ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Meni se ko crveni trag pojavio na gacicama kad smo dosli uz ducana.. uf..sad pratim ko nenormalna da li ce se ponoviti i da li je moguce da mozda neki hembac ili nesto slicno pa se tjesim


    Tockice kako su meni objasnili crveni znak nije baš za ignore. Isto ti otidji da provjeris, iako je vjerovatno sve ok ali nije na odmet ako nesto jeste da pravovremeno reagiraju.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Meni se ko crveni trag pojavio na gacicama kad smo dosli uz ducana.. uf..sad pratim ko nenormalna da li ce se ponoviti i da li je moguce da mozda neki hembac ili nesto slicno pa se tjesim


    Ojoj! Ajde leži danas i odmaraj. Kad si bila na pregledu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Prije dva tjedna… za 6 dana kod svog gina…ako se ponovi odoh na hitnu… 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Točkice prati to i zovi ginića.. Meni je moj ginić rekao da kad mi dođe do toga da provjerim s prstom u rodnicu. I ako mi na prstu ima malo krvi da je onda krvarenje iz rodnice.. Ako je neka žilica niže, neće biti tragova na prstu. Sorry na opisu. Meni se isto pojavilo nedavno rozi iscjedak i bila sam se prepala, pa mi se ispostavilo da je od hemoroida.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Nasty

    Točkice prati to i zovi ginića.. Meni je moj ginić rekao da kad mi dođe do toga da provjerim s prstom u rodnicu. I ako mi na prstu ima malo krvi da je onda krvarenje iz rodnice.. Ako je neka žilica niže, neće biti tragova na prstu. Sorry na opisu. Meni se isto pojavilo nedavno rozi iscjedak i bila sam se prepala, pa mi se ispostavilo da je od hemoroida..


    Nasty odmah sam isla piskit jer mi nakon krvarenja iza piskenja uvijek bilo tragova roskastih a sad nema… pratit cu pa ako se ponovi nema mi druge nego na hitnu…gin mi na go do pon tako da mi hitna preostaje al nadam se da nece trebati

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Točkice nadam se da neće.. Može bit bilo kakva žilica, sve je megaprokrvljeno.. Meni je u tvojim tjednima isto bilo roza krvatenje jer sam zagrebala vaginaletom najvjerojatnije.. A sad nedavno zbog hemića.. Držim fige da je to to i da se neće više javljat. 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    Sretno još jednom danas cure.Marejel danas javljaju rezultate ili


    Ma ne nego Sofi ide na onaj veliki anomaly scan pa da znam kakva je situacija i šta me čeka sljedeći tjedan :) A i da saznamo dal je stvarno 3D/4D kako piše

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Tockice nadam se da nije nista!
    Henky povisena temp u trudnoci je normalna do 37.4 meni bude. 

    [tickerfactory.com]

  • Margarita_46

    Broj poruka: 39

    Prijavi adminu

    Vjerno vas čitam i pratim, ali nikako ne stignem pisati… Taman obavila kombinirani probir u Petrovoj. Čekam nalaz, ali mi je odmah rekla da je nuhalni nabor 2.6mm i da je do 3mm ok. I odmah je spominjana amniocenteza. Mislim si ja neka prvo dođe nalaz pa ću odlučivati kako dalje 😓😓

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Margarita_46

    Vjerno vas čitam i pratim, ali nikako ne stignem pisati… Taman obavila kombinirani probir u Petrovoj. Čekam nalaz, ali mi je odmah rekla da je nuhalni nabor 2.6mm i da je do 3mm ok. I odmah je spominjana amniocenteza. Mislim si ja neka prvo dođe nalaz pa ću odlučivati kako dalje 😓😓


    Zato sto je blizu granici? 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.