ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Tnx Frajla!

    [lilypie.com]

  • Avatar samonezelje

    samonezelje

    Broj poruka: 361

    Prijavi adminu

    Tak sam se nazderucala svega.. cijeli dan sam u kuhinji. Te domaci kruh, te picek, te bucnica napokon! Pa malo lubenice.. i sad ispuhujemo na kaucu jer bi me kran trebal podignuti! 🐳

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Stelle123

    Lavica27

    Stelle123 najviše sam posudjivala broj 50 jer to nitko ne želi kupovati. Točno mi nije jasno kako se zafleka beba posred prsa u broju 50😂😂😂

    Bljucnila?🤔


    Bljuca se ispere na 90 bez problema, ovo je bila neka masna uljna fleka. Nebitno tak,kužiš kaj sam htjela reći…

    Ovo sto je netko rekao da se treba prilagoditi, isto kao i npr na moru. Budi se u 7,u pol 9-11 smo na plaži, spava od podne i nekad oko pol 5 nazad na plažu. Navečer negdje do 10 ili je zaspala j kolicima pa je prebacis, da se sve prilagoditi Samo trebaš prihvatiti da je to sad drukcije. Kao i na putovanjima. Doduse za spavanje se nismo vracali u sobu, srećom na mene je pa može zaspat gdje god joj se prispava. Držim si fige i da je malac spavac ko i ona🤞

    Ena10 odličan izbor kolica!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    P.s.  Seni držim fige,imam dobar osjecaj🤞❤❤

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Seni1985

    Cure pozdrav, evo da se javim. Odradili smo punkciju korionskih resica, nije ugodno ali sam prezivjela. Sad nam ne preostaje nista drugo nego cekati i nadati se najboljem. Prva grupa rezultata ce biti gotova unutar 5 radnih dana, ukupni rezultat za sve kromosome kroz 15 dana. Drzite nam palceve.


    Drzim fige na rukama i na nogama da je sve kako treba🤞🏻🥰 javi cim saznas nesto🤗

    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Seni1985

    Cure pozdrav, evo da se javim. Odradili smo punkciju korionskih resica, nije ugodno ali sam prezivjela. Sad nam ne preostaje nista drugo nego cekati i nadati se najboljem. Prva grupa rezultata ce biti gotova unutar 5 radnih dana, ukupni rezultat za sve kromosome kroz 15 dana. Drzite nam palceve.


    🤞🤞🤞🤞❤


  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Seni držim fige!!!

    Ena10- mi imamo maxi cosi, sad već stariji model- s njima na svaki teren možeš. Super su za održavati. Jedino smo imali mali polić smo ih na 3dijela rastavljali da nam stanu u auto. Autosjedalice maxi cosi- najbolja autosjedalica ona srednja, Tobi, dok za ove veće do 36kg nisam zadovoljna.

    A ja sam se napucala roštilja, pa još s nogu sve po malo…a sutra nalaze vedim…

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Seni 🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀sretno!
    Cure iskusne mame, što mislite o cjepivima? Kojim redosljedom se daju cjepiva kod nas i s koliko djetetovih mjeseci? 

    [lilypie.com]

  • Seni1985

    Broj poruka: 58

    Prijavi adminu

    Hvala cure. Javim se kad dobijem rezultate, do tad moram nekako zaokupirati misli i samo pozitivno razmisljati.

    [lilypie.com]

  • thinkpink1

    Broj poruka: 1410

    Prijavi adminu

    Seni1985

    Cure pozdrav, evo da se javim. Odradili smo punkciju korionskih resica, nije ugodno ali sam prezivjela. Sad nam ne preostaje nista drugo nego cekati i nadati se najboljem. Prva grupa rezultata ce biti gotova unutar 5 radnih dana, ukupni rezultat za sve kromosome kroz 15 dana. Drzite nam palceve.


    🍀🍀🍀🍀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.