Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    AllieH

    Joj cure, meni je dosao Next, odjelca su apsolutno predivna, topla i mekana. Sad me samo vuce da jos toga narucim. 🤦🏽‍♀️
    Du, narucila me opet za 10 dana, moram odraditi u medjuvremenu i KKS.
    zvrkice, koliko te izasla kolposkopiju u Rossu? Nisu mi ni pali na pamet, a dali su mi termin vec u cetvrtak u KBCu.
    I ja mislim da nije nista kriticno, trudit cu se odmirovati to, vec smo u visokim tjednima, bitno mi je da je s njim sve ok.


    Navući ćeš se na Next ko ja 😁😂😂😂 ja isto planiram uskoro opet naručiti, ali veće brojeve.

    Ja ti radim i papu i kolposkopiju, a ti trebaš samo kolposkopiju pa da ti ne dam pogrešnu INFO najbolje ih samo zvrcni pa da ti kažu točno 031 780 780

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Zaboravi sliku 🤣


    Joooooj 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
    Meni je službeno termin nakon Nove godine pa mi to ne vrijedi kupiti 😭😭😭😭

    [lilypie.com]

  • Avatar Jagodica86

    Jagodica86

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    Kani07

    AllieH

    Ajme ptico i du, predivno je sve 😍😍😍😍 Bas bas prekrasno!
    Bila sam na pregledu, papa je dosla negativna na CINove, moram na kolposkopiju radi te bradavice, sumnja na niskorizicni HPV. Bebac je nisko i cerviks je omeksan iako sam zatvorena i smanjio se s 40mm na 35. Strogo mirovanje i vratila mi Utrogestan 2x1. 😤 Bebac je super, 1.400gr, mjere opet za tjedan dana naprednije, ali nista za uzbunu, kaze da ne kupujem velicinu 50. 😂 Nisam nesto zabrinuta, svjesna sam da se u zadnje vrijeme preforsirala i s landranjem i svadbama, djevojackim, vec smo skoro u 30. tjednu, vjerujem da ce biti sve ok.

    AllieH

    Ajme ptico i du, predivno je sve 😍😍😍😍 Bas bas prekrasno!
    Bila sam na pregledu, papa je dosla negativna na CINove, moram na kolposkopiju radi te bradavice, sumnja na niskorizicni HPV. Bebac je nisko i cerviks je omeksan iako sam zatvorena i smanjio se s 40mm na 35. Strogo mirovanje i vratila mi Utrogestan 2x1. 😤 Bebac je super, 1.400gr, mjere opet za tjedan dana naprednije, ali nista za uzbunu, kaze da ne kupujem velicinu 50. 😂 Nisam nesto zabrinuta, svjesna sam da se u zadnje vrijeme preforsirala i s landranjem i svadbama, djevojackim, vec smo skoro u 30. tjednu, vjerujem da ce biti sve ok.

    Dobro je to jos,malo smanji tempo i bit ce do kraja😉.
    Bravo za papu.
    Cure divne su sve stvarcice i ukrasi😍.
    Cure s virozama brz oporavak bas vas je skacilo.
    Ja danas meda ne mogu,jucer sam se preforsirala svasta nesto sam obavila a mogla sam to podijeliti na svaki dan ponesto.
    I da krvetic smo uzeli i kolica kad dostave i sastavimo uslikam ,i ovlazivac zraka sam kupila mogu ici i etericna ulja u njega kod prehlade samo moram u ljekarnoj pitat sta je za bebe dozvoljeno da imam za svaki slucaj.


    Evo, pogledaj tu, piše točni pri kraju članka za bebe koja se ulja smiju a koja ne. U trudnoći su skoro sva zabranjena, pa preskoči dok ne rodiš. Meni je rekla aromaterapeutkinja eventualno mandarinu i naranču, malo lavande, ali jako malo. Imaju tu u Kemigu od Pranaroma(francuska, jako kvalitetna ulja) već namješano za bebe koje idu u te lampe što raspršuju, 
    http://www.kosarica.hr/index.php?search=pranarom+prana+bb&category_id=0&submit_search=&route=product%2Fsearch&sub_category=true&description=true [kosarica.hr]
    Jedino su ove mješavibe od 3 mjeseca na dalje
    https://www.kemig.hr/kozmetika/brandovi/pranarom/pranarom-ulja-za-trudnice-dojilje-i-bebe [kemig.hr]

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    zvrkica

    Salatica9192

    Zaboravi sliku 🤣

    Joooooj 😍😍😍😍😍😍😍😍😍
    Meni je službeno termin nakon Nove godine pa mi to ne vrijedi kupiti 😭😭😭😭


    Bice na godinuu 😍😍😍 A i tvoja beba je u stvari prava novogodišnja 🎄 ❤️ 

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu
    Cure,samo kratko…
    Gelovi su kod mene,sada adresiram kovertice i uskoro šaljem iz pošte i jurim na Trg.
    U nastavku fotka računa da nitko ne pomisli da sam nekoga zavaljala za lipu. Nisam taj tip čovjeka,ali živimo u društvu prevaranata,pa da ne bi bilo….

    Ranije stranice sada ne stižem čitati…budem to poslije kave😀

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar busybee

    busybee

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Sve me frka kad vidim tu količinu gela :D

    Klikerice još ti jednom veliko hvala! 
    Uživajte na kavi :)

    [lilypie.com]

  • nali

    Broj poruka: 485

    Prijavi adminu

    Allie super za naprednog bebaca,a sad se primi strogog mirovanja da se ne skracuje cerviks. 
    Jao taj next, i ja sam se navukla. Jel ko kupovao sto s lindexa? Isto mi ima predivne stvari kao i next ali nekako uvijek kupim na nextu jer je free shipping.


  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Da pozdravim, ukratko javim novosti.
    Citat stignem leteci, kako sam se napokon opustila, dala sam si za pravo da maksimalno uzivam 😁
    Ugl., nas dvije smo dobile 8kg, malena je malo veca i malo teza pa smo dobili uputnicu za famozni OGTT. Mislim da ga idem radit sutra ili prekosutra, ovisi koliko cu veceras bit gladna 🙈 ne namjeravam postit 10 dana, samo vecer prije stat papat do 7-8 navecer. Cini mi se da je tako vecini savjetovano.
    Rucni radovi su vam divni, uzivajte na kavi, i vidim da od sutra imamo sluzbeno u terminu prve trudnice ☺

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    Du boje su smi savršene, jako lijepo 😍😍
    Allie super za bebaca, sam nek on raste i sve bude ok. 😍😍 cerviks ti je super, ne znam zasto te stavio na strogo mirovanje, meni je 2.5 i sve normalno radim tj nije me nista upozorio 😏 bit ce da svaki doktor ima svoje 😊
    Klikerice super za gelove 🔝

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu
    Gelovi putuju… svima koji su poslali adresu

    Nadam se da vas je što više danas na kavi,hodam okolo kao dilerica

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.