ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Grizli slazem se s curama. Imas voznje do bolnice i ja bi krenula pa nek pogledaju. A gle, najgore kaj se moze desit je da te vrate doma, al bar ces biti ziher. Javi se 😘

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Lunica

    Lunica

    Broj poruka: 1214

    Prijavi adminu

    Taani cestitkee💞💞
    Grizli lako moguce da su krenuli trudovi💪💪 sretnoo❤❤

    ᗰIᕼᗩᗴᒪ 6.5.2021.

  • Avatar sunshine25

    sunshine25

    Broj poruka: 831

    Prijavi adminu

    Draga Grizli, dođem svako malo provjeriti kako si 😁 kako Lemon kaže, tvoja prijašnja tema je uz tebe! Veselimo se djevojčici i sretno 💚💚

    ja ‘92. mm ’82.
    teški oat
    u mpo od 2018
    1. postupak škvorc - 5 blastica
    2. postupak repromed - 3 blastice
    3 biokemijske - 2 iz feta, 1 prirodno
    11/20 fet 🤖

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Cestitke novim mamicama!!! ❤ Uzivajte s bebicama…
    Citam cijelo vrijeme, ali taman kad krenem pisati mališa se oglasi…
    Cima nadam se da se vec mazis sa svojom bebicom…
    Lavice bit ce to u redu, dobro je da ste pod nadzorom! 🤞 da sto prije prode…
    Grizli 🥰 sretnoooo!!!! Nadam se da si krenula prema bolnici. Ako se sjecas, nisu ni meni bili trudovi u pravilnim razmacima pa sam slusajuci savjet ovdje krenula u bolnicu.
    Ostalim trudnicama zelim brzo, lake porode! 🙏🙏🙏🙏
    Sve ste mi u mislima!


  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Da da trudovi u pitanju kod mene.

    [tickerfactory.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Nocna smjena se javlja na duznost 😁 grizli jesi u bolnici? Kakvo je stanje? 😁 sretniooooi 🤞💪🎉🎉 da bude sto brze i sto bezbolnijeeee 🤗💪🤞🎉🎉

    [lilypie.com]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Grizli

    Da da trudovi u pitanju kod mene.


    Samo hrabro! 💪💪💪💪🍀🍀🍀


  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Grizli hrabro!!! 
    Moj mali odspavso sad po noci 5h u kkmadu. Jel smije mala bebe toliko bez jela? Ostatak vremena svakih 3h pije po 110 mL.

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    Dobro jutro iz Sv. Duha 😘
    Taani cestitam, bas nekako lijepi porod, uzivajte 🤗
    Kod nas je sve ok za sada, boli me jako rez, dobivamo kad zelimo sto zelimo protiv bolova, babinjace su dobre, sestre za nas su super, stvarno paze, pomazu, a i da vam budem iskrena i divim im se kako hendlaju koja je ovo ludnica s pododima. Trenutno spice sa carskog 3. dan (0.ti je dan CR) ako je sve ok, da oslobode mjesta.
    Zaljubljena sam u malu moju mrvicu, tako je medena, usporedno sa drugim bebama je ko lutkica mala, a fini glas ima, lijepi nagon za cicanjem i malo kolostrumica povuce, ali i nafohranjuju jos oni i neka, kad mi je tako malena. Bas cu pedicu pitat kako da nju hranimo da nam bude zdrava i jaka, da li bi dojenje bilo dovoljno (nadam se). 
    Ugl imamo ih od 5ujutro, pa pred vizitu nose na bjuti tretman i vrate, pa cijeli dan do navecer, ali sugeriraju nam i odmor i da ih uzmu, pa sve nekako lijepo to ide sa babicama i bebama, nikakav presing i bas ono su tu za nas. 
    Sad cu o porodu 😣

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Grizli hrabro!!!
    Moj mali odspavso sad po noci 5h u kkmadu. Jel smije mala bebe toliko bez jela? Ostatak vremena svakih 3h pije po 110 mL.


    Smiju tolko spavat, pogotovo po noci. Mene Patronazna potice da mu dam zadnji obrok malo obilniji da se nokautira i duze spava i stalno govori da roditelji to trebaju oribat slozit da olaksaju sebi 😁 ako uredno dobiva onda prek noci moze 4-5 sati bez jela. To samo rode poticu nabudenje svaka 2-3 sata. Meni to ne pada na pamet 😁

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.