ZIMSKE BEBE 19/20🧡 pt 4

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ajme Grizli ti baš nemaš sreće s tim Pepcom… Možda previsoka temperatura? Na svemu iz pepca piše 30, 40. Ja perem na 50+dezinficijens i nikad mi se ništa nije stislo/raširilo/pustilo boju. Doduše ja u svaku mašinu robe osim kad perem crno ubacim colour catcher maramicu.
    Probaj s onim maramicama za vraćanje bjeline, dosta spasi bijelu robu, doduše nisam nikad morala iz roze izvlačit 🙄
    U dm-u i mulleru ima za kupit.
    Sretno!

    [/url [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ja isto kod svakog pranja te maramice za upijanje boja ubacim. Imala sam dva puta gaf, tako da nista ne prepustam prilici:) Za sv. Nikolu malac dobiva baby slatkise, za rodj psica sveznalicu, a za Bozic jos nemamo. Htjeli smo onu veliku kocku iz Kauflanda, al nam ne malo bezveze pa ju bas idemo vratit. Sad moramo nes novo smislit… 

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Neznam kad mi je nesto zadnji put pustilo boju. Ima hrpu crvenih stvari iz ca i hm nikad nista, cak ni crne iz pepca koje du u pevom pranju izbljedile nisu pobojale ostalo. Bas sam tuzna pogotovo sto ne volim bas tako rozo 😣. Probam s maramicama ili venish mozda 🤔… Sve inace perem na 40 sa sanytolom tako da mislim da je bas do lose boje. Sad me strah joj to uopce obuc da ne ousti boju i po njoj. 
    Morala sam bor kitit da si vratim raspoloženje a idem i peglat pa cu valjda preboliti… Jos je i juzina uzasna kod nas 🤯

    [tickerfactory.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Grizli ti nikako na zelenu granu s Pepcom hahaha Ak ti nije kasno,stavi odmah ovo ofarbano prati dok je jos mokro…meni to zna upaliti ak nesto sjebem 😀
    Iako ja uvijek novu robu operem prvo na ruke ili s tamnim da vidim jel pustq boju.
    .
    Meni dns stigao Sinsay i bas sam happy…preslatke su stvarcice zq malog…uzela mu tankih majica da mogu ispod bodi kratkih rukava :) i pogodila sam velicinu sto je najbitnije. A hlace su mi isto slatke.

    [lilypie.com]

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    imam jedno blesavo pitanje za sve vas.
    dečko je uvjeren da je normalno da on da doktoru kovertu (od 500 do 1000kn ljudi daju) nakon poroda u znak zahvale jer tako to ljudi u Hercegovini rade. ja sam mu rekla da to ne dolazi u obzir jer ću rađati u Zagrebu, a ne u Hercegovini i da meni to nije normalno hahhah
    koja su vaša iskustva? jel vama to normalno? jeste li vi davale kovertu kao zahvalu? ja sam protiv toga, ali kako prvi put rađam nemam pojma o tome, ali mi ne zvuči kao nešto što je normalno u Zagrebu 

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Hej svima,
    Mikio jel malo bolje danas? Bas me prestrasio tvoj post😐 bemu misa…stvarno da corona nije za shvatit olako. Al ljudima nikako do mozga…
    Mene je dosta stresao prilog u Provjerenom prekjucer.
    Evana po meni nije normalno. Oni obavljaju svoj posao za koji su placeni. Kao zahvalu i znak paznje mozete odnijeti kavu, kekse, slatkise sestrama na odjelu/doktoru.
    .
    Nas je uhvatila regresija sna..zubi su izasli i to je bilo to. Vec traje otprilike 7-10dana. 2 noci koma, onda jedna ok za oporavak i tako u krug.
    Ali da nam ne bude dosadno, sinoc smo isli u Klaicevu😓 
    Kako se pocela penjati i dizati posvuda, prilikom uspavljivanja(11h) i dizanja po ogradici nekako je pala i glavicom udarila o ogradicu(nije prvi put🤦🙈) i okej …zaplakala jei ja ju smirila . I oko 16h krene bit bbas cendrava, nije htjela bas ni jesti.  I meni sine..da nije to od toga.. i drzim ju na sebi, kad ono, povraca😐 meni odmah suze na oci, bas sam se prepala. 
    Ova moja bahata pedijatrica samo kaze: Klaiceva, mama. I poklopi.😠
    Snimali smo glavu i sve je ok kazu, moramo ju dalje pratiti da nebi vise od dva puta za redom povratila i tjt. Nocas je u 3 jos jednom povracala i sad se nadam se nece vise…jer ce bit pravac Klaiceva.
    Bas sam umorna od svega.
    .
    Za sv.Nikolu ce dobiti mandarinu🤭😂 njoj se strasno veseli, i sibu🙈 salim se.

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Btw Grizli, meni se to nikad nije desilo. A imam dosta robe od tamo i perem i susim na 40 sve skupa. Nista ne odvajam.

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Ajme damnarex grozno, vjerujem da si se prestrašila 🙄
    Drzim fige da bude sve ok ❤️
    Evana meni tlak na 200 samo što sam pročitala, meni to apsolutno nije normalno ni prihvatljivo🤷
    Mare super da sve odgovara 😊😊

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Taani

    Taani

    Broj poruka: 429

    Prijavi adminu

    Evana, misljenja sam kao Losa, od A do Ž. Moji su odnijeli nekakve mesne plate sestrama na odjel, ja sam bila i protiv toga i nisam htjela imati veze s tim.
    Damnarexx, ajme 😪 nadam se da je E dobro  ❤.  Moj je danas na ravnom dernio ustima od parket. Prvi susret s krvi 🙄 valjda je usnicu na zub malo posjekao. Ma minimalno, nista se ni ne vidi, ali ne daj boze, sto filmova odma 😑.
    Mikio, danas ista bolje?

    [lilypie.com]

  • Evana

    Broj poruka: 237

    Prijavi adminu

    meni je isto fujfuj davanje bilo kakvih poklona doktorima bilo u obliku pršuta ili novca, ali eto u Hercegovini je to pod normalno

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.