ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Ne znam za Ciciban modele, moj nosi Frodo slape, al slape su nam stalno broj manje nego tenisice, čine mi se ogromni modeli. Doslovno do prije tjedan dana je nosio slape 23, sad smo prešli na 24, a tenisice 24 nosi već od jeseni (Adidas, puma, Geox), tak da mi to i nije čudno 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    LoSa

    Froddo imamo nekoliko cipelica i svaka oma drugaciji kalup 🤔


    Ovo se slazem. Prosle godine je njihove tebisice imala jedan broj a sandale drugi.Bas moras probati svake.
    Ja planiram za vikend s njom u isprobavanje sandala. 
    Znam samo da ne zelim s otvorenim prstima jer ona unisti sve tenisice u 2 nosenja kolko vuce noge po podu. Bas naprijed sve potrga. Tak da bi si sve noktice polomila vjerojatno. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Meni zbilja izgledaju prevelko 23, al pitala sam zenu 3 puta da provjeri i ona me uvjeravala. U Froddu su mi isto rekli ili 22 ili 23, da je izmedju. Uglavnom zbunilo me to sve skupa, al sam poslusala ovu iz cicibana na kraju. Mm me uvjerava da zena valjda zna. Meni to ko lopate na njemu zgleda. 
    I kod nas imaju par tih pjescanika. Super mi je da tamo moze isprobavati te stvari koje ne mozemo doma kak smo u stanu. Pa imaju te kosilice s kojima se voli igrati itd. I moji su u kuci s dvoristem, al ono, nije da smo tamo svaki dan. 

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    mikio, to sto ja pisem cipelice zapravo mislim na sandale, odnosno poluotvorene cipelice. Trebale bi bit za cijelo ljeto. Isto smo gledali da su prsti zatvoreni. Tenisice  nismo jos nikad kupili, a nekak ni ne planiramo. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Mi isto ovaj tjedan bile u šopingu jer je prerasla svu živu obuću, isto na kraju završile u Frodu jer nam je ortoped rekao da bi trebala nositi puno mekšu obuću (imala je neke žnj iz Deichmanna na pregledu) pa sam joj odlučila uzeti barefoot pa da vidimo. Malo mi je oko zasuzilo na kasi ali ako će pomoći.. nadam se samo da ih neće prerasti u mjesec dana 😅
    Uglavnom, broj 26 tako da Zarice, ne znaš ti šta je lopata 🤣🤣🤣
    Iako po onom mjerenju u trgovini mi je rekla da je između 26 i 27, ali u 27 mi je doslovno prst stao iza njene noge.
    A bajkine papučice i čizmice za kišu su joj 25 sad nove 🤷🏼‍♀️

    [/url [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    DeeDee, 26 Jos mi taj Froddo stvarno izgleda kao da ima vece kalupe. Kak to da ste bili kod ortopeda?

    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1178

    Prijavi adminu

    DeeDee zašto vam je to rekao? Ima neki problem sa stopalom? 26 😲
    Mi smo bili lani u studenom, ništa nam nije savjetovala što da kupimo,  rekla je da oni to isprave do treće godine, a ako ne da dođemo na kontrolu. G je jedna nogica išla unutra, sad je puno bolje iako ja još primjetim da neobično hoda. Ona je na broju 25.

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije KBC_Ri —03/24 histeroskopija

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ma sva je velika, jučer smo se vagali i mjerili bezveze, ima 16kg i 95cm je visoka 🙈
    Mislila sam da sam tipkala, bježi joj ta desna nogica na unutra dosta jako pa sam na sistematskom s 2 god bila nažicala uputnicu za ortopeda. Bili smo pred jedno dva tjedna, kao sve je ok i trebalo bi se samo riješiti ali preporuka je da je što više bosa po neravnom terenu i da nosi čim mekše cipele. Nismo ni vježbe dobili 🤷🏼‍♀️

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Evo i nas iz frodda sa sandalama/lopatama br 24 🤣

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Losa, od nas ste pak skoro 10cm veci, a imamo isto kila Svima su ocito nogice narasle:) Damnarexx  jeste vi prerasli 21? 
    Kolko sam skuzila generalno je savjet da imaju meksu obucu da im se nogica moze razvijat, da se ne oblikuje po cipeli. Osim za djecu kaj im bas trebaju ortopedske.
    Netko me pitao jel sve spremno za bebu, nista nije spremno Nismo ni sobu jos za malog sredili da ga prebacimo, to je sad u tijeku.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.