Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar luks

    luks

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Pticaselicazgst

    Taman da ne stignemo kupit. Barem mi koje smk pocetkom 12 😓


    Mislim da je u splitu uvik krajem 10.mj 😉

    Lovre

    [lilypie.com]

  • Avatar Miranda

    Miranda

    Broj poruka: 637

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Umorna sam. Jucer sam bila toliko krepana i samo se onesvijestila u krevet ali ne osjecam se ni sad nista odmornije iako sam spavala dosta dobro. 

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Miranda

    Jutro!
    Umorna sam. Jucer sam bila toliko krepana i samo se onesvijestila u krevet ali ne osjecam se ni sad nista odmornije iako sam spavala dosta dobro.


    Ja sam se sinoć budila triput, pobojala sam se da sam dobila fubru jer sam bila u živoj vodi, a grlo me rastura 😪😪. Ali ništa od toga, hvala Bogu.  Ovdje se sprema kiša dva dana već, nepodnošljivo je disati. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Ana89

    Miranda

    Jutro!
    Umorna sam. Jucer sam bila toliko krepana i samo se onesvijestila u krevet ali ne osjecam se ni sad nista odmornije iako sam spavala dosta dobro.

    Ja sam se sinoć budila triput, pobojala sam se da sam dobila fubru jer sam bila u živoj vodi, a grlo me rastura 😪😪. Ali ništa od toga, hvala Bogu. Ovdje se sprema kiša dva dana već, nepodnošljivo je disati.


    * fubru, excuse my autocorrect 😑

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar Bulbi91

    Bulbi91

    Broj poruka: 1092

    Prijavi adminu

    Jutro cure 🤗,
    Kod nas se bas fino spavalo…rastvorili smo sve prozore i cak mi je u nekom trenutku bilo i prohladno…😁

    mmama2 Super da ima 2 sajma😁…steta jedino da ih vise ne odrzavaju na velesajmu kao onih prijasnjih god…to bi mi bilo puno blize😁

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Kod je napokon malo pala temperatura i lakše se diše… Što se tiče sajmova, moje cure koje trebaju roditi sad tokom ljeta nisu ništa pronašle na sajmu u 4. mjesecu. Rekle su da nije bilo ništa posebno što se popusta tiče, jedna frendica je samo uzela neke Dada&Rocco stvari za kinderbet i to je to. E sad, možda ovisi i tko što traži…

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    da, meni malo kasno čekati kraj 11. mjeseca za kupovanje stvari. znam sebe, kupit ću sve puno prije :D

    jutrooo. ja sam danas bila na vađenju krvi. i iznenadilo me što su me i oni tražili urin jer sam već davala urin. bed je u tome kaj mi se nije piškilo (jer sam obavila doma) i na kraju ne znam ni jesam dovoljno dala (čini mi se premala količina) niti jel bude ok jer nije prvi jutarnji urin. no dobro, ponovit ću ako bude trebalo.

    danas mi je super jer nije toplo. lakše dišem i hodam :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Ivana.28

    Ivana.28

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Ei curke,  meni je danas dan poceo sa mucninama .. Sve sto probam mi ne pase i samo mi je muka ,😯
    Ali hvala Bogu vrijeme je odlicno i bas mi pase ovako malo hladnije vrijeme .. 
    Samo nemam ideja sta bi jela danas.. 😕

    [lilypie.com]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Meni sinoc bilo uzasno muka i bolio me zeludac, bas sam se previjala od bolova 😓 sad sam ok, isla vadit krv ujutro.
    Ja isto pokusavam smislit nesto pametno za jest, jedu mi se nezdrave stvari. Vec sam na sto muka od toga.  

    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Ja nikak ne spavam izgleda da mi je nadmadrac postao premekan 😑 kad spavam na boku bole me kukovi ako se okrenem na leđa bole me leđa i svjesna sam svakog okreta 😐 danas mislim u šoping vidjet sniženja u hm i uzet si trudničke tajice i neke duže majice haljine lepršave jer mi je u tome ugodno…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.