ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Dobro je Petra dok nisu smrklji 🙋🏼‍♀️🤣
    Šalu na stranu, zvuči užas 🥴🥴🥴
    Što se tiče dlaka, ja usisam jednom a ostatak dana se pravim da ih nema 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
    Iako joj sad dosta manje pada dlaka + skoro uopće nije u kući jer nismo ni mi.. ali ja i dalje razmišljam o nekom robotu, da

    [/url [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Joj meni te dlake koma samo za citat :P Uh, bas je problem to povracanje u autu, nije mi uopce padalo na pamet da bi im moglo bit mucno samo od ciste voznje dok su jos tako mali… a kakvu to bolest kretanja imas Petra?
    U Deichman sam gledala pa brojevi negdje od 23 krecu, kao i u svim ostalim ducanima. Vidjet cu sad popodne u Pitarossu, ako ne nadjem nista morat cemo te ipanemice. Mada mu je 20 bas na knap, a 21 ful veliko. Ma da Angell, on ti je sav sitan. Nema ni punih 10 kila, a visina kaze pedica 81-82 al mjerila ga je u cipelama koje cini mi se imaju debeli dzon tak da ko zna kolko je i to.
    Kad mi pisete uza, sira nogica, debeli risti itd ja to nis ne kuzim:) Nemam ga s kim usporedit tak da ne znam kak izgleda standardna nogica

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Zarice ipanemice imas i u pittarossu samo prema iza u ducanu tak da mozes sve na jednom mjestu rjesit ako ne nades neke druge. A ako i ne uspijes nemoj se puno sekirat, plaze su pune onih standova sa sandalama i cipelama za vodu, mozda i tamo nades nesto. 😊
    Petra ajme uzas 😱 pa bas obje i bas im je tak jako zlo?? Ufff… Ovak, citala sam al neznam dal pomaze niti na koji nacin pomaze da se zaljepi flaster preko pupka pa probaj. I imas u ljekarni one narukvice protiv mucnine. Samo neznam ako na svaku voznju tak reagiraju dal je ok ih koristiti stalno. Postoje i lizalice protiv mucnine za djecu isto ljekarna… Ja sam bila ista takva ko mala, ak nebi jela prije bi samu zelucanu kiselinu povracala. Nije bilo pomoci. I eto samo od sebe prestalo s godinama. 
    Btw Bruno ko njufic?? Kaj nije trebao biti manjeg rasta? 🤭🤭 
    Robot imam xiaomi (viomi), ima hrpa vrsta pa pogledaj koji je i za dlake. Kod mojih je isto pas, usisas i vec su dlake opet… Nekak se naviknes s vremenom. Sad si i N sama trese ruke i mice s nogu i robe. Vise sam pazila dok je puzala i stavljala sve zivo u usta. Super da ste napokon kucu zavrsili! 🥳
    Losa mozda su onda stvarno zubi. 🤞🏼

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Uspjela vas pohvatati.
    Hvala Mare , super je što ga već ovo ljeto možemo iskoristiti pa malo malo idemo na more.
    Što se tiče pelena i skidanja istih, znala sam vidjeti raznorazne tekstove kako skinuti iz pelena, pa poljepiti pod najlonom,pa te tute šta plješću pa slikovnice, meni je to iskreno pretjerivanje. Da ako dijete ima 4 godine i sad je stvarno već vrijeme da izađe iz pelena, ali u ovoj dobi, nisu glupi, kad osjete samostalnost, ostavit će(uz naš angažman) pelene. Ne kritiziram nikog, svako ima pravo na svoje i na kraju krajeva svatko od nas radi kako želi, ali eto mišljenja sam da treba i njih pustit da dođu na svoje. Da, lakše je kad ih ne trebaš ko hobotnice presvlačiti ali nije ni kad skineš pelene neko sad olakšanje vanzemaljsko (npr. uvijek ali uvijek moraju obaviti nuždu kad nema wc-a na vidiku :D :D)
    Mikio, obično ide tuta pa nastavak za wc u fazi kad se sami mogu popesti i posjesti na wc. Kažem iz razloga jer im je do tute lakše doći i tu su samostalniji. Kći ju je jako brzo zamijenila daskom što mi je olakšanje bilo jer mrzim prat tutu :D
    Losa, moj N je sa subote na nedjelju imao temperaturu bez ičeg, uglavnom prošlo za jedan dan. Sad ju kćer ima. Nekakve viroze haraju. Nikako na zelenu granu s njihovim zdravljem a nadala sam se u ljeti da će biti preporod.
    Petra, ajoj baš koma :( Moj se preporodio otkad se vozi u smjeru vožnje… da pitaš pedicu?
    Ja sam bila s odjelom na team buildingu u Istri nepuna dva dana, ne sjećam se da sam tolko ležala na plaži zadnje 4,5 godine (u miru jel) :D
    Lala naravno da te se sjećam, drago mi je da si se javila! i bravo za odvikavanje!!

