebbco.rs] i takav neki model ću uzeti. 
    One ko anatomske mi djeluju da ih beba prebrzo preraste a za ovakvu znam da smo se i ja i brat u njoj kupali  do ko zna kad :)
    Imati ćemo kadu pa sam vidjela i one neke umetke što se stave u kadu al nisam se dosad susrela s njima da znam kak to funkcionira. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ja jucer prala zavjese i prozore..pa kad je krenulo nisam stala do navecer…jedno drugo vuce..danas sam za nista..jedino sam uspjela napraviti tortu muzu je sutra rockas..i sad lezim lezim i leziiim…
    Ja sam imala prije dva mjeseca neku temp 37.1 par dana i gin mi je rekao da je to normalno u trudnoci pa je tako valjda i sa leukocitima. Ja se ne bbih previse zamarala.

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Iva jel za OGTT vade krv iz vene sva 3 puta ili iz prsta? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Pardon na ubačaju, ali vidim da planirate naručivati kolica s neta. Samo jedan savjet - nemojte prije nego ih vidite negdje uživo. Ja sam imala 3 vrste koja su mi sviđala i kad sam vidjela uživo ona koja su mi bila naj, ostala sam razočarana jer su mi bila preniska…druga su mi bila preglomazna i na kraju sam naručila ona koja su mi po slikama bila na trećem mjestu, a uživo su bila najljepša i najpraktičnija. 
    Pretpostavljam da je i sa krevetićima i sl stvarima tako… 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.