ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Nasty noćas sam opet bila kao sova (spavala od 2 do 4, pa od 6 do 9) pa sam proučavala po bespućima.. Na stranici KBC-a uz upute stoji napomena:

    Oralni test opterećenja glukozom (oGTT) potrebno je učiniti između 24. i 28. tjedna trudnoće, samo u trudnica kod kojihje u prvom trimestru izmjerena glukoza natašte <5,1 mmol/L, a anamnestičko-klinički pokazateljiupućuju na gestacijski dijabetes.


    Manje od 5.1?
    Bas sam sada pogledala svoj nalaz i pise mi tocno 5.1….


  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Tonkica1

    DeeDee

    Nasty noćas sam opet bila kao sova (spavala od 2 do 4, pa od 6 do 9) pa sam proučavala po bespućima.. Na stranici KBC-a uz upute stoji napomena:

    Oralni test opterećenja glukozom (oGTT) potrebno je učiniti između 24. i 28. tjedna trudnoće, samo u trudnica kod kojihje u prvom trimestru izmjerena glukoza natašte <5,1 mmol/L, a anamnestičko-klinički pokazateljiupućuju na gestacijski dijabetes.

    Manje od 5.1?
    Bas sam sada pogledala svoj nalaz i pise mi 

    To si radila ogtt? Da mora biti manji od 5.1

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Margarita, koliko godina imas? Inace 2.6 je ok, meni je sa 13tj bio 2.3 i gin rekla da je to uredu, kao do 4 se tolerira (ili je ipak do 3??). Zbog godina (dobni rizik) nekad znaju preporuciti amnio iako je n.n. uredan… ali imas pravo cekaj kompletne nalaze i nemoj se previse stresirati.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Tonkica1

    DeeDee

    Nasty noćas sam opet bila kao sova (spavala od 2 do 4, pa od 6 do 9) pa sam proučavala po bespućima.. Na stranici KBC-a uz upute stoji napomena:

    Oralni test opterećenja glukozom (oGTT) potrebno je učiniti između 24. i 28. tjedna trudnoće, samo u trudnica kod kojihje u prvom trimestru izmjerena glukoza natašte <5,1 mmol/L, a anamnestičko-klinički pokazateljiupućuju na gestacijski dijabetes.

    Manje od 5.1?
    Bas sam sada pogledala svoj nalaz i pise mi tocno 5.1….


    Tako piše..meni je 5.3 pa se nadam izbjeći, izbacila šećer davno na nekoj dijeti i fakat ga minimalno koristim, kad popijem kavu zasecerenu mi je odvratno, mislim da bi dusu pustila da popijem cistu glukozu. Jos mi najgore 2 sata ne pit vodu, mučenje, odmah mi suha usta 🙈😂😂

    [/url [lilypie.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Margarita_46

    Vjerno vas čitam i pratim, ali nikako ne stignem pisati… Taman obavila kombinirani probir u Petrovoj. Čekam nalaz, ali mi je odmah rekla da je nuhalni nabor 2.6mm i da je do 3mm ok. I odmah je spominjana amniocenteza. Mislim si ja neka prvo dođe nalaz pa ću odlučivati kako dalje 😓😓

    Zato sto je blizu granici?


    Da zato što je toliko blizu 3mm, i da se vidi zadebljanje. 
    Tek sam u 12+2 tjednu, i vidi se nosna kost pa me bar to tješi.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelly

    Angelly

    Broj poruka: 775

    Prijavi adminu

    Evo da se javim sa izvještajem velikog anomaly scana - sve je super, bebolina se razvija, mjere su sve ok i sad sam ja mirna također išla je sestra samonm pa joj je doktorica rekla i spol pa će nam onda moje seke napravit neki reveal party (jako ih to veseli a meni u životu ne igra tjedan dana razlike da saznam spol). Nadam se super vijestima i s ostalih pregleda. 

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Omerta

    Margarita, koliko godina imas? Inace 2.6 je ok, meni je sa 13tj bio 2.3 i gin rekla da je to uredu, kao do 4 se tolerira (ili je ipak do 3??). Zbog godina (dobni rizik) nekad znaju preporuciti amnio iako je n.n. uredan… ali imas pravo cekaj kompletne nalaze i nemoj se previse stresirati.


    Imam 30 😊 Što čitam po internetu neki toleriraju 4, neki 3. A meni je rečeno 3mm. Malo se jesam stresirala, ali više neću dok nalaz ne dođe 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Angelly supeeeer, nadam se da ce i ostale s odličnim vijestima nastavit..

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Angelly

    Evo da se javim sa izvještajem velikog anomaly scana - sve je super, bebolina se razvija, mjere su sve ok i sad sam ja mirnatakođer išla je sestra samonm pa joj je doktorica rekla i spol pa će nam onda moje seke napravit neki reveal party (jako ih to veseli a meni u životu ne igra tjedan dana razlike da saznam spol). Nadam se super vijestima i s ostalih pregleda.


    Čestitke na super pregledu! 🤗🙈

    Tockica držim fige da je bezveze nešto u pitanju, da ne završiš u bolnici! Javi svakako! 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Margarita_46

    Omerta

    Margarita, koliko godina imas? Inace 2.6 je ok, meni je sa 13tj bio 2.3 i gin rekla da je to uredu, kao do 4 se tolerira (ili je ipak do 3??). Zbog godina (dobni rizik) nekad znaju preporuciti amnio iako je n.n. uredan… ali imas pravo cekaj kompletne nalaze i nemoj se previse stresirati.

    Imam 30 😊 Što čitam po internetu neki toleriraju 4, neki 3. A meni je rečeno 3mm. Malo se jesam stresirala, ali više neću dok nalaz ne dođe 😅


    Meni ti je iz Petrove odmah sutradan stigao nalaz. Pa provjeri i u spamu.

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.