Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _lily_0

    _lily_0

    Broj poruka: 416

    Prijavi adminu

    Ivylee

    _lily_0

    Ivylee

    Pepe suosjećam 😪 Mene po noći prepone i stidna kost, ujutro išijas. Nešto su mi noći po pitanju prepona lakše otkad sam uz magnezij uvela i kalcij, pa eto…probaj, možda i tebi bar malo olakša.

    Draga mozes rec koji kalcij si uzela!? Hvala
    I eto naravno da se javim svima nekako sam premirena od sto stvari kaj su se desavali zadnjih 2 tjedna pa provodim dane lezuci i neradeci nista
    Curke za sva slova, robice i sve ostalo sta rec osim da je predivno
    Cestitke svima na pregledima i velikim bebicama uistinu se opasno neke priblizavaju sigurnim tjednima i vjerujem da ste jako uzbudene…
    utivaj te u ostatku veceri 😍😘🤗🤗🤗

    Ma ja sam na kraju uzela najobičniji šumeći u dm-u. Gledala sam u ljekarni ali svi su u kombinaciji ili sa mg, vit C, vit D a već pijem Mg od solgara i prenatale pa mi je to malo too much. Ovaj sigurno neđa neku super apsorpciju al eto malo podeblja očito unos jer su mi se ti grčevi smanjili…


    E super hvala ti puno da ista stvar i kod mene isto pijem mg od solgara a kalcij u ljekarni i meni djeluje previse mg pa sam odustala nis bum si i ja probala u dm uzet da vidim dal ce bit poboljsanja 
    Hvala ti u svakom slucaju🤗🤗🤗

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Da, pedijatar te u pravilu ne smije odbit, al nazalost u praksi nije tako.. Tako da bi volila to rijesit prije nego mali dodje, nego se poslije s njim presetavat od ambulante do ambulante 

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu
    Allie,
    unijela si mi nemir sa komentarom o veličini oblačića, mislim da se nas dvije moramo početi pripremati na ovakvu akciju… moji još nisu stigli, ali sam spremna na nezadovoljstvo. 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Iskusne mame kak izgledaju pregledi u trudničkim ambulantama..damo ctg preko trbuha ili?

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    😏 Mene ne muci ta bol u zdjelici jos uvijek, nadam se da nece ni pocinjati. Bas zvuci bolno kako opisujete, drzite se ❤️ Odmarajte sto vise. Ja imam bolna ledja, srednji dio, nakon duze aktivnosti, ali prodje odmorom (spavanjem) i onda opet oko podne zaboli, ali izdrzivo je.
    Klikerice,
    gdje Janica? Učlanjenja je u temu negdje? Hocemo poznatuu licnostt haha 🤣😋😋😋

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Evo i mene. Ja sam nakon povratka iz Pule pala u nesvijest- zaspala. I neka sam. 
    Probudila se i išla na wc, i zacrnilo mi se od gladi i noge mi nisu splasnule u par sati kako i koliko sam planirala😕😕😕😕. Sve više zadržavam tu  vodu, valjda jer sam dehidrirala danas. Višestruko.
    Mučninu ćemo vidjeti jel prošla, u želucu mi se još nešto kuha, znači ovo drugo nije do kraja. Ili je to glad 😀😀. 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Jutro 😀

    Budna od 4 h, nema spavanja, muž hrče ko blesav i nos mu začepljen jer je lijen koristiti aqua maris 😒😒
    Sad blejin u TV, a preko dana ne mogu spavati. Rekla sam mu da mi je na crnoj listi danas i neka mi se ne obraća uopće 😂😂

    Sretno na pregledima danas.

    Za Janicu se već dosta dugo priča da je trudna pa nek joj je sretno 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, i zadnja budna,pa onda među prvima. 😂😂😂
    Ako je za Janicu istina da je trudna, iiako je među nama čestitam! Želim joj jednog malog zdravog i veselog sportaša ili sportašicu 😊😊
    Da, da Salatice, danas slavim  zadnju 20-tu 😊😊😊Slijedeća već ima predznak 3🙄🙄
    Sinoć sam jela nešto tako da ne padam baš u nesvijest, ali gladna sam opet. Hoće to nakon 24satnog gladovanja i čišćenja😏 a da ne pričam mučnine 3 dana.
    Sretno po pregledima danas 😀😀😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Ana sretan rockas 🎈🎉🎊🎀🎁🎊🎈🎉🎀
    Danas će i neka torta pasti? 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar m.girl6

    m.girl6

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Jutro drage moje 
    Naravno da opet prijavljujem nespavanje od kad je muž otišao na posao, odnosno od pola 5. :)
    Jučer sam cijeli dan bila u gužvi pa nisam stigla ništa tipkati, ali sam vas pročitala.
    AllieH, žao mi je kaj su ti rekli da moraš strogo mirovati, ali oni ipak znaju najbolje, najbitnije je da je mali Luka dobro, a mama će morati malo usporiti, tak je i meni bilo poslije svadba silnih. TI misliš da možeš, ali doktori ipak vide da moramo malo lakše. Bit će to sve dobro, ipak smo mi u 30.tj.  Super za next, daj nam neku slikicu nabaci jer meni su njihove stvari prekrasne i dobro da ga nema u Cityu jer bi vjerovatno cijelu plaću tamo ostavila. Netko je napisao da im roba nije baš kvalitetna tak da sam se ugodno iznenadila kad ste napisale da je, morat ću malo na web shop njihov hehe. 
    Ana, nadam se da će ti što prije biti bolje i da će te pustiti sve tegobe, samo langsam i miruj… :)
    Klikerice, još jednom hvala za gel, javim odmah kad stigne. 
    Zvrkica, kani, ptičica (sory ak sam koga zab), drago mi je da je sve ok sa pregledima i naravno bebicama. JOš sam svašta mislila natipkati ali sam zab, nemojte mi zamjeriti hahaha.
    Barbie, premedena robica! 
    Mi smo jučer bili na pregledu i super napredujemo, imamo 1277 g i baš smo lijepi. Baš se nije htio pokazati ali stavim vam slikicu ipak jer malo mu se faca vidi i ima kosicu. Tatin sin  Presretni smo kaj je sve u redu, rekla je da napravim KKs nakon 30.tt ze bris između 35-37tj i doći na kontrolu za 3 tj. 
    Nakon tak super vijesti otišli u AliKebabu i ubili se u meniju ko male pajce, hehe, tak da sam ja već od sad gladna čim sam oči otvorila. 
    E da, pitala sam za gel Dianatal jer preporuča, rekla je da, svakako, samo da si čim više olakšate. Tak da smo napravile super potez curke 
    Ugodan dan svima, idem se spremati za posel, tipkamo se kroz dan 
     


    Noa 💙
    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.