ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    čestitke Angelly na pregledu i Lupe na curiiici 

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Margarita_46

    C1M4 hvala ti na savjetu 😊 Ja ne bi bila ja da se bar malo ne stresiramBolje da ništa ne čitam, svašta pišeIdem nestrpljivo čekati nalaz, pa se još malo stresirati i onda raditi daljnje testove.


    Naravno, ne možeš da se ne stresiraš, brineš se za malo biće u sebi ali eto, savjet kako sam rekla, ako kombinirani dođe loš, ja ti savjetujem prvo Nifty jer je amnio invazivan test, a tebi je nabor normalan u svakom slučaju, kako god odlučiš, mi smo tu da te podržimo

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Točkica37

    C1M4

    Cure, a gdje nam je Anna? Je li javljala možda ovih dana? Kada njoj stižu rezultati?

    Jel danas ja mislim


    Mislim da je Seni danas trebala dobiti prve nalaze pa su joj i ranije javili, a možda je to i Anna napisala, stvarno se više ne sjećam dobro haha, ali vidim da se ona ništa ne javlja

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Točkice kako je sad tvoje krvarenje? Jel stalo? Jesi li zvala gin možda ili nešto?

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Angely cestitam  na pregledu , Lupe cestitam  na pregledu  i djevojcici 💝. 
    Margarita dobro nam dosla, mi smo grupa koja rusi  sve statistike  kao što ti  je C1M4 opisala,  tako će biti i kod tebe.🙏 samo polako  bez stresa, bit će ono što mora svakako.
    Mare preletila poruku  sam pa nisam skužila  🙈 
    Cure i ja sam pitala za Annu jel se javljala nakon amnio, medjutim niko ništa, cini  mi se da nije, osim jednom  iz apartmana. 🤔Vjerovatno  je na opustanju  negdje do rezultata  pa nam se uskoro javi…🤗

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    C1M4

    Točkice kako je sad tvoje krvarenje? Jel stalo? Jesi li zvala gin možda ili nešto?


    Ma sve ok.bio je samo malen trag ko da krasticu razmazes.vjerujem da je hemeroid ili tak nekaj.nisam nikog zvala. Ako se ponovi idem na hitnu, ali nece. Mozda sam i zabrijala ne znam… 

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Deedee i Nasty, meni je secer bio 4,8 pa sam svejedno radila ogtt. Mislim da prek socijalnog mozda i pristede pa zbilja neki salju samo na indikaciju plus ovisi o ginekologu. Evo oja sogorica, zatrudnila prvim seksom bez zastite, mladja od 30, uredne debljine, super uredne trudnoce i nalaza i svejedno je isla na ogtt i svi koji su vodili trudnocu kod tog doktora, a on je vodio trudnocu 5 bliskih mi trudnica (preporuka s koljena na koljeno :)).
    Ako beba lijepo napreduje, nije prevelika, ako vam je prvi secer bio ok neki vas nece poslati. Obicno bebe kod  dijabetesa koji se ne kontrolra budu vece ili manje porodjajne tezine i nesto na srcu se specificno vidi kad imas secer (ne nuzno). Nije bed da vas se ne posalje, a ja ziheras vise volim to obaviti. U Agram (Suncu) je 115kn pretraga, imas di sjesti, uz pametne mobitele i knjigu meni su proletila ta dva sata.

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Cure ja mislim da se meni beba javila ♥️💙♥️💙

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar lupe

    lupe

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Točkica37

    Cure ja mislim da se meni beba javila ♥️💙♥️💙


    Aaaaa super 🥰🥰🥰 uzivaj! 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Deedee sad sam procitala i ostale stranice i vidim da ti je bio 5.3. 5.3 je preko granice za trudnice i neki ginekolozi bi te vec na dijetu stavili, neki samo poslali da pomovis nalaz. Mislim da je Grizli taj jutarnji bio nesto visi od 5.1 pa je na dijeti. Neki su zbilja jako strogi i vec na 5.1 traze ponavljanje nalaza i ako se ponovi dijeta. Slatkisi nisu jedino sto dize secer, dapace neke stbari ga vise dizu, a nismo svjesni. Lubenica, bezglutenska peciva itd…
    Margarita (joj nadam se da nisam fulalal ime) meni je iz Petrove rezultat kombiniranig dosao za 3-4 dana, nije isti dan. Imam 38 godina i nalaz je bio potpuno uredan, tako da godine u ukupnom rezultatu ruse malo, ali ne cine same po sebi nalaz neurednim. No kao sto kaze C1M4 puno je slucajeva gdje nalaz bude i jako los, a na kraju dodatnom dijagnostikom se uvidi da beba nema te sindrome. Glupo je reci nosimo zdravu bebu jed ju testiramo samo na nekoliko sindroma, a postoji jos tisuce stvari zbog kojih djeca nekad ne budu zdrava, zato ja kazem da ti nalazi nama kazu da bebe nemaju odredjene sindrome koji su daleko najcesci (zato ih se i testira). Nemoj brinuti unaprijed i samo zbog nuhalnog. Amniocentezu ne mora nitko raditi, to je sve izbor nas trudnica i tateka nasih pikulica. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.