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Zarice recimo da je to morska bolest… Sam kaj meni nije samo na brodu nego i u autu, busu, vlaku… Svemu… U autu se ne mogu voziti na zadnjem sicu, tipkat na mob, citat, bilo kam gledat osim ravnonispred. Kad sam bila mala obavizno dramamine pila i s vrecicom u krilu se vozila. Vrtuljci ni bilo kakva cuda u lunaparcima meni je blaaah… Cak sam bila oslobodjena izvodjenja koluta u srednjoj. Meni je to povezano sa centrom za ravnotezu jer recimo ne mogu se popesti na stol, stolicu a da mi se ne zavrti. Makar stajala na mjestu ja cu pocet padat u takvim situacijama. Da one su bas, bas izgkeda na mene. Cekam pedicu da mi se javi, poslala sam joj poruku jutros jer nekaj moram. Naravno da ce pretezno netko od nas biti solo s njima u autu. Jucer sam bas pod stresom vozila i skuzila da ne pratim bas promet naravno jer stalno provjeravam njih u retrovizor. To ne moze tako. Ne znam… Moram i gastricku nasu pitat zbog onog manjka onog enzima blesavog kaj bi one smjele uopce uzimat. Znaci povracanje svakih deset minuta na relaciji sisak-zagreb… Put od 45 min, traje min sat i 15…a kak one izgkedaju necu ni spominjat… Zutozelene, oblivene znojem i totalno izbezumljene. Ma nekaj moram rijesit. 🤷🏻‍♀️
    Joj, naviknut se na dlake, bas sam se odvikla i ovo mi je isto stresno 😅😅😅… Morat cu neki opaki nabavit robotski da udovolji mom okp-u 🙈🙈🙈🙈
    Losa drzim fige da su zubici ili da se sad pokaze kad je doma da mu je malo termoregulacija zeznuta. Probaj sto manje klimu doma imat upaljenu (ak ju palis naravno 🙈)

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Mikio daaa… Mali mali, mali Bruno 🤣🤣🤣… Znaci tele jedno obicno izraslo. Cure ga taman mogu zagrlit i ljubit u njusku 🙄… Visoke su cca 80 tak daaaa… A ima tek 9 mjeseci i ima jos prostora za rast… Ne usudim ga se ni vagat vise, ima garant prek 20 vec 🙈. Uglavnom, kao i svako nase udomljavanje na blef… 😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Lavice zavidim na ovom izlezavanju na plazi… Evo punih 10 godina, najblize kaj sam dosla tome je lezanje u plicaku i prebira je po kamencicima 😅😅😅😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    O, pelene, zaboravih iskomentirat… Evo nakon dvoje bez pelena… Nemojte se nadati cudu. Sad me Lavica podsjetila… Vec godinu dana J nema pelenu, ok? Ponekad pozelim da ju ima 🤣🤣🤣🤣
    Osim ovoga kaj Lavica spominje da im se uvijek pisa/sere kad nema bas uvjeta za to do pisami se/sere mi se kad ti jedes/spavas/tusiras se/dinstas luk/vadis rucak iz pecnice a nema tu evo pricekaj minutu… SAAAAD, ODMAAAH… A pitala si pred 5 minuta treba li mozda? Tak da…stignu oni pelene skinut. 😅

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    E neki dan sam vidjela u parkicu neku zenu kaj nosi ‘tutu to go’ i reko kaj sad s tim, izgleda ko mali kofercic zivotinja neka kad se otvori tuta. Ocito za to 🤣
    Mene N danas valjda 5x trazila na zahod al i dalje nije nis obavila. Dode u kupaonu kaze piškit i krene skidat hlace i pelenu. Mislim da joj je samo fora sjest na skoljku i trgat wc papir.
    Lavice slazem se da je lakse kad ima pelenu al ako dijete samo zeli skinut pelenu kad god nek bude kad god.
    Petra sretno s malim psom 🙈
    A probaj to s flasterom. Bas uzas… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    E i lavice zavidim na lezanju na plazi 😏 ja sam ove godine zaradila masnice po nogama u plicaku jer je N gazila po meni cijelo vrijeme 🙄 
    bome i onaj glamping izgleda predobro! 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.