Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    du1988

    mislim da sam krivi link stavila
    https://m2.hm.com/m/en_eur/productpage.0534164002.html [m2.hm.com]


    Da, da, te. Uzela sam S, narucit cu si sad jos XS. Uzela sam kao broj vece jer sam mislila da cu se vise udebljati, ali precijenila sam se 😂 Ok su mi i S, ali bih voljela da su mi mrvicu uze. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Maggie85

    Maggie85

    Broj poruka: 840

    Prijavi adminu

    Mina93, mislim da ti nitko ne brani imati grudnjak na porodu, ali morat će ti ga netko skinuti nakon poroda, ili ti barem pomoći, sumnjam da ćeš sama moći. 
    Barbiemama, ne znam što bi meni sestra rekla da sam izrazila želju za pranjem kose, a bila je stvarno jako ljubazna. Valjda ovisi o njima. Ako baš poneseš šampon sa sobom i to obaviš ekspresno, valjda neće vikati. A gle, vidjet ćeš kako ćeš se osjećati. Ja sam baš bila slaba i ne bih ju prala nizašto taj tren. Također, ako inače nakon pranja sušiš kosu, uzmi to u obzir ovisno o dobi dana kad rodiš (da ne zujiš drugim curama dok spavaju 😊)

    [lilypie.com]

  • Avatar AnnaO

    AnnaO

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Jos jedna beba!!!🎉🎉🎉
    Danas je mom malcu drugi rodendan jedva cekam da se svi skupimo i proslavimo!!!Proslo je brzo i braco nam uskoro stize netko je napisao da nema nista spremno nemam ni ja nista pripremljeno imam u planu na black friday ici pokupovati sta mi treba za bolnicu a novu robicu necu kupovati osim odjelca za izlazak iz bolnice jer imam sve od starijeg tako da cu to kad odem pocetkom 12.og mjeseca na cuvanje pripremati polako 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu
     
     

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    AllieH

    du1988

    mislim da sam krivi link stavila
    https://m2.hm.com/m/en_eur/productpage.0534164002.html [m2.hm.com]

    Da, da, te. Uzela sam S, narucit cu si sad jos XS. Uzela sam kao broj vece jer sam mislila da cu se vise udebljati, ali precijenila sam se 😂 Ok su mi i S, ali bih voljela da su mi mrvicu uze.


    Sory kaj te sad davim
    Kad obuces tu potkosulju kaj fakat fino drzi grudi i ima pasicu ispod d ili je to jako labavo 

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    puno hvala allie! odoh naruciti…btw xs ti je rasprodan nazalost 😣
    annaO sretan rodjendan malcu i lijepo se provedit danas 🤗💙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    _lily_0

    AllieH

    du1988

    mislim da sam krivi link stavila
    https://m2.hm.com/m/en_eur/productpage.0534164002.html [m2.hm.com]

    Da, da, te. Uzela sam S, narucit cu si sad jos XS. Uzela sam kao broj vece jer sam mislila da cu se vise udebljati, ali precijenila sam se 😂 Ok su mi i S, ali bih voljela da su mi mrvicu uze.

    Sory kaj te sad davim
    Kad obuces tu potkosulju kaj fakat fino drzi grudi i ima pasicu ispod d ili je to jako labavo


    Normalno mi drzi. Ne mogu podnijeti grudnjake kuci, tako da sam ih htjela izbjeci pod svaku cijenu, vidjet cemo kako ce se pokazati u praksi. Ja ti nisam bas obdarena u tom podrucju 😂, ne znam kakvi bi bili nekome s vecim grudima. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Sad me Allie podsjetila kad je spomenula obdarenost 😁 Meni su se sise smanjile na normalnu (malu) velicinu, unazad 2 tjedna stanem normalno u svoju jedinicu.. Kaj se to dogada, jedan period trudnoce sam morala cak trojku nosit.. Zasto su se sad vratile na staro? Jel kome jos tako? Kaj ne bi tek sad trebale sve vise rast?


  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    nali

    Sad me Allie podsjetila kad je spomenula obdarenost 😁 Meni su se sise smanjile na normalnu (malu) velicinu, unazad 2 tjedna stanem normalno u svoju jedinicu.. Kaj se to dogada, jedan period trudnoce sam morala cak trojku nosit.. Zasto su se sad vratile na staro? Jel kome jos tako? Kaj ne bi tek sad trebale sve vise rast?


    meni su se isto ispuhale, jedno vrijeme su bile bas nabrekle. Mislim da je to normalno, opet ce se povecati kad mlijeko krene nadolazit! Slicno kao i u fazama menstrualnog ciklusa ja bi rekla 😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Meni se za sad nisu ispuhale nego sve vise i vise rastu i sve cesce primjecujem da curi kolostrum jer imam tragova i po pidami i potkosulji 🤷🏻‍♀️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.