Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ptičica

    Ptičica

    Broj poruka: 791

    Prijavi adminu

    Stvarno vas je nemoguce uhvatit, pa necu ni pokusavat. 
    Vidim da se razvila tema “zivotnih udaraca”. Svaka cast svakoj, vi zene ste divne. I sve covjek prezivi. I sve je zeni lako dok su joj djeca dobro.
    A sad odoh pripremat komarcu. Sa limunom. Nekom ajvar opsesija, nekom limun! Limunada, zacin za salatu, cijedeni po povrcu…limun limun limun 🍋🍋🍋 😁

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    a da vam ne pričam da svaka druga beba pokupi bakteriju u bolnici pa mora ostati dulje. 

    osoblje je užas, ja sam se možda susrela tamo sa 2 kulturna i pristupačna doktora i možda par sestara. ostali su koma, i ponašanje je krajnje bezobrazno.

    ja sam završila na hitnoj operaciji i došao me operirati liječnik koji je bio slobodan taj dan jer smo imali neku vezu. nakon operacije na intenzivnoj divne sestre, ja sam imala kateter, a nisam znala, pa sam htjela ići na WC jer me tjeralo i sestra mi lijepo objasnila i preokrenula me na bok tako da manje boli.

    dok u drugoj smjeni se sestra derala na mene jer sam mislila da se nešto loše događa, a nuspojave lijeka su bile za koji mi nije ni rekla da mi je dala. infuzija kad dođe do kraja ja moram zvati da ju promijeni. kad je doktor ujutro došao i pitao kako sam sve sam mu rekla. on mi je recimo rupe od laparoakopije  polijepio tim nekim ljepilom tako da nemam ožiljke. 
    sve u svemu traumatično iskustvo

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    zvrkica

    AllieH

    Salatice, jeste, i to je opcija, ali onda opet sranja ako cu na drugu trudnocu pa bolje rijesiti dok se moze.
    Zvrkice hahaha, bas sam mogla. Nego, sokirana sam osjeckom bolnicom, prestrasno izgleda, nasa naspram toga izgleda kao privatna poliklinika. Kad sam dosla kuci, prvo sam se isla pod tus oribati i oprati kosu, meni je ono ajme 👎👎👎

    Ne pričaj mi ništa. Strahota. Još da vidiš rodilište i ginekologiju, užas. Ja sam 2013 nakon operacije ležala još 3 dana na ginekologiji i zvala muža da donese domestos da operem WC i dolje tuš kadu, a tusirala se u japankama. Strahota i sramota! A kad sam dosla kuci tusirala se pola sata i svu robu na 95 oprala, a torbu u kojoj su mi bile stvari bacila. Fuj


    Potpisujem sve napisano, u ta 2 susreta koja su bila nužna u osječkoj bolnici, moja su iskustva grozna. Mama mi je nedavno ležala u vinkovačkoj bolnici, i to je hotel s 4 zvjezdice spram ovoga.

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ana89

    Strudlica

    Ana89

    KBC Rijeka isto nije najidealnija bolnica, ali wc papira uvijek ima, jedan tuš po sobi ( a tri kreveta) - bolje išta nego ništa, wc - čini mi jedan na dvije sobe ( 6 osoba), imaju fizijatricu, sposobne liječnike, 90 posto ljubazne sestre, na jednom katu svaka soba ima TV. I onako, nije prljavo. Svaki dan se detaljno čiste sobe što sam ja stigla vidjeti.
    Ali, ne znam kakvo je stanje na gornjim katovima, trudnice su na 4. katu, nove mame i bebe na 5. katu. Samo znam da kad sam išla na preglede da sam se čudila kako se trudnice žale da je u sobama pakleno vruće. Pitam se dali trebam svoju dekicu nositi, ..
    Ja se također nadam sobi s TV-om, bar prije nego rodim.
    Hrana je kakva je 😫. Bila sam zadnji put samo gladna. Nisam mogla ništa od toga jesti, osim onog užasnog bijelog kruha i sirića ujutro.

    Evo odjel za rodilje katastrofa, ja vodim trudnoća u ri privatno,a za rodit ne mislim ići tamo. Sad mi prijateljica rodila,kaže da su se ponašali prema njoj gore nego prema stoci.Kad sam joj išla u posjet sestre me nisu htjele ni uputit koja soba.A sobe od Titovog doba. Posjete non stop,3 u sobi,dojiš pred svima na izvolite. Beba joj je bila presvučena 2 puta u danu i nisu je htjele nadohranjivat dok ona nije poludila…. Auh dala bi se raspisati. A ako uzmeš apartman onda već druga priča….

