Zimske bebe 2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Truskawka,
    nadam se da je to samo jedan obican simptom blizanackih trudnoca. Ipak se sve vise siri i ja inace i zamisljam to “izvrtanje” pupka kao da je bolno. Boli li to? Pa da je i to uticalo, zajedno sa rezom.
    Javi nam situaciju, drzim fige da nije nista 😘

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    _lily_0

    truskawka

    Ptičica

    Truskawka saljem zagrljaj tebi i tvojim duplicima. Bude sve dobro, mantramo da samo boli stari rez jer se koza siri. 😘 javi nam sta kazu doktori.

    Ma draga da me boli rez ne bi ja ni reagirala na to, ali boli me bas unutar pupka..ne znam kak da objasnim, kao da me boli pupcana vrpca unutra sta ja znam..tocno taj dio pupka sto je izasao van mi je jako osjetljiv, a unutra me boli 😔😔 al dobro izdrzat cu do sutra pa cemo vidjeti sta ce biti..

    Sretno drzim fige da bude sve ok i da cim prije popusti da ja imam iznad i u samom pupku po cjeloj duzini
    Ko ce znat… ako te jace boli nekoj cekat sutra rade odi vec danas saljem zagrljaje i puse da prode cim prije😘🤗


    Hvala ti puno..ma stalno boli, al na mahove bas jako..pa ono izdrzat cu do sutra

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Truskawka,
    nadam se da je to samo jedan obican simptom blizanackih trudnoca. Ipak se sve vise siri i ja inace i zamisljam to “izvrtanje” pupka kao da je bolno. Boli li to? Pa da je i to uticalo, zajedno sa rezom.
    Javi nam situaciju, drzim fige da nije nista 😘


    Javim naravno, hvala ti puno
    Izvrtanje nije bilo bolno..samo je izasao van i to sto je bilo unutra je postalo jako osjetljivo i redovno se lupim s necim u njega onako malo..tj nije da ga lupim nego ga dotaknem pa me zaboli kad je osjetljivo, ali ako se misli jos izvrtati prema van mozda onda to stvarno i je to pa onda boli..a bit cu pametnija nakon dr..ako ne izdrzim do sutra onda cu ici danas, a sutra sa sinusima..al bi htjela sve odjednom rjesiti jer se grozim bolnica 😑😑

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Vrlo moguce da se nije do kraja “izvrnuo” , jos kako si znala zapeti. Otidji da budes mirnija, ali mislim da je to samo jos jedan nam divan simptom 😂 A nije svako isti, pogotovo blizanacka trudnoca se razlikuje od jednoplodne. Nista ne brigaj, i da, mislim da bebi pupkovina nema veze sa nasim pupkom ni po polozaju, niti bilo cemu. Ili grijesim? Odoh na Google xD 

    [lilypie.com]

  • Avatar Ana89

    Ana89

    Broj poruka: 2473

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Vrlo moguce da se nije do kraja “izvrnuo” , jos kako si znala zapeti. Otidji da budes mirnija, ali mislim da je to samo jos jedan nam divan simptom 😂 A nije svako isti, pogotovo blizanacka trudnoca se razlikuje od jednoplodne. Nista ne brigaj, i da, mislim da bebi pupkovina nema veze sa nasim pupkom ni po polozaju, niti bilo cemu. Ili grijesim? Odoh na Google xD


    Mene je od divnih simptoma danas strefilo bockanje ligamenata oko jajnika malo više. Ali navikla sam. Svakih 7 dana tako. Kako se bliži novi tjedan, a ja sve šira, tako i ljudi ligamenti zabole na višem položaju. Ali prođe za dan, dva. Onda sam mirna do prijelaza u novi tjedan.😂😂

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://daisypath.com [daisypath.com]]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    Truskawka, tako je meni bilo, mozda nisi pohvatala kad sam pisala. Ja sam otisla svojoj dr, ona pogledala, s bebom sve super, dala mi uputnicu za abdominalnog kirurga i dijagnoza - pupcana kila. Bas me bolilo iznutra, kao da me u pupku nesto probada. A to je kako nam stomak raste, tako to zna reagirati. Sve je ok dokle god se to sto se ispupci nazad vrati. Zato mi je rekla da unutra smotam kompresicu, gurnem i polijepim. 

    Sad ovako hodam:

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar AllieH

    AllieH

    Broj poruka: 1081

    Prijavi adminu

    I sad me zna boliti kad se preforsiram, prosli tjedan sam zaradila upalu grla i kasljala kao blesava, od toga mi se sam pupak posebno izbacio i bolio, cijelu noc nisam spavala, jer si nisam mogla naci polozaj gdje me ne probada. 

    Luka ❤
    [lilypie.com]

  • Avatar Salatica9192

    Salatica9192

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Ana,  
    isto imam, jutros me zigalo, tata se prepao, kao pa lezi. A ono, ja navikla na to, prodje brzo. Ziganja, stezanja su kod mene redovna pojava xD Sve zavisi i od necijeg praga boli, tipa koze, oblika tijela. Kad skontamo, skoro 1kg zivog bica nosimo trenutno, ne moze da nista ne osjecamo. Samo kontrakcije neka nas zaobidju.
    Bas kada me pitaju kako sam, pa nmg bas da kazem da tesko podnosim, u sustini super podnosim, ovo sve sto imam je malo i strah, previse osluskavanje, manjak kondicije xD Samo da se nastavi ovako i u zadnjem tromjesecju. 
    p.s. bebi danas opet aktivnooo (juce nije ovoliko) 😍😂 Nema ni tu pravila izgleda hahha

    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    AllieH

    I sad me zna boliti kad se preforsiram, prosli tjedan sam zaradila upalu grla i kasljala kao blesava, od toga mi se sam pupak posebno izbacio i bolio, cijelu noc nisam spavala, jer si nisam mogla naci polozaj gdje me ne probada.


    Sjecam se da si pisala i da nosis poljepljeno ali nisam se mogla sjetiti tko je pisao zato sam i napisala u nadi da ces se javiti. A vidis i ja kasljem jako zadnjih tjedan dana jer mi se iz sinusa sljeva u pluca i onda iskasljavam jako pa je moguce i to isto. sad kad kasljem moram si pritisnuti pupak da me ne boli jer bas iskoci van svaki put..ugl hvala ti sto si se javila. Kazem ici cu sutra jer na hitnoj otorinci rade samo ujutro pa bi rado obavila oboje da ne moram dva puta ici u bolnicu 

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

  • Avatar truskawka

    truskawka

    Broj poruka: 992

    Prijavi adminu

    Salatica9192

    Vrlo moguce da se nije do kraja “izvrnuo” , jos kako si znala zapeti. Otidji da budes mirnija, ali mislim da je to samo jos jedan nam divan simptom 😂 A nije svako isti, pogotovo blizanacka trudnoca se razlikuje od jednoplodne. Nista ne brigaj, i da, mislim da bebi pupkovina nema veze sa nasim pupkom ni po polozaju, niti bilo cemu. Ili grijesim? Odoh na Google xD


    Haha mislim da nemaju ili imaju..ma to sam ja samo htjela opisati kako me boli pa sam upotrijebila tu rijec 🤣 ugl unutar pupka 🤣

    ❤N i V💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.