ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Lavica27


    Ma dobar je,magnezij ko magnezij. Ja pila i u prvoj i sad onaj šumeci iz lidla,to mi je nešto najfinije (al samo iz lidla mi je fin,ostali su mi preeeslatki). A muž kako se bavi sportom ima onaj magnezij direkt(prah ide ravno u usta) to ja jedva popijem🙈


    Onda dobro :) Mislila sam ako ima neki razlog zašto se ne preporučuje, meni je fini taj od natural whealtha. 

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Dobro jutrooo, prijavljujem krasnu vijest, poseksali smo se napokon 😄😄😄😄
    Sretno svim curama danas 💚

    [/url [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Henky

    thinkpink1

    LoSa84

    Ja jos imam no sad su kositni crveni pristicib🤔
    Tebi se to na moru pojavilo? Jel se imalo smirilo od pocetka? Si mazes s cime?

    Probajte neku kremu na bazi cinka. Meni se na bradi pojavio takav osip/dermatitis i jedino mi je Uriage Cica Cream to smirio.

    Bas sam htjela isto reci, kremica koja sadrzi cink, pa sam mislila reci da moze i Sudocrem koji nije toliko skup, a ima i manja pakiranja ili testercici…
    Grizli i Losa nadam se da ce uskoro proci, jer je nelagodno kad se nesto pojavi na koži i jos k tome ako svrbi i iritira, a nije se poželjno s kortićima u trudnoci trackat (ni opcenito, pogotovo duži period ili čestom primjenom)

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    19.8.- mustra
    19.8.- Lavica27
    19.8.- C1M4
    19.8.- Anna
    20.8.- Lala27
    20.8.- Grizli
    20.8.- MaybeBaby
    20.8.- Omerta
    20.8.- Lunica
    21.8.- lorija
    21.8.- mala.le.90
    21.8.- tinika
    22.8.- Nasty
    22.8.- mrgud_zg
    22.8.- sofio9
    22.8.- samojed
    22.8.- lucille9
    23.8.- Angie1205
    26.8.- Reserved123
    27.8.- annika
    27.8.- Simbalija
    27.8.- Jaivanpa
    27.8.- thinkpink1
    27.8.- samonezelje
    28.8.- Tockica37
    28.8.- MaRe
    28.8.- Nita9999
    29.8.- petra31
    29.8.- DeeSB
    29.8.- iva4
    30.8.- Maj4
    30.8.- Lala3
    30.8.- Eleonoré
    02.9.- crnokosa
    02.9.- Sarita15
    03.9.- Juno
    03.9.- DeeDee
    04.9.- valentina
    04.9.- ivikii
    06.9.- Stelle123
    09.9.- Samojed
    09.9.- mikio
    09.9.- Goga_V
    11.9.- flower

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutrooo curke i sretno danas! 😁
    Lavice 😉
    Ana svi smo danas s tobom u mislila, sretno! 🙏
    Mi imamo komaricu u djecijoj sobi i na balkonskim vratima pomicnu i odlicna je. Potpuna zastita od komaraca i muha takodjer. Bez opterecenja otvorim prozor. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Curke dobro jutro! Već se kuham na poslu…
    Htjela sam pitati, bila sam u ljekarni po magnezij i dala mi je onaj šumeći, kad sam došla doma sam se sjetila da je netko spominjao da taj nije dobar u trudnoći, znate li zašto ne? Ljekarnik je rekao da je dobar za trudnice.


    Svejedno koji magnezij uzimas… samo neki proizvođači hvale svoje na uštrb drugih :-) meni najbolje djeluje onaj šumeči Mg iz DM-a… ovaj iz ljekarne koji je 4x skuplji mi ima odvratsn okus.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Simbalija

    Curke dobro jutro! Već se kuham na poslu…
    Htjela sam pitati, bila sam u ljekarni po magnezij i dala mi je onaj šumeći, kad sam došla doma sam se sjetila da je netko spominjao da taj nije dobar u trudnoći, znate li zašto ne? Ljekarnik je rekao da je dobar za trudnice.

    Ma dobar je,magnezij ko magnezij. Ja pila i u prvoj i sad onaj šumeci iz lidla,to mi je nešto najfinije (al samo iz lidla mi je fin,ostali su mi preeeslatki). A muž kako se bavi sportom ima onaj magnezij direkt(prah ide ravno u usta) to ja jedva popijem🙈


    E da i taj Lidlov mi je fin :-)

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Meni je super dm-ov magnezij citrat. Imala sam neki šumeći iz ljekarne, dietpharm možda, odvratno, ko pijesak da pijem. Ovo je u vrećicama i topi se u vodi, ali skroz se otopi.
    Imam i neko čudo iz ljekarne, u limenkici, citrat isto, bio skup ko sam vrag, a gadno za poluditi. Stavim u vodu i samo pluta, nist se ne otopi 


  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Lavica27

    Simbalija

    Curke dobro jutro! Već se kuham na poslu…
    Htjela sam pitati, bila sam u ljekarni po magnezij i dala mi je onaj šumeći, kad sam došla doma sam se sjetila da je netko spominjao da taj nije dobar u trudnoći, znate li zašto ne? Ljekarnik je rekao da je dobar za trudnice.

    Ma dobar je,magnezij ko magnezij. Ja pila i u prvoj i sad onaj šumeci iz lidla,to mi je nešto najfinije (al samo iz lidla mi je fin,ostali su mi preeeslatki). A muž kako se bavi sportom ima onaj magnezij direkt(prah ide ravno u usta) to ja jedva popijem🙈

    E da i taj Lidlov mi je fin :-)


    Meni je isto rekla gin da je dobar i šumeći, ali sam uzela sada magnezij direkt i osobno mi je bolji jer em brže djeluje, em duže drži i ful smanji grčeve

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Deedee umirem 😂😂😂😂 
    Ne znam koja je rekla da je slomljena al evo sad sam se opet probudila i toliko sam slomljena,sve me boli i ruke i noge ko da sam iz izlaska došla il da sam bila kao DeeDee al cijelu noć😂
    Simbalija taj i ja imam i super mi za zatvor. 😁 Dosad sam imala direkt iz Mullera al mi bio sladak i ne sviđa mi se okus grožđa.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.