ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Aaaa sad znam sta je muffin. Ma to su geni i geni i samo geni. Jedino ako cete bas bas zapeti za trenkanjem i vaganjem hrane ce otici ako ste tako gradjeni. Ja nemam to, ja imam jahace hlacice, a struk mi je genetski uzak i trbuh ravan. Trenirala-netrenirala, ako imam normalnu kilazu, onda mi je trbuh cak s onim crtama od misica. Al zato bedra i bolovi i guzica, e to je moja kriticna zona.

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Dobro jutro..ja sam opet sova 😁 Ne mogu se točno sjetiti sta sam sanjala ali sam se toliko smijala da sam se počela na glas smijati i eto probudila se 😂
    Sretno danas na pregledima i da nam tjedan započne dobrim vijestima 🙏😊

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jutro cure mene od uboda ose otekla cjelq noga ali nije dolazilo do gušenja i nisam išla više na hitnu
    Što se tiče sexa mi se i dalje u 16stoj brzini sex… Do kad će bit tako nez hehe , ja se mazem nekim uljima al me baš živciraju prekasno je i tacno preskačem dosta puta jer je grozno masno pa mi ide na živce
    Anna sretno danas na amnio svi ćemo moliti za tebe
    Goga izdrži još malo brzo će to 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Uf Samojed to je bas gadno…nisam popratila dal imas kod sebe one inekcije ili tablete u slucaju da te ubode? Od sestrične muž je isto alergican na sve te ubode i bez inekcije nikud ne smije,uvijek je nosi sa sobom.

    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Sretno cure danas na pregledima i Anna sretno na amnio! 🍀🍀🙏🙏🙏
    Danas ce opet biti vruce pa se cuvajte koje moraju izlaziti. Ja evo putujem na posao i vec sunce kroz staklo auta grije 🤨
    Nadam se da ce danasnji dan proci brzo, kolegice mi se vracaju sa GO pa se ne veselim bas 😒 Bila sam zadnja dva tjedna sama i tako je bilo lijepo i mirno i sve sam radila bez stresa i umaranja 😭


  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Jutro cure… joj sam grozno sanjala…Što ti je podsvijest pred pregled😣 Da sam prokrvarila i da je loše završilo, tolko je bio ziv san da sam jos uvijek pod dojmom. Uzas…!
    Samojed nadam se da bude dobro s oteklinom i da će brzo splasnuti!
    Mustra mi se možda vidimo na pregledu ako se ne varam 😁😁

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    LoSa84

    thinkpink1

    LoSa84

    Ja jos imam no sad su kositni crveni pristicib🤔
    Tebi se to na moru pojavilo? Jel se imalo smirilo od pocetka? Si mazes s cime?q
    Da na moru… mazem djecjom kremom jer ne bi rado sad u trudnoci nesto jace. Cini mi se da se povlaci no sad izgleda ko sitni crveni pristici i onako slabije je nego prije. Mislim si da me mozda nije nesto opeklo, ilj kombinacija more/sol i znoj 🤔 Bitno da se ne siri

    Ajde super da se smiruje, bitno da ne divlja i ne širi se…🤗🥰
    Jutro curke, sretno jos jednom, tebi Anna pogotovo i mislimo na tebe u 12h ❤❤
    Goga ti si na pola puta, jos malo pa si vani…🤗🥰
    Ajme ovo sam napisala i zvuci ko da si u zatvoru i sad odrađuješ zatvorsku kaznu…🤦🏻‍♀️🙆🏻‍♀️😂

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Jutro! Sretno danas na pregledima!!! 
    Joj ti snovi u trudnoci su bas prerealni i obicno budu neki negativni.. valjda od silnih podsvjesnih strahova! 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro! Curam koje idu n preglede danas puuuuno srece! 🤞 Da svima sve bude u redu! 
    Za pucanje, ako je do koze meni ne gine onda da popusam od glave do pete na porodu. Meni od bure recimo koza popuca do krvi na nadlakticama, bedrima i trbuhu. Sad se 2 put dnevno vec mazem, al sad su krenula i leđa intenzivno se susiti. 
    Thinkpink meni i dalje stoji ta cevena fleka navecer na tom dijelu ruke, al primjetila da me vise ne pece. Ja sam krepana od jutra! Dal se vi nekad probudite umornije nego što ste legle? Jucer pretjerala cijeli dan proveli na plazi na rostiljadi i osjecam se ko da me netko tukao. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Moji susjedi renoviraju kucu tako da me svako jutro bude bušilice i sl. mašine 😥 No cini mi se da su pri kraju.
    Ja sam ovu noc bas lose spavala, izboli me komarci i kako ih nisam mogla pronac da ih mehanički uništim na kraju sam morala stavit onu tabletu u uticnicu. Znam da nije bas preporucljivo u trudnoci no nije normalno koliko me grizu 😔 Uvijek su me“voljeli” više od ostalih no sad ih u trudnoci vjerojatno još više privlačim. A bojim se da mi i oni ne prenesu neku bolest, dnevno sigurno nemam nikad manje od 30 ujeda… i onda mi ostanu flekici jos danima. Noge su mi pune točkica od ugriza. Ovo vise nije normalno… ko da zivim u tropskom podrucju 😡 Vec sam pomisljala da si stavim baldehin iznad kreveta 🤔
    Inače i na ubod pčele sam alergična…

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.