ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Grizli

    Kengurice bas tako razlicitosti treba postivat. Ja uvijek kazem svaki je trknut na svonu stranu. Mene su vec poceli osudjivat jer sam rekla da ne vidim prepreke da sa bebom od 7-8 mj se ode na godisnji s autom negdje. Za dio obitelji sam postala odmah ludjakinja koja ce maltretirat svoje dijete. A ma! Nista lose nisam mislila, al ne vidim problem zasto recimo sa bebom ne bi otišli 7 dana na godisnji u slavoniju ili dalmaciju negdje, pa neću otrovat dijete, dobit ce jesti, piti, spavanje, sve predodredjeno bebi. Ne bolje drzat djete pod krovom do 15 godine pa se cuditi sto se ne zna ponasat u restoranu ili na nekom izletu. Raspravu vodila sa muzevom sestricnom koja eto nam je dala savjet da od sada pa do punoljetnosti necemo vise nikud landrat. 🙄


    Samo ću reći… ja sam rođena u siječnju, u srpnju su me moji već ‘vukli’ na more. U jugiću bez klime, prek cijele hrvatske i pol Bosne…. na more se išlo i 91. kad su granate letile i ljudi bježali van države a mi na moreno laganini u jugiću…. sve je do roditelja. Djeca su kak ih naučiš i navikneš. Odrasli kompliciraju bezveze. Mi smo iz bosne pobjegli prek noći, moja sestra je imala manje od pola godine, putovali četiri dana opet u jugiću prek bosne, srbije, mađarske… i nikom ništa.

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Mislim da sam negdje na forumu bila pročitala ali sad ne mogu više naći.. Znate možda gdje se možemo prijaviti za besplatne uzorke i popuste za trudnice i bebe? Navodno postoji neka stranica s brdo tih linkova tipa dm, pampers, novalac ali ne nalazim..

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Seni🙏🙏🤞🏻🤞🏻❤
    Lavice hvala, nadam se da nikako nismo pogriješili! Sigurna sam u to! 🙈❤

    Lucille- hvala na iskustvu! Svako je dobrodoslo! Prodavacica je isto rekla da su kolica top, da necemo pogrijesiti.. 
    Mi smo sada uzeli ovo jaje 
    https://www.magicbaby.hr/maxi-cosi-autosjedalica-pebble-pro-i-size-nomad-grey.html [magicbaby.hr]

    A za kasnije ćemo vidjeti..
    Zašto točno nisi zadovoljna ako nije tajna?
    Iako je to nama još daleko, voljela bih čuti mišljenje, skupiti neko iskustvo za autosjedalicu kasnije! 

    Nasty- već dva dana to želim pitat, i stalno čekam da neka, koja je iskusnija pokrene temu o tome…

    Mislim, moje će biti svakako cijepljeno, ali me zanimaju i druga iskustva, a i mišljenja..  

    Pa žene, krenimo sa komentiranjem! 🙈😁

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Seni držimo fige da svi rezultati budu odlični 🤞🤞🤞🤞🤞

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Seni sretno! 🙏💖
    Jel ono sutra Cimini rezultati?

    [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Seni 🙏🙏🙏

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    ena10


    Nasty-
    već dva dana to želim pitat, i stalno čekam da neka, koja je iskusnija pokrene temu o tome…

    Mislim, moje će biti svakako cijepljeno, ali me zanimaju i druga iskustva, a i mišljenja..

    Pa žene, krenimo sa komentiranjem! 🙈😁


    🤣🤣🤣🤣 Ma ja sam ti skroz bez iskustva.. Svašta sam ja saznala ovdje od cura.. Drago mi je čitat, a ne stižem komentirat sve.. 
    pa da otvorimo novu temu! 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Ena10 ja ti imam pebble za prvu i sad će drugo koristiti i zadovoljna sam. Dovoljno je velika da se vozila u njoj 15 mjeseci. Onda smo uzeli Cybex M pallas fix jer je bila jako dobra po ADACu. Zadovoljni zasad.

    Cijepljenje…prvo je u rodilištu,Pa s 2,4, mislim da 6 ili 9 mj🤔 i sa 18mjeseci. S tim da je prevenar od slj.godine obvezan prije se plaćao. Ja svoju nisam s prevenarom cijepila. Ako želiš dijete da ti ide u vrtić nema filozofije. Moraš…

    [lilypie.com]

  • Avatar Nova19

    Nova19

    Broj poruka: 1381

    Prijavi adminu

    Seni i Cima sretno 🍀🍀
    Tinchi samo se ti javljaj, i držim palčeve da uskoro ugledaš svoj novi plusić 💕
    Cure, ja svaku noć imam malu treskavicu… ustvari mi usred noći bude baš hladno ali ne traje dugo, čitala sam da je to od hormona i da je većinom u prvom tromjesečju… jel ima koja iskustva sa time?
    Znam da mi je bilo isto sa kada sam čekala svoju curku ☺️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Lavice i ja sam više sklona tome da cijepim dijete. Ali da nisam zabrinuta kad čujem da malo dite primi koktel 5u1 lagala bi. Pa me zanima ako neka od cura zna koja cjepiva se kada primaju. Što se može odgađati i sl. A da dijete može u jaslice, naravno. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.