ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Ajmo Grizli!! 🙂🙂
    Macutica ja sam bila cr na sv duhu i rodila sam utorak navecer a isla doma petak do podne.
    Losa ljubomorna sam, moja max 2 sata u komadu spava po noci. 😒 Da hoce spavat vrlo rado bi ju pustila 🙈

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Ajmo Grizli samo hrabro 💪💪
    Cima gdje si nam ti? 

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    miki0

    Ajmo Grizli!! 🙂🙂
    Macutica ja sam bila cr na sv duhu i rodila sam utorak navecer a isla doma petak do podne.
    Losa ljubomorna sam, moja max 2 sata u komadu spava po noci. 😒 Da hoce spavat vrlo rado bi ju pustila 🙈


    Znaci isto 3. dan.. Kad ti je popustila bol od reza, onako da se mozes kretati normalno? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Znaci ja sam imala dogovoreni CR 28.01., ali mi je u cetvrtak nakon zadnjeg ctg-a prije spavanja, na piskenju pocela curiti plodna voda, da bi mi nedugo nakon toga i testiranja u bolnici sve krenulo, odmah me pregledali, uvjerili se da je zadak i dalje, spakirala se i brzo u salu na operaciju.

    Obradili su me i dali spinalnu, ali kad su krenuli rezati i rukom povlaciti bebu pocela sam plakati i grciti se od pristiska i boli, znam za pritisak, ali bol nisam smjela osjecati. Primjetila sam da su doktorica i kirurgice vrsile malo pritisak na anesteziologicu da se pozuri sa postupkom jer je beba, kako oni to zovu lijepo i utjesno, u zastoju i jer je plodna voda otisla, a da brzo ide van, pa su ocito malo prerano krenuli, a i tko zna da li su i dali dovoljnu dozu, pa su me dodatno uspavali, jos su vikale da uspavaju zenu, da sto ceka. Cupam plahte, tresem se, grcim i placem da stanu jer me boli to cupanje bebe, ma joj. I ajde mozda sam na pola sata zaspala, kad sam se probudila pitala sam gdje je beba i onda su mi je donijeli da joj dam pusu i rekli da je maza, pokazali je muzu ispred i prve slike sam od njega dobila kad sam ju mogla malo bolje vidjet dok mi ju ne donesu na kontakt, to je sve bilo malo iza ponoci, kad su me i ostavili na odjel i u 5 ujutro su me pitali mogu li ili da ju samo vidim i odmaram, ali nisam mogla je pustiti, imale smo kontakt 2 sata, od operacije do tada nisam spavala od uzbuđenja i iscekivanja.
    Dobila sam ju i tako sam zaboravila na sve, cudo jedno.. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Macutica

    Znaci ja sam imala dogovoreni CR 28.01., ali mi je u cetvrtak nakon zadnjeg ctg-a prije spavanja, na piskenju pocela curiti plodna voda, da bi mi nedugo nakon toga i testiranja u bolnici sve krenulo, odmah me pregledali, uvjerili se da je zadak i dalje, spakirala se i brzo u salu na operaciju.

    Obradili su me i dali spinalnu, ali kad su krenuli rezati i rukom povlaciti bebu pocela sam plakati i grciti se od pristiska i boli, znam za pritisak, ali bol nisam smjela osjecati. Primjetila sam da su doktorica i kirurgice vrsile malo pritisak na anesteziologicu da se pozuri sa postupkom jer je beba, kako oni to zovu lijepo i utjesno, u zastoju i jer je plodna voda otisla, a da brzo ide van, pa su ocito malo prerano krenuli, a i tko zna da li su i dali dovoljnu dozu, pa su me dodatno uspavali, jos su vikale da uspavaju zenu, da sto ceka. Cupam plahte, tresem se, grcim i placem da stanu jer me boli to cupanje bebe, ma joj. I ajde mozda sam na pola sata zaspala, kad sam se probudila pitala sam gdje je beba i onda su mi je donijeli da joj dam pusu i rekli da je maza, pokazali je muzu ispred i prve slike sam od njega dobila kad sam ju mogla malo bolje vidjet dok mi ju ne donesu na kontakt, to je sve bilo malo iza ponoci, kad su me i ostavili na odjel i u 5 ujutro su me pitali mogu li ili da ju samo vidim i odmaram, ali nisam mogla je pustiti, imale smo kontakt 2 sata, od operacije do tada nisam spavala od uzbuđenja i iscekivanja.
    Dobila sam ju i tako sam zaboravila na sve, cudo jedno..


    Ajme Macutica put cujem tako nesto. Ne mogu ni zamisliti taj horor da te boli kod carskog😮😥😮😥prestrasno nemam rijeci.. A sto sad reci nego vazno da je sve proslo…. 

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Macutica uzas… rekla bi da je anesteziologica malo fulala. Ja imam iskustvo buđenja iz opce za vrijeme operacije vec od prije tako da sad to odmah vicem anesteziolozima pa paze dodatno.
    mrgud  nas su u bolnici ucili da hranim svaka 3h a moja patronazna mi cak rekla da moram svaka 2h. Makar ne vidim smisao jer ako mali spava nit nece htjet jest ako ga probudim. 

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Deedee kakvo je stanje kod tebe? 

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Stelle123

    Broj poruka: 931

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Grizli hrabro!!!
    Moj mali odspavso sad po noci 5h u kkmadu. Jel smije mala bebe toliko bez jela? Ostatak vremena svakih 3h pije po 110 mL.


    Losa moze. Negdje do 6 sati je prihvatljivo, a neki znaju spavati i 8. Bitno je da razlog spavanja nije to da se ne mogu probuditi, a to bi znacilo da je neka bolest u pozadini. Inace, meni je neuropedijatrica to rekla da ne budim dijete koje dobro napredije radi hranjenja, tako da je to iz prve ruke.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Za pocetak hvala svima na porukama ohrabrenja, rastulile ste me. Mi smo stabilno,ja binrrkla i bolje naoko,al cekam dr. Dobio je na kilazi,ne cujemo da kaslje kad olace al uz nosa mu i dalje vade cuda smrklji za odraslu osobu a kamoli novorodjence. Mene su nocas sprasili odspavat pa sam i ja bolje.
    Grizli cekam te!! Samo hrabrooooo❤
    Taani,cestitke od mene!
    Macutica ajme koma…meni je spinalna bila kao da netko kopa po tijelu koje nije moje. Bojala sam se al bilo je dobro sve u svemu!
    Cima cekamo izvjestaj.
    Cure pusa svima i cekalicama😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Stelle123

    LoSa84

    Grizli hrabro!!!
    Moj mali odspavso sad po noci 5h u kkmadu. Jel smije mala bebe toliko bez jela? Ostatak vremena svakih 3h pije po 110 mL.

    Losa moze. Negdje do 6 sati je prihvatljivo, a neki znaju spavati i 8. Bitno je da razlog spavanja nije to da se ne mogu probuditi, a to bi znacilo da je neka bolest u pozadini. Inace, meni je neuropedijatrica to rekla da ne budim dijete koje dobro napredije radi hranjenja, tako da je to iz prve ruke.


    Hvala na infu… ma jucer je pojeo 120 ml prije spavanja i odspavao duze. Nakon toga jos 110 mL tako da sigurno nije bolestan  

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.