Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    MamaTroje

    Drage moje, ja umirem. Liježem sa žgaravicom, budim se sa žgaravicom. Gladna sam, a bojim se jesti.
    Ne pomažu ni bademi, ni riža, ni voda, ni jabuke. Samo želim da ovo što prije završi i da prestane peči. Užas, užas, užas. Nikad više trudnoća.


    Ja te porpuni razumijem… Žgaravice su toliko jake da se nemogu opisati onom ko nije probao. Inace, uzgajam ljute paprike(ne one feferoncice nego jrdnemod najljucih svjetskig papricica kao sto su Naga, Jolokia, Carolina Reaper i slicne) i ovaj osjecaj u grlu kad imam zgaravicu se moze usporediti sa jedenjem gore navedenih… Samo sta kad njih pojedem, nakon nekog vremna “pečenje” u grlu prestane, ali zgaravica ne… 

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar -Tea-

    -Tea-

    Broj poruka: 939

    Prijavi adminu

    Mama Troje Sorry na pravopisu.. promjenjen mob  pa neznam ni tipkati… 

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Dalmatinka, super da si uspjela dogovoriti carski. Ova metoda da prvo potaknu prirodni pa onda carski mi zvuci skroz dobro. Ima logike i mislim da je bolje za bebu ;)

    Dazi, znaci jos si u jednom komadu :). 

    Ja sam usla u zadnje tromjesecje i bas su krenule boljke…. zgaravice/mucnine - ne znam sto je od toga. Onda lose sanjam, vise ne idem na posao pa sam malo nervozna i tak…. nadam se kako ce mi Bozic i Nova ubrzati ove dane :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Jutro cure 😉
    Dalmatinka, drago mi je da si uletila kod tog doktora 😉 ne znam gotovo nista o carskom ali meni ima logike da te pripremi… naime, ako te uspacaju, uspavaju i sve tvoje organe, tj umire ih, vjerujem da ce i misici teze odradit pripremu. Nisam shvatila jeli ova tvoja frendica vec rodila ili tek ide?!?! Ali nekako vjerujem da si dosla u prave ruke, obzirom da imas takve probleme, pametnije je da te preuzmu doktori koji znaju sta radit s time 😉 zelim ti srecu!!! Mantram s tobom, da sve prode u najboljem redu s tobom i bebom 😍
    Ja sam danas pocela vadit guk i naravno uletila u isti problem kao i Mlada mama… ne ide i ne ide 😣 izvukla sam krvi mozda za 200 umjesto 400… sad ne dizem paniku jer su mi rekli da mi sutra mogu izvuci jutarnju dozu ako ne uspijem… ali sta ako ne uspijem i sljedece 3… 😑 Mlada mama pokoc!!! Kako si ti to rijesila? Iduce vadim oko 11 🤔


    Ma ja svakako ne zelin da me uspavaju..iman uzasnu fobiju od tog. Spinalna je zakon :D a s obziron da su to trudovi cisto radi bebe da se pripremi i traje 2-3 h (nije im svrha da se ja otvorim 10 prstiju) mislin da ne bi tribalo bit nista stravicno bolno..
    Inace ovi zadnji vaginalni pregledi, konkretno, zabadanje prstiju do zeluca su uzasno bolni u ovom stadiju trudnoce..
    Nije ona jos rodila, termin joj je malo iza mene..
    Bas mi je zaj sta imas taj probl…😟 ja ne znan nista o tom :/

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Dalmatinkaa

    Evo mee.. bila san pop na pregledu.. dokt je reka da mogu oko Bozica na carski. S tim da on carski obavlja na nacin da prvo potakne porod par sati jer se beba tako priprema za vanjski svijet i onda se izvede carski. Nisan nikad cula za to al ima logike.. ima li ko takvo iskustvo?


