ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    A damnarexx sirota i E i vi.
    miki nadam se da ce sad bar malo uspjeti odmoriti dok muz ne radi
    Zarica ja svom cupam iz usta na dnevnoj bazi 10 puta minimalno gluposti
    Od 22 kad sam ga uspavsla, vec je drugi put budan
    Ja sam ispekla neke zdrave keksiće za dvoje starijih i napisala im poruke na papiriće a M će dobiti lutku Pina jer imamo tih par knjiga i voli ih listati sa mnom.
    Voljela bih mu do rodjendana izraditi busy board ali ne znam koliko cu stici. Jos jedan projekt sa obicnom kutijom za cipele za igru stalnosti sigurno stignem napraviti. Ovako kad  pisem, izgleda grozno🙊 ima dijete i normalnih igracaka, majke mi 
    Cure, mislite da plenki vodi sjednicu vlade isto kao losa, gore dotjeran- dolje trenerka i papuce?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    Cestitke na svim novostims kod bebača🥳

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Ajoj Damnarexx ☹️… Jos razmisljam o tebi jucer kak se ili nisi javila il mi promakao tvoj post i eto te danas 😒 Nadam se da je E bolje. 🤗
    Mikio drago mi je da krece na bolje. Nemoj samo ti odmah u trecu ubacit, polako samo, ak je dragom bolje neka on jos malo N pazi a ti jos malo skupljaj snagu.😘
    DeeDee sto si ono rekla? Peces kad ti je dosadno? Da, mislim da te Vita “cula” 🤭🤭🤭🥃🥃🥃
    Sto se koverata tice, mam osip dobijem 🙄🙄🙄… Ja sam za kavu, kekse, sok za sestre ali doktorima lovu ni pod razno. To sto Losa kaze, dovoljno ja njima svaki mjesec od place dam.
    Grizli jbm mu. Mrzim kad mi se nesto ofarba 🤬🤬🤬…. Ponekad pomogne ovo sto je netko napisao da odmah stavis obojani ves prat jos jednom. A sada ste mi dale i mislit za ove maramice. Jebate kaj sam stara, uopce nisam in. 🤨
    Lavice? Beba? Sve ok? Tko nam je jos bio bolestan sad? Pogubila sam se malo. 
    Mrgud javi kak je prosla setnja 👣👟👣👟👣👟

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Zarice suosjecam i ja isto jedva cekam da prestanu istrazivati ustima xD Moj po cijele dane skuplja mrvice sto nađe i to pojede a sta mu skuham poceo birati i brljaviti 🙄 Dns je natrpo u usta spagu s mackine grebalice,odvratnu,cupavu,dlakavu 🤮
    .
    Ha isla pogledat te Pino knjige…wtf jedna knjiga 135kn a par stranica 😏 Al sam mu sad narucila 4 slijovnice za Božić, neka farma, 100 prvih rijeci i sl. Od mojih ce dobiti more igracaka jer mu svako posebno kupio (mama,tata,brat) tako da cu mu onda ja knjige dati a za rođendan možda fotelju neku ili stolic i stolice ili onaj sator s lopticama….to cu jos razmislit. Al fotelju mu svakako moram nabaviti jer je poceo tak sjediti na malo poviseno gdje god stigne.
    .
    Annika za Plenkija 🤣🤣🤣🤣 ja bi rekla da je avanturist pa ni nema nista ispod 🤣🤣🤣
    .
    Dal vasi muzevi kupuju klincima ista a da im vi to niste naredile? Ja sam vec dva dana u svađi sa svojim zbog nekih drugih stvari al kak mi zene onda se svega sjetimo tako sam ja primjetila da on malom uopce nista nije kupio a da se sam sjetio 🙄🙄 Nit sta od igracaka,hrane,robe…nista…samo po sta ga posaljem ili ja narucim xD

    [lilypie.com]

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    MaRe ma ne kupi ni sebi dok mu ja ne kazem a ne djetetu. V

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Taani

    Taani

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    annika

    MaRe ma ne kupi ni sebi dok mu ja ne kazem a ne djetetu. V


    Nista ne moram dodati na ovo 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    LoSa

    annika

    MaRe ma ne kupi ni sebi dok mu ja ne kazem a ne djetetu. V

    Točno to


    Taani

    annika

    MaRe ma ne kupi ni sebi dok mu ja ne kazem a ne djetetu. V

    Nista ne moram dodati na ovo 🤣


    Potpisujem! 🤣🤣
    -
    Kraljica je ovo dobila, mislila sam jos neki smokic, sokic…al nisam stigla kupit 🙈. Evo zabavlja se vec neko vrijeme, a ja pijem kavu. 🤣
    [postimg.cc]
    Inace, zadnje dvije veceri je zaspala oko 8 i cak se nije budila oko 11 ali toliko nemirno spava da mi je na kraju bilo bolje kad bi se tako probudila pa oko 12,1 zaspala. 🤦‍♀️

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Annika 🤣🤣🤣🤣
    .
    Moj se prvo uplasio cizme 🤣🤣🤣 zato sto je suskala al je onda brzo povadio sve sto ima…odlucio je mačku dati bananko a sebi je kasice uzeo🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Taani

    Taani

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    DeeSb, moj ima te Prve rijeci od rodjenja i bas ju voli. Dobra je kvaliteta pa se ne daju stranice pokidati. 😀 A on se i dalje budi oko 11, ali i nemirno spava. Znaci uvijek je spavao leđa-bok, kako ga ostavis tako nadjes, a sad 😏😏. 
    Losa, kad procitam da ti je porodiljna naknada rata za kredit, koliko mi bude drago sto zena u RH ima dobru placu, toliko sam i ljubomorna 😜😜. Nama ovdje isto dodje radila ili dobivala tu naknadu, ako radimo uredske poslove. Ja dobivam 450 kn manje pa ih ne mogu prezaliti 🤣🤣.

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Jutro! Mi imali nemirnu noc, sto cendranja, naravno mm pametuje da zato kaj je sinoc jeo voce, naravno, a to je bilo zato kaj je 3 vecere prije toga odbio i nisam znala kaj bi vise 🙄. I naravno kad imamo dan za bit doma da je ustao rano
    Nego, vrecu skuzio odma iso vadit kutiju. Sreca trajala ko i oko svake igracke 5 minuta 🙈😂 malo sam razocarana kvaitetom cak jer neki cunjevi propadaju, ko da su preuski za te rupe 🙄 
    Vidim svi su dobili neke slicne igracke 😁
    Kako su nam bolesni? Beba damnarex? Mikio?
    Annika meni te tvoje igracke zvuce predobro. Daj stavljaj slike 😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.