ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    LoSa, kad smo mi bili na karibima nosili smo sa sobom onaj baldahin obruč iz Im se s tom mrezicom/tilom i iznad svakog kreveta instalirali. A otkad smo ugradili doma komarnike prrreporod. Ni Jednog komarca već dvije godine nema!

    Grizli mislim da ti pričaš o suhoci kože a mi o elastičnosti. Ja imam suhu skroz kožu ali jako elasticnu,Tako da ima nade :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Lavica27

    LoSa, kad smo mi bili na karibima nosili smo sa sobom onaj baldahin obruč iz Im se s tom mrezicom/tilom i iznad svakog kreveta instalirali. A otkad smo ugradili doma komarnike prrreporod. Ni Jednog komarca već dvije godine nema!

    Grizli mislim da ti pričaš o suhoci kože a mi o elastičnosti. Ja imam suhu skroz kožu ali jako elasticnu,Tako da ima nade :)


    Mi imamo komornike na doljnjim vratima no soba mi u potkrovkju sa krovnim prozorom. Baš ću pogledat opcije za komornike za krovne prozore… ovo više nije normalno. Sad sam izašla iznjet smeče i već imam 3 ugriza 🙄

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Lavice bogami mi ni elasticna nije. Cim se osusi popuca i to tako da dobijem crvene pruge po sebi. Cim smocim taj dio, obrisem i namazem nakon par sati crvenilo se povuce. Evo jucer na plazi od soli i sunca meni ledja dosta puuuno tih pruga, da je mala od prijateljice me pitala zasto mi ledja izgledaju kao da sam roza zebra. A da ne govorim kako to pece. Sve me strah kako ce reakcija biti kad krene rast trbuh, jer za sad nisam nikad imala strije, al nisu imale ni od cega doci jer sam mršava i nemam ni tih muffina sto ste spominjale.. 

    [tickerfactory.com]

  • Henky

    Broj poruka: 69

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    LoSa84

    Ja jos imam no sad su kositni crveni pristicib🤔
    Tebi se to na moru pojavilo? Jel se imalo smirilo od pocetka? Si mazes s cime?


    Probajte neku kremu na bazi cinka. Meni se na bradi pojavio takav osip/dermatitis i jedino mi je Uriage Cica Cream to smirio. 

    [lilypie.com]

  • Avatar aarauch

    aarauch

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Zenske drage,ugodan pocetak novog tjedna uz punooo pozitivnih informacija sa pregleda…

    👩38 🧔41
    👶2013 Patrik
    👶2020 Lukas

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Curke dobro jutro! Već se kuham na poslu…
    Htjela sam pitati, bila sam u ljekarni po magnezij i dala mi je onaj šumeći, kad sam došla doma sam se sjetila da je netko spominjao da taj nije dobar u trudnoći, znate li zašto ne? Ljekarnik je rekao da je dobar za trudnice. 

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Zaboravih, sretno svima na pregledima!! :)

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Grizli

    Lavice bogami mi ni elasticna nije. Cim se osusi popuca i to tako da dobijem crvene pruge po sebi. Cim smocim taj dio, obrisem i namazem nakon par sati crvenilo se povuce. Evo jucer na plazi od soli i sunca meni ledja dosta puuuno tih pruga, da je mala od prijateljice me pitala zasto mi ledja izgledaju kao da sam roza zebra. A da ne govorim kako to pece. Sve me strah kako ce reakcija biti kad krene rast trbuh, jer za sad nisam nikad imala strije, al nisu imale ni od cega doci jer sam mršava i nemam ni tih muffina sto ste spominjale..


    A joj baš tak jako 😱 A jel piješ inače dovoljno tekućine? Možda ekstra da još dodas? S čim se mazes nakon tusiranja inače? Tebi bi bilo dobro nešto od karitea i za tuširanje i ga tijelo,i inače mimo trudnoće,Jutro i navečer mazati.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Curke dobro jutro! Već se kuham na poslu…
    Htjela sam pitati, bila sam u ljekarni po magnezij i dala mi je onaj šumeći, kad sam došla doma sam se sjetila da je netko spominjao da taj nije dobar u trudnoći, znate li zašto ne? Ljekarnik je rekao da je dobar za trudnice.


    Ma dobar je,magnezij ko magnezij. Ja pila i u prvoj i sad onaj šumeci iz lidla,to mi je nešto najfinije (al samo iz lidla mi je fin,ostali su mi preeeslatki). A muž kako se bavi sportom ima onaj magnezij direkt(prah ide ravno u usta) to ja jedva popijem🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Simbalija

    Curke dobro jutro! Već se kuham na poslu…
    Htjela sam pitati, bila sam u ljekarni po magnezij i dala mi je onaj šumeći, kad sam došla doma sam se sjetila da je netko spominjao da taj nije dobar u trudnoći, znate li zašto ne? Ljekarnik je rekao da je dobar za trudnice.

    Ma dobar je,magnezij ko magnezij. Ja pila i u prvoj i sad onaj šumeci iz lidla,to mi je nešto najfinije (al samo iz lidla mi je fin,ostali su mi preeeslatki). A muž kako se bavi sportom ima onaj magnezij direkt(prah ide ravno u usta) to ja jedva popijem🙈


    i ja imam taj direkt☺☺☺
    cure sreetnnoo na pregledima danas!!

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.