ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lupe

    lupe

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Bok cure evo i mene nakon cijelog dana lutanja 🤭
    Sto se čišćenja tice, mene je isto jucer uhvatilo i pozlatila sam cijeli stan, bas sam si fino dala truda 😂😂

    Moram se pohvaliti da sam evo upravo dosla iz Ikee i da smo kupili stol za prematanje 😍
    Toliko sam nestrpljiva da ga MM vec slaze 😂😜
    Sve pod izlikom da se moramo polako početi pripremati jer vrijeme leti 

  • Avatar lupe

    lupe

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Mikio ja sam radila OGTT u srijedu i sva tri puta su mi vadili krv iz vene 

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    I ja mislim da su ove obične i najbolje najduže se u njima može kupati i sve, sto se tiče umetka to ne mogu jer mi je tuš kabina, a voljela bih možda neku ovako veću običnu al da ima postolje al nez dal to ima
    Iva nemoj da se zbog toga zađaras sigurna sam da je to normalna stvar 
    Lunica ja sam evo već sad za ništa pretjerala sam danas  zaspala oko 3 muž došao s posla ja spavala nisam nis napravila ni da se  jede ni ništa haha
    Lupe u potpunosti te razumijem za nestrpljivost i baš je poseban osjećaj kad doneses neku stvar za bebu kući nama je prvo paa…

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    iva4

    Tako je Mikio iz vene mene je dva puta u lijevu pa u desnu kao da ne pretjera sa pikanjem😕 i ovaj put me bome peklo kod svakog uboda bas sam se sva preznojila🤣


    Ufff… Tog sam se i bojala. Ja nakon 1 vadenja budem sva lelujava i sve mi se zabjeli pred ocima i manta mi se, treba mi pol dana da dodem k sebi, kaj cu nakon 3 vadenja 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Juno

    Juno

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Nova19

    Juno

    Imam ja te vakum vreće. Najbolje su mi od svih, ali sam ih kupila kad je 5 komada bilo 89 kn. Sad vidim da je samo 3. Nova19meni s takvim nalazom trombofilije, spontanim i 40 godina nisu odobrili heparin.

    Šta si onda privatno plaćala cijelu trudnoću?
    Ići ću u ponedjeljak kod prim gin pa ću vidjeti šta će mi reci, a u petak ću opet pričati sa svojom gin u Petrovoj pa da vidim…


    Moj ginić je rekao da bi trebala heparin, dvoje u bolnici mi objasnili zašto ne bi trebala pa je moj rekao da nema snage se s njima boriti i da bi bilo bezveze da sad sama kupujem, što bi mi rekli u bolnici kad moram na hospitalizaciju zbog šećera svaka 2-3 tjedna. Onda mi je uveo Andol 100 koji sam uzimala do negdje 14. tjedna i Duphaston koji još uvijek uzimam 3 puta po jednu. 

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Juno

    Nova19

    Juno

    Imam ja te vakum vreće. Najbolje su mi od svih, ali sam ih kupila kad je 5 komada bilo 89 kn. Sad vidim da je samo 3. Nova19meni s takvim nalazom trombofilije, spontanim i 40 godina nisu odobrili heparin.

    Šta si onda privatno plaćala cijelu trudnoću?
    Ići ću u ponedjeljak kod prim gin pa ću vidjeti šta će mi reci, a u petak ću opet pričati sa svojom gin u Petrovoj pa da vidim…

    Moj ginić je rekao da bi trebala heparin, dvoje u bolnici mi objasnili zašto ne bi trebala pa je moj rekao da nema snage se s njima boriti i da bi bilo bezveze da sad sama kupujem, što bi mi rekli u bolnici kad moram na hospitalizaciju zbog šećera svaka 2-3 tjedna. Onda mi je uveo Andol 100 koji sam uzimala do negdje 14. tjedna i Duphaston koji još uvijek uzimam 3 puta po jednu.


    A joj… ta borba i ta farmaceutska industrija je cisti užas! Vjerujem da doktor zna šta je najbolje za tebe…
    Ja ću vidjeti u petak šta mi kaže moja doktorica koja mj je uvela Clexane… ako imam pravo, a vjerujem da imam, neka mi napise zamolbu HZZO-u ili ću ja… ali bolje da ona, vjerujem da ima vise učinka i smisla.
    Ali prvo ću vidjeti šta mj kaže prim gin u ponedjeljak kada joj dođem sa nalazima i kažem da sam na Clexane-u.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Glede kolica…definitivno vidjeti uzivo..ja sam zalipila.za maclaren xlr ova nova…moze i kosara na njih ici ali vec imam jedna kolica sa kosarom (doduse od prije11 god😂) ali su jos u dobrom stanju i za doma ce mi biti super jer su mi te kosare ful prakticne dok je beba sitna pa dannu spava u njoj…a za kasnije kad krene sjedenje def ova…imaju mi sve karakteristike koje mi trebaju za voznju do 3 godine negdje…☺

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Iva ko sto sam ti napisala referentne vrijednosti to je uredno imas te vrijednosti napisane u pdf-u na dnu ovog linka.http://www.roda.hr/portal/trudnoca/pracenje-trudnoce/referentne-vrijednosti-nalaza-u-trudnoci.html. [roda.hr] Normalno za trudnocu da su poviseni, ja si uvijek po tome gledam nalaze i pitala gin potvrdila mi. Meni isto su lekuciti bili tako oko 10 na prvom vadjenju.
    Juno ja si sama kupujem injekcije i uopce me ne zanima sto ce mi reci u bolnici. Nakon svega radje tako. Prvo su spominjali da ce mi u 14tt ukinut ih, pa sad nek si dajem do 20tt, al kako god. Naravno vise bi voljela da ne moram ni davat ili barem ne kupovat al jbg tako mi pao grah. 

    [tickerfactory.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Grizli meni na ovom li ku kaze, stranica nije pronadjena. Tebi radi?

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Kengurica samo makni zadnju točku s linka pa ce radit :)

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.