ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lupe

    lupe

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Boook mamice evo ja stigla doma sa pregleda pa da se javim!
    Sve je u najboljem redu, nosim veliku curicu od 1400g 🤭🐷
    Doktor je rekao da je sve savrseno i da samo uzivam 🤩

    Kaj se tice nalaza OGTTa, meni je na taste secer bio 4.4, nakom sat vremena od popijene glukoze 7,3 a nakon 2 sata opet 4,4 pa mi je danas dr rekao da mi je nalaz skolski 

    Takoder smo napokon i moju štitnjaču doveli u red i sada mi je TSH skroz pao i pogođena je terapija. Trenutno pijem euthyrox od 100 

    Sad sa veseljem cekam i druge mame da se jave sa super vijestima 🥰🥰🥰

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Lupe čestitke na princezici! 🥰🙈
    U kojem si ti trudnoće?

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Tockice nadam se da je lazna i kratkotrajna uzbuna te da neće biti potrebe za pregledom. Potegni ručnu i uspori malo! 🍀

  • Avatar lupe

    lupe

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Ena10 hvalaaa ♥️
    Sad sam u 28TT vec 🤭 jako mi je brzo proletilo 

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Margarita_46

    Vjerno vas čitam i pratim, ali nikako ne stignem pisati… Taman obavila kombinirani probir u Petrovoj. Čekam nalaz, ali mi je odmah rekla da je nuhalni nabor 2.6mm i da je do 3mm ok. I odmah je spominjana amniocenteza. Mislim si ja neka prvo dođe nalaz pa ću odlučivati kako dalje 😓😓


    Čuj, kombinirani će ti bit loš jer je to čista statistika i ne tako pouzdano jer se u te izračune uzima veličina nuhalnog nabora i tvoje godine.. Dakle i ako dođe loš, nemoj se odmah stresirati, ja bi ti iz iskustva savjetovala da odeš na Nifty ukoliko imaš mogućnosti jer je kod mene anomaly scan bio užas, nuhalni nabor 3,87mm i detektiran je negativan protok kroz ductus venosus, znači prema tome je bilo 95% da nam beba ima neki od sindroma i odlučili smo se na Nifty jer ti tu gledaju baš krv, tvoju i bebinu dna i to ide isključivo iz krvi te ne upisuju nikakve podatke o nuhalnom naboru, godinama, itd. prilikom izračuna i više od 99% je pouzdano, a kombinirani je puuuno manje pozdan eto, primjer je jedna cura također na ovom forumu, kombinirani joj je pokaza 1:3 za down, otišla je na amnio i pokazalo se da je beba zdrava, tako da je to samo nepotreban stres..

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    lupe

    Boook mamice evo ja stigla doma sa pregleda pa da se javim!
    Sve je u najboljem redu, nosim veliku curicu od 1400g 🤭🐷
    Doktor je rekao da je sve savrseno i da samo uzivam 🤩

    Kaj se tice nalaza OGTTa, meni je na taste secer bio 4.4, nakom sat vremena od popijene glukoze 7,3 a nakon 2 sata opet 4,4 pa mi je danas dr rekao da mi je nalaz skolski

    Takoder smo napokon i moju štitnjaču doveli u red i sada mi je TSH skroz pao i pogođena je terapija. Trenutno pijem euthyrox od 100

    Sad sa veseljem cekam i druge mame da se jave sa super vijestima 🥰🥰🥰


    Čestitke na djevojčici

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Cure, a gdje nam je Anna? Je li javljala možda ovih dana? Kada njoj stižu rezultati?

    [lilypie.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    C1M4 hvala ti na savjetu 😊 Ja ne bi bila ja da se bar malo ne stresiram  Bolje da ništa ne čitam, svašta piše  Idem nestrpljivo čekati nalaz, pa se još malo stresirati i onda raditi daljnje testove.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    C1M4

    Cure, a gdje nam je Anna? Je li javljala možda ovih dana? Kada njoj stižu rezultati?


    Jel danas ja mislim

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Cure ja sam iscitala sve zaostatke cekajuci pregled…dr. je u sali, ima neki hitan carski rez, a ja ne mogu docekati pregled😀
    Lupe cestitam na curici😀
    Tockice odmori se, nadam se da ce biti sve ok :)

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.