    Odlično, baš mi je drago da ste uspjeli dogovoriti. Koliko se sjećam tako si nešto i planirala od samog početka carski oko Božića- Nova Godina. Nisam ni ja čula za takvo što, ali kada razmislim možda je i tako pametnije. Izdrži još malo 

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Hvala ti Frajla, tusiram se ujutro, i bas sam si ruku pripremila, bar tako mislim… masirala.. i kad sam krenula curila je krv, ali je stala nakon nekoliko kapljica i vise ni kapi… jesam li mogla fulat sa mjestom uboda? Rekli su mi u bolnici da moram imat bar 2 vadanja.. imam jos 4 igle pa cu se potrudit bar ta 2, ako ne uspijem idem po novi pribor… probam sad u 11 pa javim kako je proslo… ako ce mi trebat iglica, javim se tu, ali iskreno se nadam da nece

    Baš mi je žao što se mučiš s tim. Nažalost ni ja ne znam ništa o tome. Držim fige da uspije iz prvog puta.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Teddy Bear

    Mela

    Mene ubija zagravica i navecer nam se dodatno pojača.
    @ Teddy mi smo ko bumbari ,najteže mi je noćno ustajanje iz kreveta.

    Meni stvarno ovisi od dana ta zgaravica,ako sam pojela nesto jace i kasnije navecer,nema mi spavanja tada,tako da se trudim laganije za veceru,cak i tijekom dana gledam da jedes sto laganije,inace me zeludac rastura.
    A ovo za bumbari😄,tako se cijeli zivot osjecam😆😆😆


    Sinoć sam odlučila da  preskočim večeru, odnosno ranije se natjerala na spavanje. Međutim ništa, probudila se sat vremena posle ubija još više + gladna kao nikad.

    [lilypie.com]

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Dalmatinkaa

    Frau_Mund6

    Jutro cure 😉
    Dalmatinka, drago mi je da si uletila kod tog doktora 😉 ne znam gotovo nista o carskom ali meni ima logike da te pripremi… naime, ako te uspacaju, uspavaju i sve tvoje organe, tj umire ih, vjerujem da ce i misici teze odradit pripremu. Nisam shvatila jeli ova tvoja frendica vec rodila ili tek ide?!?! Ali nekako vjerujem da si dosla u prave ruke, obzirom da imas takve probleme, pametnije je da te preuzmu doktori koji znaju sta radit s time 😉 zelim ti srecu!!! Mantram s tobom, da sve prode u najboljem redu s tobom i bebom 😍
    Ja sam danas pocela vadit guk i naravno uletila u isti problem kao i Mlada mama… ne ide i ne ide 😣 izvukla sam krvi mozda za 200 umjesto 400… sad ne dizem paniku jer su mi rekli da mi sutra mogu izvuci jutarnju dozu ako ne uspijem… ali sta ako ne uspijem i sljedece 3… 😑 Mlada mama pokoc!!! Kako si ti to rijesila? Iduce vadim oko 11 🤔

    Ma ja svakako ne zelin da me uspavaju..iman uzasnu fobiju od tog. Spinalna je zakon :D a s obziron da su to trudovi cisto radi bebe da se pripremi i traje 2-3 h (nije im svrha da se ja otvorim 10 prstiju) mislin da ne bi tribalo bit nista stravicno bolno..
    Inace ovi zadnji vaginalni pregledi, konkretno, zabadanje prstiju do zeluca su uzasno bolni u ovom stadiju trudnoce..
    Nije ona jos rodila, termin joj je malo iza mene..
    Bas mi je zaj sta imas taj probl…😟 ja ne znan nista o tom :/


    Mene je baš strah tih zadnjih vaginalnih pregleda. Frendica mi je pričala dan posle poroda kada je imala pregled, da je duplo više bolio taj pregled nego sam porod. 

    [lilypie.com]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Evo uspjela sam 😉 ugl uzela sam cetkicu za nokte, ona je malo grublja i rifljala 10ak min dok nisam izmrcvarila ruku..  sad jo 2 × i na konju sam 😁 ujutro cu na taste zvadit jutarnju dozu u bolnicu.. krvi je naravno bilo po stolu.. slijeva mi se po noktu, nikako uci u epruvetu 😂😂😂😂 prestrasno!!!


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Mela

    Mene je baš strah tih zadnjih vaginalnih pregleda. Frendica mi je pričala dan posle poroda kada je imala pregled, da je duplo više bolio taj pregled nego sam porod.


    Bude kako kod kojeg doktora. Kod nekih i ne osjetiš, kod drugih psuješ od muke. Ali to traje par sekundi.
    Čitam da se taj tip pregleda u Americi primjerice uopće ne obavlja. Meni se ne sviđa i kanila sam im reći da odbijam, a opet ne dolazi mi se samo zbog ctg-a.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.