Zimske bebe 2017/2018

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Elena288

    Elena288

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    Teddy Bear mogu mislit kako je tvoja djevojcica sretna 😻 sve nesto iscekuje… daa akobogda mi bi trebali dobiti najljepsi Bozicni poklon… 😁 nadam se da nece proci Bozic al kako Bog daa 🤷🏼‍♀️ Tko te porodio prvi out sa curkom ??

    Cure ja sam sutra 39 tj tocno, bebica mi se sumnjivo umirila, sve nesto kontam mozda krene, mrvicu me boli u predjelu jajnika, kao menstrualna al skroz malo 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Bas ne znam………

  • Avatar Mela

    Mela

    Broj poruka: 1030

    Prijavi adminu

    Mene ubija zagravica i navecer nam se dodatno pojača. 
    @ Teddy mi smo ko bumbari , najteže mi je noćno ustajanje iz kreveta.  

    [lilypie.com]

  • Mirjanos

    Broj poruka: 387

    Prijavi adminu

    Dazi se ne javljaa.. ako sam dobro primjetila…  mozda je bebica dosla?

    [lilypie.com]

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Vikend mi je bas brzo prosao, sve u nekom pokretu. Opet mi dani brzo prolaze, pogotovo ovo vrijeme izmedu bozica i nove godine mi uvijek proleti. Sad sam u shopingu bozicnih poklona, svugdje je kaos! A najvise sam kupila sebi na kraju 

  • Avatar LittleOne

    LittleOne

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    E i nisam komentirala, Dalmatinka, zao mi je sto sve to prolazis i nadam se da ce sve zavrsit super na kraju! 

  • Deleted user

    Broj poruka: 817

    Prijavi adminu

    Mirjanos

    Dazi se ne javljaa.. ako sam dobro primjetila… mozda je bebica dosla?


    Hej dragaa Mirjanos. Niije nam bebica jos dosla. Hehe 😊 
    Samo sam ili u nekom pokretu ili odmaram,pa bas i nisam na klokanici, ali vas citam.  

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 331

    Prijavi adminu

    Evo mee.. bila san pop na pregledu.. dokt je reka da mogu oko Bozica na carski. S tim da on carski obavlja na nacin da prvo potakne porod par sati jer se beba tako priprema za vanjski svijet i onda se izvede carski. Nisan nikad cula za to al ima logike.. ima li ko takvo iskustvo?

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Elena288

    Teddy Bear mogu mislit kako je tvoja djevojcica sretna 😻 sve nesto iscekuje… daa akobogda mi bi trebali dobiti najljepsi Bozicni poklon… 😁 nadam se da nece proci Bozic al kako Bog daa 🤷🏼‍♀️ Tko te porodio prvi out sa curkom ??

    Cure ja sam sutra 39 tj tocno, bebica mi se sumnjivo umirila, sve nesto kontam mozda krene, mrvicu me boli u predjelu jajnika, kao menstrualna al skroz malo 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ Bas ne znam………


    Jutro Elena.
    Na prvom porodu dosla sam ujutro u 7.30h tako da je nocna smjena otisla kuci,a vecina doktora je bila u jutarnjoj. Nije bilo to jutro guzve u radjaoni,zapala me dr. Planinicka, meni je bila super,zajedno sa babicom (plave je kose,nisam sigurna ali sa S joj ime pocinje, sad se ne mogu sjetiti,da nije Sanja),babica je cudo bila,vecinu posla odradi,samo nju treba slusati,sa obadvjema sam vise nego zadovoljna bila,i dr. me je odmah onaku vrucu,cim je posteljica izasala i sivala,nista me nije bolilo i odlicno je to odradila,znam da sam isla na kontrolu sa 6tj poslije poroda da mi je i komentirano da nam niste rekli da sivani,nikad nebi rekli,sve super odradjeno.

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Mirjanos

    Dazi se ne javljaa.. ako sam dobro primjetila… mozda je bebica dosla?


    I ja sam to pomislila😀

  • Avatar Teddy Bear

    Teddy Bear

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Mela

    Mene ubija zagravica i navecer nam se dodatno pojača.
    @ Teddy mi smo ko bumbari ,najteže mi je noćno ustajanje iz kreveta.


    Meni stvarno ovisi od dana ta zgaravica,ako sam pojela nesto jace i kasnije navecer,nema mi spavanja tada,tako da se trudim laganije za veceru,cak i tijekom dana gledam da jedes sto laganije,inace me zeludac rastura. 
    A ovo za bumbari😄,tako se cijeli zivot osjecam😆😆😆

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.