Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ajme ptico i du, predivno je sve 😍😍😍😍 Bas bas prekrasno!
    Bila sam na pregledu, papa je dosla negativna na CINove, moram na kolposkopiju radi te bradavice, sumnja na niskorizicni HPV. Bebac je nisko i cerviks je omeksan iako sam zatvorena i smanjio se s 40mm na 35. Strogo mirovanje i vratila mi Utrogestan 2x1. 😤 Bebac je super, 1.400gr, mjere opet za tjedan dana naprednije, ali nista za uzbunu, kaze da ne kupujem velicinu 50. 😂 Nisam nesto zabrinuta, svjesna sam da se u zadnje vrijeme preforsirala i s landranjem i svadbama, djevojackim, vec smo skoro u 30. tjednu, vjerujem da ce biti sve ok.

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    busybee


    Klikerice, daj molim te opet napiši svoj mail da te kontaktiram (sry, znam da si ga pisala 5 puta) ja radim u zg pa ću ga skupit jedan dan kad tebi bude odgovaralo, na kavu danas ne mogu nikako stići zbog neodgodivog sastanka koji traje do 5.30. Inače bi vas rado upoznala :( Nadam se da će bit još koja kavica prije poroda :D


    Marija.renic@gmail.com

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Maggie85

    Pticaselicazgst, ne, trenutno sam za Merkur, ali kod mene ništa nije sigurno. Morat ću odlučiti uskoro za ozbiljno, kad krenu pregledi u TA; znači imam još 10-ak dana. 😊


    Ja sam isto trenutno Merkur kao 100%,a znam da cu promijeniti jos 5 puta

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ajme ptico i du, predivno je sve 😍😍😍😍 Bas bas prekrasno!
    Bila sam na pregledu, papa je dosla negativna na CINove, moram na kolposkopiju radi te bradavice, sumnja na niskorizicni HPV. Bebac je nisko i cerviks je omeksan iako sam zatvorena i smanjio se s 40mm na 35. Strogo mirovanje i vratila mi Utrogestan 2x1. 😤 Bebac je super, 1.400gr, mjere opet za tjedan dana naprednije, ali nista za uzbunu, kaze da ne kupujem velicinu 50. 😂 Nisam nesto zabrinuta, svjesna sam da se u zadnje vrijeme preforsirala i s landranjem i svadbama, djevojackim, vec smo skoro u 30. tjednu, vjerujem da ce biti sve ok.


    bas cekam tvoje vijesti…mrzim utrogestan!!! 😱 sad lagano ususkavanje pod dekicom i odmaraj. Vecinu toga si ionako obavila i pripremila, brzo ce i vrijeme proci! Bitno da bebac lijepo napreduje 😊😘 kad opet imas kontrolu?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Kani07

    Broj poruka: 1004

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ajme ptico i du, predivno je sve 😍😍😍😍 Bas bas prekrasno!
    Bila sam na pregledu, papa je dosla negativna na CINove, moram na kolposkopiju radi te bradavice, sumnja na niskorizicni HPV. Bebac je nisko i cerviks je omeksan iako sam zatvorena i smanjio se s 40mm na 35. Strogo mirovanje i vratila mi Utrogestan 2x1. 😤 Bebac je super, 1.400gr, mjere opet za tjedan dana naprednije, ali nista za uzbunu, kaze da ne kupujem velicinu 50. 😂 Nisam nesto zabrinuta, svjesna sam da se u zadnje vrijeme preforsirala i s landranjem i svadbama, djevojackim, vec smo skoro u 30. tjednu, vjerujem da ce biti sve ok.


