ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Muffini…😂😂😂ja za to nisam znala dok mi jedna curka nije rekla da ima problema s njima, a inace je žgoljava…meni upitnici iznad glave, wtf muffini? Kad ono bubrežni “mišići”, tj.špekec…😁😁😁
    Lunica je dobro rekla, sve ovisi o elasticitetu kože, nije svačija koža podjednako elastična, a može biti i da su vam masirali međicu u rodilištu pa zbog toga niste popucale i nije napravljena episiotomija.
    Meni se super pokazala Mustelino ulje protiv nastanka strija namjenjeno bas za trudnice.
    Losa je dala tocan naputak za uzimanje uzorka urina za urinokulturu. Ja bi se tu samo nadovezala da se nakon pranja spolovila ne brisati. Ne znam koliko ti igra ulogu taj jedan dan kad ionako se cekaju nalazi cca od 2-4 dana.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Tonkica1

    Jaivanpa

    Napisite u google muffin top body i izbacit ce vam. Metla bi al kažem forum sracka. Neznam bolje objasniti

    Ajme to imam ja od kad sam usla u pubertet 🤣🤣🤣🤣🤣


    Kod nas se to zove ljubavne rucke 🤪


  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Sretno curki koja sutra ide na amnio , dok sam pročitala sve zaostatke od jutra, zaboravila sam tko, ako se ne varam jedna imenjakinja ide ana? Tko god, želim zaista svu sreću, i držim fige za super nalaze 🙏💞
    Sretno i svim ostalim curama na pregledima, javite dobre rezultate! 🙈

    Mufffin je ono sa čime 80% žena ima problem, pa čak i one najmršavije.. znam curu koja tvrdi da se to od slatkog i od sokova sakuplja.. da ako to ne želiš imati, trebaš izbjegavati maksimalno sokove i slatko😂
    Ja za sada nisam dobila ni jednu striju..  A mazem tijelo sa čime god stignem, i skupim kremama, i običnim baby uljem iz dma ,  i raznim kremama za tijelo, znači baš što mi prvo padne pod ruku! 

    Ja bi sad mogla u neku setnjicu , na neki sladoled😉🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Gogaa_V

    Annasretno sutra kao i ostale cure uz tebe sam. 🙏❣ Sretno i drugim curama koje cekaju pregled.
    Sto se tice muffina mogu se pohvaliti da ih nemam, nisam ih nikad ni imala posto sam aktivno trenirala 🤗
    Strija ni celulita takodjer u ovih 29 nikad ni u pubertetu ni kasnije, a ni sada. Stomak preventivno mazem sa baby oil da ne popucam al izgleda nisam ni sklona tome.
    Meni danas dozvolili da izadjem ispred i vidim moju Coco pa sam sretna. 🙈🙏💖🐶


    Moja sestra je sportašica od malena, trenira nogomet i jos uvijek, trci 6 dana u tjednu , ide na trke i opet to ima. Sa hrpom sportova se bavila. Evo sad planinari ali to ima. Mislim da ne ovisi bas o tome da se moras necim baviti.. barem po njoj to zaključujem jer je preaktivna. 

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Gogaa_V

    Annasretno sutra kao i ostale cure uz tebe sam. 🙏❣ Sretno i drugim curama koje cekaju pregled.
    Sto se tice muffina mogu se pohvaliti da ih nemam, nisam ih nikad ni imala posto sam aktivno trenirala 🤗
    Strija ni celulita takodjer u ovih 29 nikad ni u pubertetu ni kasnije, a ni sada. Stomak preventivno mazem sa baby oil da ne popucam al izgleda nisam ni sklona tome.
    Meni danas dozvolili da izadjem ispred i vidim moju Coco pa sam sretna. 🙈🙏💖🐶

    Moja sestra je sportašica od malena, trenira nogomet i jos uvijek, trci 6 dana u tjednu , ide na trke i opet to ima. Sa hrpom sportova se bavila. Evo sad planinari ali to ima. Mislim da ne ovisi bas o tome da se moras necim baviti.. barem po njoj to zaključujem jer je preaktivna.


    Mislim da to ovisi o građi. Ja nekako imam jake noge i guzu no tanji struk tako da ih bas nemam iako nikako nisam mrsavica niti ne vjezbam 🤣 No ja i da imam 35 kg bi imala debele noge.

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Jaivanpa

    Gogaa_V

    Annasretno sutra kao i ostale cure uz tebe sam. 🙏❣ Sretno i drugim curama koje cekaju pregled.
    Sto se tice muffina mogu se pohvaliti da ih nemam, nisam ih nikad ni imala posto sam aktivno trenirala 🤗
    Strija ni celulita takodjer u ovih 29 nikad ni u pubertetu ni kasnije, a ni sada. Stomak preventivno mazem sa baby oil da ne popucam al izgleda nisam ni sklona tome.
    Meni danas dozvolili da izadjem ispred i vidim moju Coco pa sam sretna. 🙈🙏💖🐶

    Moja sestra je sportašica od malena, trenira nogomet i jos uvijek, trci 6 dana u tjednu , ide na trke i opet to ima. Sa hrpom sportova se bavila. Evo sad planinari ali to ima. Mislim da ne ovisi bas o tome da se moras necim baviti.. barem po njoj to zaključujem jer je preaktivna.

    Mislim da to ovisi o građi. Ja nekako imam jake noge i guzu no tanji struk tako da ih bas nemam iako nikako nisam mrsavica niti ne vjezbam 🤣 No ja i da imam 35 kg bi imala debele noge.


    Moja sestra je ko štapić haha.tanke noge, tanke ruke, ma ima jedva 50kg a visoka je. Ali eto…to nam otac ima, i baka i mi nasljedile… A nitko nije debel, dapače svi tanki hahah :)

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Ja sam na mamu, prsata i jace noge imam… Tako mi pao grah haha :)

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Sve vam je to curke moje geni. 😀
    Tako i za strije,ako ste sklone nista vas ne moze spasiti od toga.
    Ja sam se proslu trudnocu mazala svacim i na kraju full popucala 😒.

    Evo mene takodjer s jezera,danas lijep suncan dan. Nocas vec kisa stize 😞 muka mi od ovih prijelaza. Mogla bi vama poslati kisu u utorak 😂😂😂

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu


    PREGLEDI

    19.8.- mustra
    19.8.- Lavica27
    19.8.- C1M4
    19.8.- Anna
    20.8.- Lala27
    20.8.- Grizli
    20.8.- MaybeBaby
    20.8.- Omerta
    20.8.- Lunica
    21.8.- lorija
    21.8.- mala.le.90
    21.8.- tinika
    22.8.- Nasty
    22.8.- mrgud_zg
    22.8.- sofio9
    22.8.- samojed
    22.8.- lucille9
    23.8.- Angie1205
    26.8.- Reserved123
    27.8.- annika
    27.8.- Simbalija
    27.8.- Jaivanpa
    27.8.- thinkpink1
    27.8.- samonezelje
    28.8.- Tockica37
    28.8.- MaRe
    28.8.- Nita9999
    29.8.- petra31
    29.8.- DeeSB
    29.8.- iva4
    30.8.- Maj4
    30.8.- Lala3
    30.8.- Eleonoré
    02.9.- crnokosa
    02.9.- Sarita15
    03.9.- Juno
    03.9.- DeeDee
    04.9.- valentina
    04.9.- ivikii
    06.9.- Stelle123
    09.9.- Samojed
    09.9.- mikio
    09.9.- Goga_V
    11.9.- flower

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Curke, Grizli i jos jedna curka, smetnula s uma ime, je imala osip na ruci. Kakva vam je situacija s tim?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.