Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Enna010

    Broj poruka: 323

    Prijavi adminu

    Haha Du i ja sam isto govorila ali ne gusim tom pricom ni sad stvarno samo sta me neko pita.. ali jednostavno se udaljis u interesovanjima i mislim si da je to i normalno

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    Enna010

    Haha Du i ja sam isto govorila ali ne gusim tom pricom ni sad stvarno samo sta me neko pita.. ali jednostavno se udaljis u interesovanjima i mislim si da je to i normalno


    ma je, mislim da ce se s vremenom to unormaliti jer mi je prva beba pa imam sto pitanja oko opremanja i ostalog pa zato tako…iako mi je najdrzae razglabanje s vama klokanicama 😂😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Ja imam iste prijateljice vec 23 godine, od 1. osnovne, vecina sad ima djecu, jedna se tek sad udaje, ali ne pomislja jos roditi… Nismo se udaljile, mislim da nikad ni necemo, predugo se druzimo, prosle smo razne faze skupa i u svemu tome ostale najbolje tako da mislim da nece ni to sto nismo sve u istoj fazi u zivotu utjecati na daljnje druzenje. 
    Du, taman sam ti krenula pisati… Isla sam po krevetic i totalno si u pravu, dobro da ga nisam isla narucivati na blef. Preprenizak je, cak i meni. I ustvari mi je bezveze ta najniza razina jer u tom slucaju dijete skoro na podu spava. A ako mi krevetic bude pored naseg koji je boxspring, stvarno ce smijesno izgledati i biti skroz nepraktican. Djeluje cvrsto, ali ova plastika na rubovima resetkastog dijela me isto odbija. Sve u svemu, puno ljepse izgleda online. Na kraju, skocila sam sama sebi u usta s pljuvanjem po Lesnini i upravo narucila klasicni krevetic, njega prijateljica ima i skroz dobro izgleda, podnica i pregrada se mogu podesiti na 3 razine, visinom je normalan i mislim da cu biti zadovoljna. Isto je od punog drva i pogotovo jer je sad na akciji i samo 700kn, nije mi se vise dalo zezati s tim i narucila sam. Ostale koje sam vidjela u Baby Centru i Magic Baby su preskupi za to kako izgledaju. Onaj sto ptica ima nisam uspjela vidjeti uzivo, a muzu je taj vise za curicu, da bi on radije ravne linije. Sto reci… Uglavnom, saga je zavrsena, narucila sam i sad cekam isporuku, nadam se da Lesnina nece nesto zeznuti. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    zadranka86

    Jaooo cure ja san bass meteropat teski…zapravo imam probleme kad se minja vrime cim je neka promjena noge me uzasnoooooo bole…imam problem s venama..genetika..od pok.bake san to skupila…to je uzass..a imam osjecaj da mi je u trudnoci to jos vise izrazajno bass svaki i onu naj manju promjenu osjetim…bass san od popodne neka nikakva…😣😣😣


    Moj venerolog mi je rekao da pod obavezno kompresijske čarape u trudnoći jer isto sam podložna kao i ti, znači ne one klasične nego kako ja kažem samostojeće hahaha ali naravno da nisam kupila jer me za sada to kao ne muči toliko, ali vjerojatno ću osjetiti posljedice nakon trudnoće

