Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Salatice ja pijem po 15ml Legofera, ona mjerica sto dodje sa njim, pijem dva puta dnevno po 15ml, sad kontam da mi to nije malo previse? Tako pise u uputi pa sam ju slijedila, a sjecam se da je dr rekla dvije supene kasike dnevno, ovo od 15ml jedna doza dodje kao dvije supene kasike, dakle sve do sada uzimala sam u prevodu 4 supene kasike tog sirupa 😱 
    Radim nalaze slj tjedna pa cemo vidjeti to zeljezo 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    Duda

    E pa super je ovo za registraciju na h&m, ne samo da dobijemo -25% na proizvod po izboru, nego i besplatnu dostavuHvala, cure


    znam žene koje non stop otvaraju nove mailove kako bi se iznova registrirale i iskoristile taj popust 😂 meni se to ne da. h&m često ima neku akciju ….ja sam naručila npr na 20% off cijele narudžbe i free delivery. samo treba pratiti. 

    [lilypie.com]

  • Avatar zadranka86

    zadranka86

    Broj poruka: 1385

    Prijavi adminu

    barbiemama

    Zadranka, bez brige, h&m je jedna od najsigurnijih stranica za online shopping. odmah će ti skinuti novce. a robica će doć za max 2 tjedna, ali vjerojatno i puno prije.

    Salatice, sve izgleda finooo 😍

    sve ste bile slatke bebice ❤️


    Jeliii..ok hvala ti..ipak da znam stala san na tom djelu ono nisan sigurna….sacekat cu onda ipak komplikacije da mi se poveca budet jer kako kazes odmah skinu tako da bolje kad racun bude malo deblji….sl.tjedan onda si narucim..hvalaaaa

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Mina93

    Mina93

    Broj poruka: 1234

    Prijavi adminu

    Super za preglede, nek je sto vise lijepih vijesti 😍😍
    Salaticeeeee jos cekam krempite, nije mi nista stigli danas na vrata, vjer postar kasni 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Dbevna doza pritužbi:
    Prijavljujem novi naglašeniji simptom: napuhnutost. U aplikaciji sam pročitala da je to normalno za treće tromjesečje. I onda kad se na napuhnutost okreće bebon imam osjećaj da se sve ful zateže. Čari trećeg tromjesečja😆😆.
    Povremene bljeskove ligamenata niti ne primjećujem više.
    10 minuta mi odgovara jedan položaj i onda tražim drugi. 
    A još 12 tjedana do poroda. Bit će veselo😚😚

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    i ja sam napuhana. što god pojedem mi nekako loše sjedne. i nakon ručka se gegam kao pingvin. i mislim da mi se voda zadržava više u nogama i bedrima. jer sam sve mekanija i šira. ah, još 12 tjedana 🤪

    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hvalaa cure 😊 Jesam se naruckala, ufff. 
    Mina, 
    hahahah 🤣 Daj adresu, ima pola tepsije jos, polovicemo haha 😂
    Svjesna, 
    ja mislim da je to puno :O ja mjerila kasiku i to je pola one plastike i to pijem jednom dnevno. Mislim ne moze ti naskoditi, samo ono da mozes i manje, jer je ipak pojako. Koliki ti je feritin?
    Ana,
    pratim te, plus stezanja juce i danas, cesca nego inace. Bas sam neka znj, jos me gosti umorise (iako su sve moji bliski, lezala sam u dnevnom, opet dok se izmjenase njih 8, umorih se). 😶

    [lilypie.com]

  • Strudlica

    Broj poruka: 653

    Prijavi adminu

    Ja sam danas skoro dobila po trbuhu u Lidlu  Kao otvaraju blagajnu i ja stanem prva i iza mene hrpa ljudi,evo prodavačice sva nadrkana i kao odmaknite se da otvori onu metalnu ogradu i naravno dok se svi krenuli micati ona puno snagom to otvori i umalo me ne sastavi….. Ako tad nisam na nikog skočila mislim da ni neću 

    [lilypie.com]

  • Avatar barbiemama

    barbiemama

    Broj poruka: 1577

    Prijavi adminu

    meni žena u lidlu doslovno otela artikl iz ruke. nisam se ni snašla. uz objašnjenje da je ona to već gledala. a ja izvadila iz kutije. nije da sam njoj uzela. ono, kakvih ljudi ima u tim masama, prestrašno. pregazili bi nekoga samo tako. 

    [lilypie.com]

  • Avatar _svjesna

    _svjesna

    Broj poruka: 1236

    Prijavi adminu

    Nisam radila feritin, hemoglobin mi je bio na donjoj granici i zato mi je ukljucen sirup, a cuj mozda jeste prevelika doza i meni se cini da je ali tako pise i na uputi od sirupa i na receptu koji mi je dr dala, za sedam dana je kontrola pa cu je pitati da me prebaci na tablete jer su mi prakticnije dosta jedem vani pa mi je taj sirup bas smor piti prije jela. Zaboravim stalno. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.