Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ptico, koliko sam shvatila, nije radi 3.5cm nego sto je omeksan za razliku od prosli put. 🤷🏽‍♀️
    Ja sam isto gledala Lindex, ali nisam jos nista uzimala. Mislim da cu uzeti jos koju stvarcicu s Nexta, bas sam preodusevljena kako izgleda i koliko kvalitetno djeluje. Da ne pricam o brzini isporuke, stvarno su 🔝.

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Klikerica

    Cure,samo kratko…
    Gelovi su kod mene,sada adresiram kovertice i uskoro šaljem iz pošte i jurim na Trg.
    U nastavku fotka računa da nitko ne pomisli da sam nekoga zavaljala za lipu. Nisam taj tip čovjeka,ali živimo u društvu prevaranata,pa da ne bi bilo….
    Ranije stranice sada ne stižem čitati…budem to poslije kave😀


    hehe jesu te pitali šta? mislit će da dilaš 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Cure, cula sam se s doktorom, idem ujutro skinut taj GUK profil s grbace. Pitanje-sta da nosim? Ok papuce, spavacica i to…trebam li rucnik i ostalo za tusiranje? Nekako mi glupo za 24h tamo to nositi. Kontala sam se istusirati prije polaska i u cet ujutro kad dodjem kuci-grozim se tih bolnickih kupaonica 😳

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Pticaselicazgst

    Pticaselicazgst

    Broj poruka: 1319

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ptico, koliko sam shvatila, nije radi 3.5cm nego sto je omeksan za razliku od prosli put. 🤷🏽‍♀️
    Ja sam isto gledala Lindex, ali nisam jos nista uzimala. Mislim da cu uzeti jos koju stvarcicu s Nexta, bas sam preodusevljena kako izgleda i koliko kvalitetno djeluje. Da ne pricam o brzini isporuke, stvarno su 🔝.


    Ahaa a onda ima smisla, sad laganini. Bit ce sve u redu 🤗
    Potpisujem za next, jako su kvalitetni, mekani na dodir. Uzela sam dosta robice tamo i evo nakon pranja i peglanja robica je mekana 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    moji ulovi. zadnja dva seta (Mickey i Batman su naručeni online i svaki je bio 9 eura)

    veličina 56
    veličina 68 (za ovo je tata rekao da je gejiš, ali koga briga kaj on misli, Neo će bit sladak u ovome 😍) 
    veličina 74 (ak bude sitniji, možda uspije biti za rano proljeće 😊) 
    veličina 68


    veličina 74


    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    Du1988 ja san isto takva ja se uzasavam..ponesi ti sebi rucnik za svaki slucaj a probaj izbjeci ako mozes to tusiranje.bizii ja se uvik bojim tih bagudina tj bestija bakterija i tih cuda..poneses sebi osnovno za ta 24sati i pici kuci..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MareiKate

    MareiKate

    Broj poruka: 1838

    Prijavi adminu
    Barbie, ja taman išla prema gradu i vidim ti pišeš o 10 kn i hm-u, morala sam ići vidjet 😂
    A naša Klikerica, stvarno kao diler po gradu, ja sam ju slučajno srela 😊 pričam mužu kako sam slučajno naletila na nju a kaže on meni: pingvin prepoznaje pingvina 🤣 (zbog geganje hoda jel)
    Taman za proljeće, ljeto, ovisi koliko će papati...
    Taman za proljeće, ljeto, ovisi koliko će papati...


    [tickerfactory.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    preslatka je robica za curice ❤️

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    robica vam je preslatka! Ja sam zavrsila s peglanjem i sad nisam ni za sta drugo nego za topli caj i krevet!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar pepe1907

    pepe1907

    Broj poruka: 949

    Prijavi adminu

    Drage moje klokse, mene tako muči ova bol u zdjelici. Ujutro sam okej ali nakon nekog vremena ja doslovno ne mogu hodati, o okretanju u krevetu da ne pričam..užasno se gegam i baš mi je teško..evo ovo baš traje bez prestanka 3 dana i ja umirem..još ova viroza i grlo koje isto ne prestaje boliti…baš me sve spopalo..i ne spavanje… nisam ocekivala da ce m8 bit ovak tesko, ko da imam 70godina 😥😪😫😢

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.