Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Jutro!
    Napokon i u Splitu malo svježije. Odmah se lakše diše.
    Ana hodača po žici (“Put do slave”) a gledala u kinu, u 3d-u. Nemam strah od visine pa mi nije bila frka, dapače, odličan doživljaj. Ali vidim gdje si ti mogla imat problem 🙈😅
    Barbie loptica je tu ali ti si i dalje prezgodna. Divno! Svaka cast!

    Evo nas dvije prelazimo u drugu polovicu lilypiea. 🤰💕

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Barbieee 

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Barbieee 

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • Malaaiva

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Smajlići mi ne rade, al Barbie i meni si fascinantan koja figura!!! 

    Rita
    [lilypie.com]
    [daisypath.com]

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    Barbie malac je definitivno odlučio da će imati brutalno zgodnu mamu
    😍😍

    Ja se ubijam u mandarinama, i čekam vrijeme kada ce biti pečenih kestena 😁😁

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    hvala žene ❤️

    no vidim ja promjene na sebi itekako. ovako općenito se ne mogu požaliti jer bih bila nezahvalna, aliii …imam hrpu novopridošlog celulita na guzi, voda mi se skuplja tamo i na bedrima, ta vena me kolje i izgleda ružno. no dobro, bavit ću se sa svim tim poslije 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    zvrkica



    Ja se ubijam u mandarinama, i čekam vrijeme kada ce biti pečenih kestena 😁😁


    obožavam mandarine, ali ove godine nisam još kupila jer mislim da su te prve ful kisele. volim kad su slatke 😍

    marona već ima na ulicama. sad je zahladilo pa ću se baš sutra počastit jednom porcijom pod pauzom 👌🏻

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    barbiemama 😍 zvrkice, sad sam bas bacila oko na krpene lutke, stvarno su divne i unikatne, mislim da ce Dora dobiti svoju ☺️ bas mi je super kad su ljudi tako kreativni, ima i ovdje cura koje same siju, a ja kao neki umjetnik pa znam samo po klaviru prebirati 😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni ful žao što nisam kreativna s rukama. kad uzmem iglu u ruke, samo se ubodem. nemam smisla za likovnu i glazbenu umjetnost, prostor isto tako. a bome ni za sport. imam talent za štrebanje, pamtim strašno brzo. to mi pomoglo da završim faks pola godine prije roka 😂 osim toga, nemrem se pohvalit talentima 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Dobro jutro! Danas bas bas imam osjecaj da je stigla jesen, gledala sam progozu za sljedeci tjedan  jutra ce ici i do 3-4 stupnja samo. Vrijeme je za promjenu ormara iz ljetnog u zimski 😱
    barbie, zgodnice nasa 😍😍 I loptica je definitivno tu 🤗
    Krpene lutkice su mi super, kad budem narucivala sebi, narucit cu i za kumce lutkicu, bas su posebne 😍

    Luka ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.