ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Evana

    meni je isto fujfuj davanje bilo kakvih poklona doktorima bilo u obliku pršuta ili novca, ali eto u Hercegovini je to pod normalno


    A gle, jednostavno mu reci da se to tu ne radi (ili bar ne bi trebalo), da ne sramoti i sebe i tebe i da ako naleti na normalnog doktora može pobrat i kaznenu prijavu.
    Sretno na porodu 😊💓

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Prijavljujem hodanje uz namještaj 🥳🥳🥳
    Jučer par koraka a sad je gledamo kako piči lijevo desno 😍

    [/url [lilypie.com]

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    hvala ti  čestitke na prvim koracima :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Ovi u Hercegovini jos nisu zakoracili u 21.stoljece 🙄 al kakvih iskustva sam citala i cula za njihove bolnice nije ni cudno sto placas dr. 
    .
    Mm je doktorici i timu odnio kekse,sokove i to i samo zato sto sam bila tjedan dana u bolnici a na porodu su sve bile ljubazne i super to odradile…skupa sa mnom  hh
    .
    Damnarexx  ajme ❤❤ strasno, kako je sad?…joj kad se oni tak mali sad svuda penju…moj dns cijeli dan gura onu lezaljku do regala i onda se penje na nju da dohvati sto vislje stvari 🙄🙄 samo ga sklanjam.
    .
    DeeDee 👏👏👏 bravo Vita

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Btw s obzirom na covid situaciju mislim da se sad ni ne moze im nista donijeti… 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Cure, evo ide na bolje konacno bar sto se temp tice, al necu se prerano veseliti… Dok god fizicki ne dodem k sebi ne vjerujem da je gotovo. Jos sam dosta slaba i vrti mi se cim malo duze stojim ili tipa dignem N. 
    Ugl pazite se koliko god mozete jer ova korona nije laka… Mislim i mi smo se pazili maksimalno, nosili duple maske na sprovodu al eto, nekako smo pokupili.
    Ja nikako da odmorim, nocas nas N izbudalila, u 6 smo odustali svi od spavanja i digli se, plus cijeli dan ne spava… Sad opet zafrkava jedan dan spava jedan ne… 
    Lavice nadam se da ce svekru bit bolje da nemora u bolnicu 🤞🏼 
    Kazu da 12 i 13 dan krece na bolje pa drzim fige! 
    Evana to sto cure kazu, moze donjet sestrama kavu i kekse i to je to. Novci se ne nose. 
    Damnarexx ajme 😰 nadam se da je bila samo slucajnost i da vise nebude povracala. Jao, N se toliko puta lupi da ja sva protrnem a ona nastavi dalje ko da nista nije bilo.
    Evo jucer je trcala kroz boravak, popiknula se i lupila licem u parket, mm ju digne ona nista a iz nje siklje krv. Brzo ju odnjeli u kupaonu, usnica natekla, jedva stalo krvarenje a ona neda drzat obkog ni da vidim kaj je, ona bi dalje. Vjerojatno si je na zube razbila usnicu. Al toga ce samo bit jos. Sve me strah… Ona cure moje hoda ko da nikad nije puzala. Cijeli stan prehoda. 
    DeeDee bravo za V! Ajde da i tebi nebude dosadno.
    Mene srce boli jer eto sutra sv nikola a mi u koroni, nisam nista pripremila ni nabavila prike… pa 1.rockas za 5 dana…kako stvari stoje slavimo ga nas 3 doma sami. Morat cu ja neku mini tortu slozit da bar ima jednu sliku s tortom ako nista drugo… A onda se nadam da cemo kroz 2 tjedna proslaviti sa familijom kad se svi oporave.

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    E i N mi dobila jaki osip po guzi… Mazem sudokrem al ne pomaze… Ima kakav bolji savjet? 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    miki0

    E i N mi dobila jaki osip po guzi… Mazem sudokrem al ne pomaze… Ima kakav bolji savjet?


    Meni je V nakon trodnevne imala stravično crvenilo, skoro pa ljubičasto, prepisala nam doktorica Klotrimazol - dva puta dnevno dok ne nestane, povuklo se treći dan.
    Inače ako se pojavi malo crvenila namažem sudocrem

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Inace koristim pavlovica svakodnevno a sudokrem kad se malo zacrveni al sad joj je bas jako. Vjerujem da reakcija na moje ljekove i koronu mozda… Jer je dobila i lagani grizasti osip i po ledima. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    LoSa

    miki0

    Inace koristim pavlovica svakodnevno a sudokrem kad se malo zacrveni al sad joj je bas jako. Vjerujem da reakcija na moje ljekove i koronu mozda… Jer je dobila i lagani grizasti osip i po ledima.

    Moj ti je tako imao tjedan dananakon one neke viroze (moguce korone) u rujnu… kad smo i muz i ja bili prehlađeni. Ja sam namazala s puno Mixe atopiance i do jutra je proslo. Bas je po leđima bio grizasti osip.


    Ona nije imala temperaturu, al mozda je i pokupila koronu samo bez simptoma. A do ponedjeljka budemo nekako izdrzali pa cu zvat pedijatricu. 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.