ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Simbalija da, vec je prosao..tj prolazi lagano.
    Sluzbeno, 17.8 se moram vratiti. Imam godisnjeg, 4tj al ne znam kad cu ga moc i da li cu ga uopce moci iskoristiti. Meni bi trebalo pocetkom 9mj zbog adaptacije malenoga na vrtic, al me direktor vec u startu odbio da ne moze jer nam tad krece nova kolekcija i vise posla.
    No comment. Mozda mi ga isplati.😪 Msm, jedno od tog dvoje mora.
    Zarica da, zao mi je. Uopce se ne bi vracala, bas mi je lijepo ovako😂 mada mi ponekad fali malo se maknut i bavit drugim stvarima. 
    Bas cu pitat ped za disanje, al uopce mi se ne da dok su ove babe na zamjeni… Nis im ne vjerujem.
    Srecom pa se pedijatrica vraca pocetkom 9mj.
    Mikio i ja bi trebala uzet suncane E, al se mlaaaadim da ih nece nositi. Vise nece ni trakice/masne😭

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Al se.kladim* 😂

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Eh, ja sam se nakupovala tih ebookova, webinara, cak i tecaja spavanja kad sam bila ocajna jer N nije htjela spavat dulje od 20 min ni danju ni nocu. Sad sam “pametnija” za drugo dijete. 😏
    Ma svako je drugacije i svako ima neki svoj pristup, ali ja volim cuti i druga iskustva i prijedloge pa probati, ako i 5% primjenim i upali ja sretna. 
    Mislim nas su sve odgajali totalno drugacije, od kazni, prehrane i ostalog… 
    Damnarexx ajme direktora 🙄 nadam se da ces se dogovoriti bar za jaslice sa dobijes … i nemogu vjerovati da jos 3 mj i ides radit 😱 kako vijeme leti. 
    A za naocale, trakice i ostalo… N tek sad hoce vani nositi repic i to jer joj ja kazem da ce joj se kosa zapetljat od vjetra. Onda kad ne puse mi kaze da sad nemora imat repic al uspijem ju nekak da ga ostavi. Al cim ude u zgradu skida gumicu. I u autu ne zeli imat repic. Doma nema sanse da ima ista osim spangice u kosi. Traku hoce samo za usi kad vjetar puse ko i kapu. Ove ukrasne za kosu nema sanse. A naocale sama trazi sad kad je jako sunce. Ima neke iz lidla probne i hoce ih nositi pa sad gledam da uzmem kvalitetnije.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Te Izipizi naočale svi hvale tak da valjda su  i dobre onda. Bilo je nedavno u onom Recenziraj na fb i najviše preporuka su dobile Izipizi i neke s B ali ne sjećam se koje🙄

    Moj nosi šešire i bez šešira neće izaći van…sad mu moram uzet jedan-dva jer ovog slamnatog što ima je raskupusario 🤣🤣🤣 a platneni mi kod mojih ostao. 

    Damnarexx još malo pa godina….pa kad prije. To kod drugog djeteta nekako leti brže vrijeme.

    Dns čekam Sinsay…naručila mu kratkih hlača,majica i traperice bile na 30%. Jel koja naručivala s Gate shop?To  sam isto vidjela da hvale a ima svega. Uzela bi si ovih basic majica za po doma i tak.

    Jeste svi zdravi….vidim po vijestima da se Rota širi po vrtićima i školama.

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim, konačno sam ovaj tjedan na poslu, toklo me toga dočekalo da sam jedva stigla do danas sve rješiti. Bila sam na godišnjem i naravno da je N na Uskrs navečer zakurio tak da sam samo produžila na bolovanje. Baš sam htjela prokomentirati ovo s odgojem, ima dana kad me baš iznenadi i onda si pomislim:“pa možda i radim sve kak treba”,a onda dođe dan kad mi se čini da nisam uopće sposobna za imati dijete. Utješite me da je svima tak Nekak imam osjećaj da stalno kasnim s nečim, s pospremanjem, kuhanjem i to i nikak da sredim sve. 
    Mi smo naočale uzeli u DM-u jer još završe i na podu i bacs ih i tak. tak da to kolko ih nosi po 10 min mislim da su mi čisto ok.
    Moj je sad počeo birati obleku, trebali smo na jedno krštenje i idemo na svadbu ovaj mejsec pa smoo mu kupili lijepu bijelu košulju u zari, al bez kragne. U subotu sam mu to htjela obući…da vidite kak je poludio, da to nije dobra košulja, tata nema takvu (bez kragne, jel) i počeo ju je zubima čupati i zafitiljio prek cijele sobe.
    Čitala sam vas kroz ovaj tjedan, al sam pola toga zaboravila.
    Petra drago mi je da ti je super na poslu i vjerujem da ti dobro dođe da se makneš. ja se isto nekak bolje organiziran kad radim nego kad sam snjim doma na bolovanju (onda se skoro svaki dan sjetim Mikio).
    Losa moj ti je isto imao tak virozu, još uvijek kašlje. Dajem mu sirup od islandskog lišaja, čini mi se da mu pomaže.
    Damnarexx nemrem vjerovati da već ideš natrag na posao, baš je proletilo vrijeme. i tebe se sjetim kad sam na bolovanju pa mi je teško s jednim djetetom i Angelly i još vas s više djece. Onda si mislim da će biti lakše kad još malo naraste pa me Petra i Annika spuste na zemlju
    Zarica kak se ti sad osjećaš? jel sve spremno?