    Ajme😯😯😯.


    U biti nisu mi se tu zamjerili da ne možeš istrpiti,aliii pribušili su joj vodenjak i to je čula iz razgovora doktora i babice na hodniku,da bi na inzistiranje dobila odgovor da se beba pokakala u plodnu vodu, a na otpusnom pismu piše plodna voda uredna… Dakle živa katastrofa…

    [lilypie.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    Joj, nemojte dalje s dramama… odmah me jeza prolazi.

    Ja kuham evo pileći paprikaš, fini lagani dijetni…Gledam Marina Čilića u Zadru i nadam se da će dobiti ovoga tipa bez problema, a muž došao s terena upravo, ne znaš ko je sretniji od nas dvoje… skakali bi do stropa od sreće 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu
    Ruksak
    Ruksak

     Mi naručujemo ovaj. Bilo je ili taj ili navy blue.  Baby je prevladao 😙😙

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    jedna info, ako će nekome biti korisna … bili smo danas pod pauzom u Ikei. i preuređuju dječji odjel. do pola stvari se ne može doći, eventualno vam mogu dodati. rekli su da će sljedeći tjedan sve biti otvoreno. pa eto ako se netko namjeravao uputiti, bolje da odgodi :D

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Strudlica

    Ana89

    Strudlica

    Ana89

    KBC Rijeka isto nije najidealnija bolnica, ali wc papira uvijek ima, jedan tuš po sobi ( a tri kreveta) - bolje išta nego ništa, wc - čini mi jedan na dvije sobe ( 6 osoba), imaju fizijatricu, sposobne liječnike, 90 posto ljubazne sestre, na jednom katu svaka soba ima TV. I onako, nije prljavo. Svaki dan se detaljno čiste sobe što sam ja stigla vidjeti.
    Ali, ne znam kakvo je stanje na gornjim katovima, trudnice su na 4. katu, nove mame i bebe na 5. katu. Samo znam da kad sam išla na preglede da sam se čudila kako se trudnice žale da je u sobama pakleno vruće. Pitam se dali trebam svoju dekicu nositi, ..
    Ja se također nadam sobi s TV-om, bar prije nego rodim.
    Hrana je kakva je 😫. Bila sam zadnji put samo gladna. Nisam mogla ništa od toga jesti, osim onog užasnog bijelog kruha i sirića ujutro.

    Evo odjel za rodilje katastrofa, ja vodim trudnoća u ri privatno,a za rodit ne mislim ići tamo. Sad mi prijateljica rodila,kaže da su se ponašali prema njoj gore nego prema stoci.Kad sam joj išla u posjet sestre me nisu htjele ni uputit koja soba.A sobe od Titovog doba. Posjete non stop,3 u sobi,dojiš pred svima na izvolite. Beba joj je bila presvučena 2 puta u danu i nisu je htjele nadohranjivat dok ona nije poludila…. Auh dala bi se raspisati. A ako uzmeš apartman onda već druga priča….

    Ajme😯😯😯.

    U biti nisu mi se tu zamjerili da ne možeš istrpiti,aliii pribušili su joj vodenjak i to je čula iz razgovora doktora i babice na hodniku,da bi na inzistiranje dobila odgovor da se beba pokakala u plodnu vodu, a na otpusnom pismu piše plodna voda uredna… Dakle živa katastrofa…


    Mene će porađati kirurzi doduše .I to dva vrhunska. Tako da, bit će ok. Tog dijela se ne plašim.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • iamhappy

    Broj poruka: 64

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke, 
    obavila danas kontrolu. 21 + 5, mrvicu veca ali sve ok, sve mjere su dobre. Nije mi rekao mjere, moj dr samo govori sve je ok, bez ikakvih informacija. Uff
    zatvorena jesam, plodne vode dosta, posteljica ok, to je jedino rekao, 
    nisam dobila nista za obavljati. 
    rekao je jedino vaginalete, nemam upalu, ali da imam iscjedak, ne jako, pa onda samo jedna tura klotrimazola.
    2kg u mjesec dana. sve skupa po meni 9kg, ali u startu sam imala 3–5kg više tako da…nisam onda puno 
    prijavljujem ime Korina. 
    plan je za sad Vinogradska bolnica, nekako tamo imamo veze :-)

  • zvrkica

    Broj poruka: 629

    Prijavi adminu

    iamhappy super za pregled, i neka je veća, znači da napreduje 😀

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.