    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    AllieH

    Ja imam iste prijateljice vec 23 godine, od 1. osnovne, vecina sad ima djecu, jedna se tek sad udaje, ali ne pomislja jos roditi… Nismo se udaljile, mislim da nikad ni necemo, predugo se druzimo, prosle smo razne faze skupa i u svemu tome ostale najbolje tako da mislim da nece ni to sto nismo sve u istoj fazi u zivotu utjecati na daljnje druzenje.
    Du, taman sam ti krenula pisati… Isla sam po krevetic i totalno si u pravu, dobro da ga nisam isla narucivati na blef. Preprenizak je, cak i meni. I ustvari mi je bezveze ta najniza razina jer u tom slucaju dijete skoro na podu spava. A ako mi krevetic bude pored naseg koji je boxspring, stvarno ce smijesno izgledati i biti skroz nepraktican. Djeluje cvrsto, ali ova plastika na rubovima resetkastog dijela me isto odbija. Sve u svemu, puno ljepse izgleda online. Na kraju, skocila sam sama sebi u usta s pljuvanjem po Lesnini i upravo narucila klasicni krevetic, njega prijateljica ima i skroz dobro izgleda, podnica i pregrada se mogu podesiti na 3 razine, visinom je normalan i mislim da cu biti zadovoljna. Isto je od punog drva i pogotovo jer je sad na akciji i samo 700kn, nije mi se vise dalo zezati s tim i narucila sam. Ostale koje sam vidjela u Baby Centru i Magic Baby su preskupi za to kako izgledaju. Onaj sto ptica ima nisam uspjela vidjeti uzivo, a muzu je taj vise za curicu, da bi on radije ravne linije. Sto reci… Uglavnom, saga je zavrsena, narucila sam i sad cekam isporuku, nadam se da Lesnina nece nesto zeznuti.

    Dobro je da si otisla vidjeti, ja cu otici pogledati ovaj i ako bude ok, uzimam da i to skinem sa spiska…kakav si madrac uzela? I please ako moze link tog s lesnine? Hvala unaprijed 😀

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Lijep je i taj isto! Mi smo htjeli da je bez tockica dolje i cisto bijeli, a eto po novom nam je uvjet i bio da su ravne linije. Muski su isto smijesni, sve im je kao svejedno, a onda kad im dodjes s prijedlogom, uvijek imaju neki komentar. 
    Evo link: https://www.xxxlesnina.hr/p/my-baby-lou-djecji-krevetic-002843000303 [xxxlesnina.hr]
    Madrac nisam sad uzela, njih nisam ni krenula proucavati, ali mi svi kazu da nema oko njih velike filozofije, bebe su lagane, ne trebaju ne znam kakav ekstra madrac pa cu to jos vidjeti. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar du1988

    du1988

    Broj poruka: 1446

    Prijavi adminu

    a eto ja ne znam jesi mozda vidjela negdje uzivo nunu…ja jos nisam imala priliku, a muzeva sestra navalila da bi kupila bas nju, meni je to stvarno suluda cifra za krevetic…tamo da trazim dalje 😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Duda

    Duda

    Broj poruka: 349

    Prijavi adminu

    Blaza26

    Duda

    Hvala, klokanice
    Ja danas baš skrojila nekoliko zvjezdica, oblačić, srca mala..al slova ne znam hoću li se usuditi. Ovo što ste stavile nije uopće skupo, ima posla puno s tim slovima..osim za Anu, ti imaš previše slova pa radije smisliš nešto sama

    A kako ih sklopis? Tj.kako ih sivas? Ja sam ih isto planirala pravit,nezz jos kako. Moze slike za malu pomoc

    Tek sam ih rezala, prije tog pričvrstila

    A ne znam još hoću li šivati ručno ili na mašinu, nemam s mašinom baš puno iskustva pa ne znam ni ja još kako će to sve ići, mogu opet staviti slikicu kad budem u tom procesu ako želiš. Još mi se neki materijali suše, rekli su mi u trgovini da operem prije radi skupljanja. A prije samog šivanja oblačića na prednju stranu moram izvesti lice i našiti sve što će ići..baš me to sve veseli 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Du, vidjela sam ja uživo Nunu. prekrasna mi je, ali samo u prve dvije “faze” rasklapanja. totalno mi je bezveze za veću djecu. zato sam odustala od nje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Jesam, ima frendica Noonu i lijepa je jako, ali meni osobno da netko ponudi da mi uzme nesto za te novce, ja bih rekla nek kupi normalan krevetic + jos nesto.  Ali ako toliko navaljuje, uzmi. Ako nju veseli i zeli novce bas na to potrositi, zasto ne?  

    Luka ❤
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.