ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Prvo cjepivo u rodilištu je vitamin K, ako se ne varam.. 

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Cjepljenje..ajme..ok prvo necu nikome rec sto bi trebao uciniti svatko odgovara za sebe i svoje dijete. Moj je cjepljen biti ce i drugo. 
    U bolnici se dobije vitam Kpa BCG tj cjepivo protiv tuberkuloze. Dalje se cjepe sa 2 46 mj sa 5u1 cjepivom i jos jednim zasebnim za tetanzs. Znaci hepatisis djecja paraliza difterije hripavca i influenca tipa B. Sa godinu dana dobiju protiv ospica zausnjaka i rubeole. Potom ide docjepljivanje sa 5 godina i pred skolu. Ja sam se malo bojala tog sa god dana zbog svih prica pa smo bez ikakvog problema pomaknuli cjepivo i dobio ga je sa god i 9 mj. Nije imao reakcije ni na sto. 

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Sve i jedno cjepivo mozete pomaknuti i odgoditi osim tog u bolnici. 

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Sarita hvala ti na info! Da li si imala odgodu vrtića zbog zadnjeg cjepiva ako je mali išao?

    [lilypie.com]

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Ena 10: jaje je peble, pa ona srednja autosjedalica do 18kg je Tobi (imala je najbolje rezultate par godina zaredom- onak 2/3 zaštiti dijete); Ona do 36kg (Rodi), imam dojam da bi maloj isto bilo i bez nje.

    Što se cijepljenja tiče- obavezno. Malu smo naknadno s 1,5god. cijepili protiv pneumokoka.

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Cure Perica je na akciji u Plodinama :) 89 kn Mislim da bi mogla otići sutra vidjeti kakav je…i ima ona nepropusna plahta za 30 kn i vreća za spavanje 129…samo vreća je 70*40..to mi mal veće zvuči.

    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Nasty

    Sarita hvala ti na info! Da li si imala odgodu vrtića zbog zadnjeg cjepiva ako je mali išao?


    Ne nisam jer krece u vrtic tek za 2 tjedna :) ali koliko je meni poznato ukoliko se daje dijete u jaslice sa god dana treba biti cjepljeno. Ja radim doma pa ga nismo davali ranije

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Sarita15

    Nasty

    Sarita hvala ti na info! Da li si imala odgodu vrtića zbog zadnjeg cjepiva ako je mali išao?

    Ne nisam jer krece u vrtic tek za 2 tjedna :) ali koliko je meni poznato ukoliko se daje dijete u jaslice sa god dana treba biti cjepljeno. Ja radim doma pa ga nismo davali ranije


    Ok, thnxić.. Mi ćemo rezervirati privatne jaslice.. Ako sve bude ok krenuo bi sa 1god i 4-5mj. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Nasty nema odgadjanja cijepljenja (ovih do godinu dana) i uvjet su za primanje u vrtić,bar kod nas. I  ja sam se bojala tog s godinu dana al sve je ok proslo…samo pazi da ti je dijete skroz zdravo kad se ide cijepiti,znam da neki pedijatri forsiraju, ja sam čekala da joj ni nos ne smije curiti.
    Jednostavno prihvatis da u zimsko doba kad haraju bolesti ne dobiju tamo svakih 1,5-2mj al sve prodje pa i to. Evo moja je da pokucam u drvo već 4mj zdrava. Bojim se samo kako će biti kad dodjem iz rodilišta al vjerojatno ju tad neću dati par tjedana u vrtić da ne prenese malom

    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    iva4

    Cure jel kojoj vec pocelo curit mlijeko?? Meni vec dobra dva mjeseca prvo kolostrum sad mlijeko…😅


    Meni svaki dan hahha, od 6 mj haha :) neznam razlikovati kolostrum ili mlijeko. Ugl nekad vece kaplje nekad manje…

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.