    Inače ovaj tjedan trebam zvati gin i stalno odgađam jer mi se uopće ne da pričati s njom nakon onoga.
    Mare, samo mi još Rota sad fali, nemoj ni spominjati.

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    Redfox ja se zadnjih dana osjećam samo kao promašaj😏 bit će pms, nespavanje.. Stalno sam nervozna i derem se. Zaboravila sam muke oko zubiju, G za sve zube ima iste simptome,  slini jako pa joj sve pocrveni oko ustiju,  stalno drži prste u ustima pa pobere sve viroze svijeta i ono najgore probudi se 1000puta u noći u nekom polu stenjanju, plakanju. A tek je jedan vani, jedan je samo vršak i dva su otečena, ali ih nema. Znači to će trajati do jeseni 😔
    Čitam o roti i hepatitisu i sjedim i čekam da dođe 😐
    Kažu da rota svakim idućim putem malo oslabi? Je to istina?
    G isto bira što će obući, od sve odjeće voli možda tri kombinacije. Preveniram vrištanje ujutro tako što se večer prije dogovorimo što bi ona htjela obući. Onda je ujutro pozivam na dogovor i za sad je okej.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Nadam se da su bolesni bolje. N jos samo taj nos i kaslje kad trci i divlja. 
    Al zato mm misli (tek misli) da je pokupio nesto od N i sad vec pise oporuku za svaki slucaj.😏 Mislim nije mu nis, maaaaloooo smrca, al se vec svako malo mora odmorit da mu se ne pogorsa, inhalira se 100x od kad dode s posla do spavanja, jede med i ostale vrazje kande 🤣🤦‍♀️ jesu i vasi takvi? 
    Red fox, simbalija niste promasaj, sjetite se mene i mog kukanja prije koji tjedan. 😏 jako cesto se smatram nesposobnom.
    I meni je na dane, vecinom mi nije lako s njom i pitam se gdje grijesim, sve planiram dan ranije i opet nebude kako sam planirala jer se desi tantrum il nesto drugo i sve ode kvragu. A ne pomaze ni njen karakter 😋
    A onda se sjetim vas koje imate i vise djece i poklopim se. 
    Prije par dana su na portalu supermame pokrenule temu realno majcinstvo pa je bila hrpa komentara i slika i situacija realnih, pa eto mislim da je vecini tako,pogotovo kad nemas podrsku i pomoc sa strane. 
    Grizli si ziva? Nema te dugo..🤔

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Bas me iznenadjuje to. Mislila sam da su to sve ‘zimske’ bolesti i da nece biti nista niti slicnog bar do rujna…Mislim oni su kod nas u vrticu po cijele dane vani, prze se na suncu. Moj malac je sav pocrnio vec. Nemrem zamislit da sad pocme iskasljavat ili da se tako razboli, fakat se nadam da nece Bas imaju ogromno zeleno dvoriste s brezuljcima, drvecem, travom, parkicima. Totalna uzivancija. Svaki put ga trazim okolo naokolo, tete ih vise niti ne nadgledaju :D
    Narucila sam sa Zalanda gumene cizme crocsice i ispale preuske, sad ih vracam i uzela druge, da vidimo bas hoce li povrat proc glatko. Al da brzo dodju stvarno da.
    Za te naocale sam isla gledat izipizi al tih par kaj sam isla proucit imaju samo UVA zastitu, ne UVB. Al da, vidim da ih djeca generalno vole. 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Inace evo i njegovo stopalo napokon naraslo. Imao je taj 21 oduvijek, i jucer dosli u ciciban na provjeru, veli zena 23 Meni izgledaju stvarno preveliko, al o na me uvjeravala da u 22 ce izgledat taman al nece bit dovoljno prostora za stopala. Tak da smo skocili s 21 na 23 s cipelama. Papuce smo ipak uzeli 22 pa kao nek dodjemo provjerit tu i tamo za 23.

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Zarica i mi smo stalno vani sad kad je toplo, i N je potamnila u licu, vratu i sake , presmjesna je kad ju skinem 🤣
    Super da raste malac! 💪N je tak prosle godine u 10 mj u mjesec i pol prerasla 2 broja odjece i obuce, i eto od onda je na istom,znaci sad vec 6 mj. Fakat imaju te skokove.
    .
    Inace i dalje joj traje smrcavica i zakaslje se tu i tamo. 🥴
    I neznam zasto je pocela sve zivo trpat u usta. Neki dan je strpala saku ljubicastog kinetickog pijeska u usta, jedva sam joj isprala usta, a danas je pak strpala kist s bojom za crtanje rukama u usta, al ono kistom zagrabila ko zlicom i stavila u usta 🤦‍♀️ poludila bum 😵‍💫

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.