Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Dalmatinkaa

    Evo mee.. bila san pop na pregledu.. dokt je reka da mogu oko Bozica na carski. S tim da on carski obavlja na nacin da prvo potakne porod par sati jer se beba tako priprema za vanjski svijet i onda se izvede carski. Nisan nikad cula za to al ima logike.. ima li ko takvo iskustvo?


    Nisam ti pametna. Ja sam inace zagovornik teorije,ako vec znas da je carski neophodan,onda zasto zenu muciti i dozvolit da krene prirodni porodjaj,pa da se dobiju trudovi,pocne otvaranje,sve je to stres i za majku a i za bebicu,i onda te odvedu u operacijski salu pod hitni carski. To da zena moze pricati da je dozivjela cari obja poroda. 
    Ti sa svojom dijagnozom si vise nego za kandidat za carski,zao mi je sto to sve prolazis. Samo te stresiraju,umjesto da u nekom miru cekas svoju bebicu i pripremas za porod. Ja sam vise nego sigurna da ce kod tebe porod biti odlican i da ces nam samo pozitivna iskustva ispricati sa njega. Saljem ti mnogo pozitivne energije.😘😘😘

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Dalsmtinka, meni je prijateljica tako rodila. Ne sjecam se da je spominjala to kao neko problematicno iskustvo, jedino je zbog drugih zdravstvenih problema imala tezi oporavak. Drzim fige 🤞 

    Ja sam primjetila da mi bas pase spavanje na ledima, po noci svaki put kad se probudim i ujutro sam na ledima. Ne znam kak da to sprijecim.. Prije sam podbocila jastuk al sad ni to ne pomaze, cini mi se da prospavam cijelu noc na ledima :(

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Teddy Bear

    Dalmatinkaa

    Evo mee.. bila san pop na pregledu.. dokt je reka da mogu oko Bozica na carski. S tim da on carski obavlja na nacin da prvo potakne porod par sati jer se beba tako priprema za vanjski svijet i onda se izvede carski. Nisan nikad cula za to al ima logike.. ima li ko takvo iskustvo?

    Nisam ti pametna. Ja sam inace zagovornik teorije,ako vec znas da je carski neophodan,onda zasto zenu muciti i dozvolit da krene prirodni porodjaj,pa da se dobiju trudovi,pocne otvaranje,sve je to stres i za majku a i za bebicu,i onda te odvedu u operacijski salu pod hitni carski. To da zena moze pricati da je dozivjela cari obja poroda.
    Ti sa svojom dijagnozom si vise nego za kandidat za carski,zao mi je sto to sve prolazis. Samo te stresiraju,umjesto da u nekom miru cekas svoju bebicu i pripremas za porod. Ja sam vise nego sigurna da ce kod tebe porod biti odlican i da ces nam samo pozitivna iskustva ispricati sa njega. Saljem ti mnogo pozitivne energije.😘😘😘


    Krajem tjedna cu ic privatno na pregled kod doktora pa cu trazit detalje.. ova poznanica sta isto ide na carski mi je rekla da potice trudove gelom 2-3 h cisto da se beba pripremi za vanjski svijet.. i onda se sami porod ne zavrsava vaginalno nego na carski… predpostavljan da daju vjerojatno epiduralnu il spinalnu na samom pocetku…znan da je reka da zbog moje skolioze mora vidit s anesteziologom..
    Hvala ti 🤗😗

    LittleOne

    Dalsmtinka, meni je prijateljica tako rodila. Ne sjecam se da je spominjala to kao neko problematicno iskustvo, jedino je zbog drugih zdravstvenih problema imala tezi oporavak. Drzim fige 🤞

    Ja sam primjetila da mi bas pase spavanje na ledima, po noci svaki put kad se probudim i ujutro sam na ledima. Ne znam kak da to sprijecim.. Prije sam podbocila jastuk al sad ni to ne pomaze, cini mi se da prospavam cijelu noc na ledima :(


    Bas mi je drago, odma mi je nekako lakse kad cujen da ima pozit iskustava 🤗

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Jutro cure 😉 
    Dalmatinka, drago mi je da si uletila kod tog doktora 😉 ne znam gotovo nista o carskom ali meni ima logike da te pripremi… naime, ako te uspacaju, uspavaju i sve tvoje organe, tj umire ih, vjerujem da ce i misici teze odradit pripremu. Nisam shvatila jeli ova tvoja frendica vec rodila ili tek ide?!?! Ali nekako vjerujem da si dosla u prave ruke, obzirom da imas takve probleme, pametnije je da te preuzmu doktori koji znaju sta radit s time 😉 zelim ti srecu!!! Mantram s tobom, da sve prode u najboljem redu s tobom i bebom 😍
    Ja sam danas pocela vadit guk i naravno uletila u isti problem kao i Mlada mama… ne ide i ne ide 😣 izvukla sam krvi mozda za 200 umjesto 400… sad ne dizem paniku jer su mi rekli da mi sutra mogu izvuci jutarnju dozu ako ne uspijem… ali sta ako ne uspijem i sljedece 3… 😑 Mlada mama pokoc!!! Kako si ti to rijesila? Iduce vadim oko 11 🤔


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Ili Mama Troje 😁 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Evo mene opet padobranaca. Moraš dooooobro zagrijati ruku, znači pod vruću vodu, najtoplije što mozes izdržati. Kad se malo navikneš na to okreneš na još toplije. I stvarno je grij 10 minuta, treba vremena da se ugriju i žile koje nisu baš na površini. 
    Kad se ideš bockati ono malo čudo samo nasloniš na prst i dobro stisneš (bez micanja lijevo-desno ili gore), ta iglica izleti i sama se vrati unutra, ne može otići preduboko
    Inače ja imam doma tih iglica, pa ako si u zg i ako ti jako zagusti javi pa ti poklonim par komada.


  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Drage moje, ja umirem. Liježem sa žgaravicom, budim se sa žgaravicom. Gladna sam, a bojim se jesti.
    Ne pomažu ni bademi, ni riža, ni voda, ni jabuke. Samo želim da ovo što prije završi i da prestane peči. Užas, užas, užas. Nikad više trudnoća.

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Frau_Mund6

    Mlada mama pokoc!!! Kako si ti to rijesila? Iduce vadim oko 11 🤔


    Ma grozno. Nadam se da me više neće slati na GUK. Ne znam koliko je ovo pametno i preporučljivo, ali ja sam na koncu uzela nož i otvorila onaj mali aparatić, izvadila taj nožić jer je jedina oštra stvar u kući koju imamo. S tim sam ubola prst onako junački i kapala u epruvetu, s tim da ni to nije pomoglo i zadnji uzorak je bio zgrušan. Došlo mi je da vrištim od muke.
    Možda bi pomoglo uzeti krv direktno nakon tuširanja jer te topla voda ugrije i potakne cirkulaciju.S
    Sretno.

  • Frau_Mund6

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hvala ti Frajla, tusiram se ujutro, i bas sam si ruku pripremila, bar tako mislim… masirala..  i kad sam krenula curila je krv, ali je stala nakon nekoliko kapljica i vise ni kapi… jesam li mogla fulat sa mjestom uboda? Rekli su mi u bolnici da moram imat bar 2 vadanja..  imam jos 4 igle pa cu se potrudit bar ta 2, ako ne uspijem idem po novi pribor… probam sad u 11 pa javim kako je proslo… ako ce mi trebat iglica, javim se tu, ali iskreno se nadam da nece 


    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar MamaTroje

    MamaTroje

    Broj poruka: 307

    Prijavi adminu

    Nemoj u sred prsta, na vrh jagodice, već po strani.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.