    AllieH

    Ajme ptico i du, predivno je sve 😍😍😍😍 Bas bas prekrasno!
    Bila sam na pregledu, papa je dosla negativna na CINove, moram na kolposkopiju radi te bradavice, sumnja na niskorizicni HPV. Bebac je nisko i cerviks je omeksan iako sam zatvorena i smanjio se s 40mm na 35. Strogo mirovanje i vratila mi Utrogestan 2x1. 😤 Bebac je super, 1.400gr, mjere opet za tjedan dana naprednije, ali nista za uzbunu, kaze da ne kupujem velicinu 50. 😂 Nisam nesto zabrinuta, svjesna sam da se u zadnje vrijeme preforsirala i s landranjem i svadbama, djevojackim, vec smo skoro u 30. tjednu, vjerujem da ce biti sve ok.


    Dobro je to jos,malo smanji tempo i bit ce do kraja😉.
    Bravo za papu.
    Cure divne su sve stvarcice i ukrasi😍.
    Cure s virozama brz oporavak bas vas je skacilo.
    Ja danas meda ne mogu,jucer sam se preforsirala svasta nesto sam obavila a mogla sam to podijeliti na svaki dan ponesto.
    I da krvetic smo uzeli i kolica kad dostave i sastavimo uslikam ,i ovlazivac zraka sam kupila mogu ici i etericna ulja u njega kod prehlade samo moram u ljekarnoj pitat sta je za bebe dozvoljeno da imam za svaki slucaj.

    [lilypie.com]
    💜Karla💜Nicol💙Anton

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    svi ukrasi za bebe su mi predivni, a posebno ovi handmade :)

    Allie, vjerujem da će sve bit ok, samo malo više mirovanja :)

    kupila sam danas u HM-u (u Avenue mallu) kompletić - bodić, hlačice i kapica za cijelih 10 kn. poslikam kad dođem doma :D

    cure koje se danas nalazite, želim dobar provod i fotkice makar na fejsu.

    [lilypie.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Allie bit će to ok, bitno da Luka raste 😀
    Cerviks ti je svejedno super, a i već si u 30 TT.

    Ja inače kolposkopiju radim u Poliklinici Rosso. To ništa ne boli, digitalna kolposkopija (ne sa mikroskopom kao u bolnici) i doktor ima slike uvećane tog tkiva tako da ti sa sigurnošću može reci kakva je to promjena.
    Uglavnom, ja ti njih preporučam jer su vrhunski. Mene je spasio operacije.

    Mene sad baš zanima koliko je malena teška, i kakav je cerviks. A to ću privatno ultrazvukom i sad ne znam hoće li me ručno provjeravati je li tvrd cerviks ili ne.
    Moram onda sve javiti svojoj socijalnoj doktorici pa ću s njom vidjeti što dalje. Ali prošli put kad sam privatno radila cervikometriju ona me nije dolje htjela ručno provjeravati.

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana, 
    super da ide na bolje. Znaci sutra je rodj?? 🤗 A sad kad je muz isao u hitnu, rekla mu caj od mente ili sipka, nikako kamilica, ona pojacava odlaske u wc valjda.
    Allieh, 
    super vijesti. Po meni je to sve super. I cerviks ti nije ni mali, ti si skoro 29 nedelja. 😊😊 Super za papu i velikog bebana 😍
    Jao, ja gledam krenula novogodišnja odjeca za bebe. Preslatkog imaaaa. Mislim da li da narucim ovo ili da opet pricekam. Nije zurba, ima do NG jos, i do Bozica, jos mog duze nego vaseg. Vi cete prije pod jelku 😊😊😊😊😍 Ja cu slaviti sa vama haha 😋😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

     Zaboravi sliku 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Joj cure, meni je dosao Next, odjelca su apsolutno predivna, topla i mekana. Sad me samo vuce da jos toga narucim. 🤦🏽‍♀️
    Du, narucila me opet za 10 dana, moram odraditi u medjuvremenu i KKS. 
    zvrkice, koliko te izasla kolposkopiju u Rossu? Nisu mi ni pali na pamet, a dali su mi termin vec u cetvrtak u KBCu. 
    I ja mislim da nije nista kriticno, trudit cu se odmirovati to, vec smo u visokim tjednima, bitno mi je da je s njim sve ok. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.