ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    Curke,Grizli i jos jedna curka, smetnula s uma ime, je imala osip na ruci. Kakva vam je situacija s tim?


    Ja jos imam no sad su kositni crveni pristicib🤔

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Da vjerovatno ima puno ulogu genetika, a pored sporta  je vrlo  bitna i pravilna ishrana. Jedno bez  drugog ne ide. Npr netko trenira godinama ali ima stomak kojeg se nikako riješiti, ili bas celulit koji je recimo  ustvari  rezultat lose prehrane,  a ne neaktivnosti. Ja recimo nisam nikada mogla samo rekreativno trening pa eto da se malo uprilicim,  ili sam 6 dana na treningu  uz pravilnu  prehranu  ili nikako. 🤷‍♀️  fali  mi akrivnost  sada  bas  i fali  mi sto  sam nekako usporena  opcenito, ali  bit će meni  aktivnost  kad dodje beba od 0:24. 🤗 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Slažem se Gogaa.. Ja sam u pretovaru, kako ja kažem, od kad znam za sebe ili bar od ranog puberteta. A ljeto 7/8 razred mi popucali bokovi, cice i bedra. I doslovno “spojevi” oko laktova i koljena, valjda od prenaglog rasta i debljanja. A mama mi nakon dvije trudnoce i s preko 60godina nema 3 strije sve skupa.. Jedino što mi efektivno pomaze kod zatezanja (ne kod strija naravno) je aktivni trening i prehrana al toga se ulovim na par mjeseci svake dvije godine cca.. Jos prosla par operacija koljena,  ma kaos.. Sreca pa volim hodat i planinarit, to me donekle održava.. I ja sve nade polažem u dojenje i kasnije trčanje za bebom 💪😄😄😄

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    večer svima
    ja vas čitam napreskokce ali dok bih nešto i komentirala već ste na sasvim desetoj temi
    Čestitke C1M1 na dobrim rez i Anna ako se ne varam, držim fige za sutra da budu dobri rez
    Što se tiče strija- ja ih u u nijednoj trudnoći nisam dobila iako se s ničim nisam mazala ( imam samo po prsima iz razdoblja puberteta) a pukla kao kokica na oba poroda unatoč masiranju. 
    Ima koja mama da priprema bradavice za dojenje? ja inače imam ravne i dosta male bradavice, nisam ih masirala u prve dvije trudnoće i s prvim djetetom sam imala krvave ragade nekih mjesec i pol jer nije mogla uhvatiti bradavicu pravilno. Sa sinom sam cijelo dojenje koristila šeširiće za dojenje

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Frajla no Pa to si ja razmišljam,love handles😂😂
    Ja mislim da je to isto do genetike. Imam frendicu ima struk ko twiggy a guzaru onako, fest. Vježba li ga vježba i sva se utegne al dupe ostaje povece. Ja bi mogla smrsaviriti onako 5'-7 kila ali imam tu sreću da sam dobro gradjena na mamu…svugdje isto dobivam i gubim. Celulit sam uspjela nekako prosle godine s maderoterapijom rjesiti, no u trudnoci mi je prvo valjda on izbio🙄🙄🙄🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    annika

    večer svima
    ja vas čitam napreskokce ali dok bih nešto i komentirala već ste na sasvim desetoj temi
    Čestitke C1M1 na dobrim rez i Annaako se ne varam, držim fige za sutra da budu dobri rez
    Što se tiče strija- ja ih u u nijednoj trudnoći nisam dobila iako se s ničim nisam mazala ( imam samo po prsima iz razdoblja puberteta) a pukla kao kokica na oba poroda unatoč masiranju.
    Ima koja mama da priprema bradavice za dojenje? ja inače imam ravne i dosta male bradavice, nisam ih masirala u prve dvije trudnoće i s prvim djetetom sam imala krvave ragade nekih mjesec i pol jer nije mogla uhvatiti bradavicu pravilno. Sa sinom sam cijelo dojenje koristila šeširiće za dojenje.


    I ja sam dojila na sesirice
    Koliko pomazu na pocetku, toliko idu na zivce kasnije 🙄
    Ali iskreno ne vjerujem da ikako mogu pripremiti bradavice, jer koliko bi ih mali i izvuko tijekom dojenja do iduceg bi se one vec uvukle 😏
    Cak sam gledala i ona neku cuda za izvlacenje, mozda aventovo 🤔, ali radi na istu foru kao sisanje, napravi vakum i to treba drzati neko vrijeme, pa bi trebale kao ostati vani. Al na kraju sam odustala
    Ako nades kakvu pametnu metodu svakako javi


  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Ja jos imam no sad su kositni crveni pristicib🤔

    Tebi se to na moru pojavilo? Jel se imalo smirilo od pocetka? Si mazes s cime?

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Frajla

    annika

    večer svima
    ja vas čitam napreskokce ali dok bih nešto i komentirala već ste na sasvim desetoj temi
    Čestitke C1M1 na dobrim rez i Annaako se ne varam, držim fige za sutra da budu dobri rez
    Što se tiče strija- ja ih u u nijednoj trudnoći nisam dobila iako se s ničim nisam mazala ( imam samo po prsima iz razdoblja puberteta) a pukla kao kokica na oba poroda unatoč masiranju.
    Ima koja mama da priprema bradavice za dojenje? ja inače imam ravne i dosta male bradavice, nisam ih masirala u prve dvije trudnoće i s prvim djetetom sam imala krvave ragade nekih mjesec i pol jer nije mogla uhvatiti bradavicu pravilno. Sa sinom sam cijelo dojenje koristila šeširiće za dojenje.

    I ja sam dojila na sesirice
    Koliko pomazu na pocetku, toliko idu na zivce kasnije 🙄
    Ali iskreno ne vjerujem da ikako mogu pripremiti bradavice, jer koliko bi ih mali i izvuko tijekom dojenja do iduceg bi se one vec uvukle 😏
    Cak sam gledala i ona neku cuda za izvlacenje, mozda aventovo 🤔, ali radi na istu foru kao sisanje, napravi vakum i to treba drzati neko vrijeme, pa bi trebale kao ostati vani. Al na kraju sam odustala
    Ako nades kakvu pametnu metodu svakako javi


    ma ja sam te šeširiće mrzila iz dna duše- 20 mjeseci s njima. a kažem, s prvim sam se mučila mjesec i pol dana dok ona to nekako to nije izvukla i pomislila sam da ne bi trebalo dalje biti problema ali ništa od toga. ja sam počela svaku večer masirati, pomalo. čitala da treba i kriške limuna stavljati da bradavice očvrsnu i povremeno biti bez grudnjaka. probat ću pa ćemo vidjeti što će od toga biti

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    LoSa84

    Ja jos imam no sad su kositni crveni pristicib🤔
    Tebi se to na moru pojavilo? Jel se imalo smirilo od pocetka? Si mazes s cime?


    Da na moru… mazem djecjom kremom jer ne bi rado sad u trudnoci nesto jace. Cini mi se da se povlaci no sad izgleda ko sitni crveni pristici i onako slabije je nego prije. Mislim si da me mozda nije nesto opeklo, ilj kombinacija more/sol i znoj 🤔 Bitno da se ne siri

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    A to ti je onda alergija na sunce/vrućinu/sol/borovu šumu…name it😂 LoSa. Evo meni izbije isključivo na moru, doma ne. Ovisi kako koji dan odluči lupiti ali izbije ili po dekolteu ili po nekom pregibu…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.