ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Ivonna mozda gljivice od antibiotila zna se javiti candida. Probiotici pomognu i izbaciti slatko. Nadam se da cea uskoro rijesiti se tegoba.
    Tockica 😊🤗 joooooj to je tocno to u sto zelim uvlaciti svoju bebu. Mislila sam da je to mozda to, al opet nekako mi preocito izgleda pa reko da pitam da se ne sramotim po trgovinama. Opcenito ne mogu si pomoc kad vidim robu na zivotinjice posebno na medeke i zirafe. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Angie moram jos vaditi krv za torch i parvo da se vidi jel ima beba koju infekciju i moram na fetalnu ehokardiografiju, ali gin vjeruje da je sve okej😁 malac se lijepo razvija tako da ono🥰 kako je vama u novoj kuci, jeste se priviknuli😁

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    tinika

    Evo mene dugo me nije bilo ..tu i tamo vas skicnem, samo da javim da cemo dobiti CURICU I jako smo sretni 💜💜💜💜 sljedeci pregled nam je 11.09.🙃


    Cestitam ti na princeziciii😍😍😍 jos jedna curka😃

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    E cure ko da mi citate misli oko robice! Evo ja jučer obavila prvi shopping online i prvo sam napunila shopping bag za 170 eura na h&m-u pa mi je muž reko da zna da ležim i da mi je dosadno al kaj sam skrenula,ne moram sve odjednom😂😂😂😂
    Evo linka: 
    Medo odjelce😍😍https://m2.hm.com/m/en_cn/productpage.0750481002.html [m2.hm.com]
    Kompletic https://m2.hm.com/m/en_cn/productpage.0754107005.html [m2.hm.com]
    Bodici 5 bodija komplet
    Ja idem na carski 3-4 tj prije termina pa ću zasigurno uzeti broj 50 par stvari (mala je bila par dana prije termina pa je nosila 50 kojih 2, tjedna)- tipa pidjama-dvije, dva bodija i možda one all in one suits kao trenirke u jednom dva komada, to mi je bilo praktično te 2 hlacica.

    56 bi uzela bar 3 pidjame, 5-6 bodija, all in one trenirke 2 kom, 5 hlacica i par majica i još koja trenirka iz dva dijela. Carapica broj 10-11 cca 5-6 kom, ovo medo odijelce za van,kapice broj 44-45 barem tri kom pamucne. Razmislim o skafandericu.

    62 bi isto komada kao broj 56 jer cu 62 br već u babinje dobivati sigurno. 
    Bočice, dudu dvije za svaki slučaj, kozmetika za bebu, tetra imam od prve koje su netaknute 🙈 Eventualno o onom baby nestu razmišljam… eto to su moje misli za početak, sigurno sam nešto zaboravila.

    Angie zabrinuta sam za tebe,nema brokule odmah mrsavis!

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Tinika cestitke na curki!!
    C1M4 jel stigo bodi, jesi rekla mm za spol!?
    Ja mislim da cemo mi jos ovdje 100x morat proc temu robice i kolko cega u kojem broju 🙈
    Ja bi isto vec svasta nesto kupovala, mm kaze da je jos rano, on bi tek u 10.mj da krenemo… A dobro, izdrzat cu do tad nekako… Do tad samo gledam 🤦🏼‍♀️

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar tinika

    tinika

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    C1M4

    tinika

    Evo mene dugo me nije bilo ..tu i tamo vas skicnem, samo da javim da cemo dobiti CURICU I jako smo sretni 💜💜💜💜 sljedeci pregled nam je 11.09.🙃

    Cestitam ti na princeziciii😍😍😍 jos jedna curka😃

    Hvala na cestitkama.cure 💜

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lavice kako preslatko! 🐻🐻🐻 Awwwic bi reko moj necak! Meni se isto online puuuno toga svidja al sam obecala sama sebi da nista tako neću kupiti od robe bebi vec sve uzivo da vidim. Inace bi mogla izgubiti kompas kad krenem krcat web shop.
    Tinika cestitam na curki! Stizu nam pomalo i zenskice! 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Jutro cure …tinika cestitke na curi👩
    Ja isto lagano nesto kupujem malo po malo…uzela sam sarene tetrice od flanela bas su slatke jucer..Mikio preslatke su ove stvsri iz h&ma ..ja ci vjerojatno isto tamo i c&a volim njihov pamuk….
    Od kozmetike ne volim previse za pocetak to vuse u hodu kad vidim kakva je bebuna koza. a sestra mi je farmaceut tako da mi ona napravi kreme i masti za guzu  i opskrbi sterilnim kompresama i potrepstinama za pupak…😊😊

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Grizli

    Lavice kako preslatko! 🐻🐻🐻 Awwwic bi reko moj necak! Meni se isto online puuuno toga svidja al sam obecala sama sebi da nista tako neću kupiti od robe bebi vec sve uzivo da vidim. Inace bi mogla izgubiti kompas kad krenem krcat web shop.
    Tinika cestitam na curki! Stizu nam pomalo i zenskice!


    Nažalost ja sam lezarina do daljnjega😭😭😭 i opisno lagani kontrolfrik. Mene nećeš čut da kažem mužu (il bilo kome) e odi kupi djecji robicu te i te brojeve u taj i taj dućan.🙈🙈

    Tinika čestitke na curici!

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Tj Lavicine stvari iz hma☺☺ ugl…rastapaaam se😊

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.