Vaši recepti za domaće kašice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar crnamala

    crnamala

    Broj poruka: 426

    Prijavi adminu

    Neni


    Crnamala ja bi ipak kuhala…
    Evo sam baš pročitala da ih je potrebno kuhati i oguliti koricu. Piše i za breskve i šljive da se guli korica, sad ne znam pošto je tvoje voće jel potrebno, možda marelici i breskvi jer je korica ipak malo grublja.

    Inače kad si počela sa dohranom?

    Hehs pišem post od 8 sati… 😂

    Evo kad odgovaram. Nikako ne stizem na klokanicu. 
    poceli smo laganini sa dohranom oko 5 ipo mjeseci. Srecom on stvarno sve super jede pa nemam nikakvih problema. Prvi put sam mu kuhala kajsije pa smiksala i pojeo je ali bez odusevljenja. Jucer probao cuclat svjeze i naprosto poludio od odusevljenja, tako da mislim da ih vise ne kuham. 
    Danas je probao piletinu i tikvicu i sve smazao. Ne znam je li rano za to- vise sam se pogubila po tablicama. Nekad mi se cini bolje bas i ne gledat za svaku nego po osjecaju…

    [lilypie.com]

  • silvach123

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, evo ja imam bebaca 4.5mj, drugo dijete i pomalo smo krenuli s kasicama; jabuka, mrkva i banana, koju radim s ad(puna. 4 mj smo samo dojili, a onda krenule neke komplikacije, pa je sad na ad). U nekoliko postova sam procitala da dodajete kravlji sir, jogurt…. pa zar nije to tek nakon navrsene godine dana??? 
    A sad i malo savjeta trebam(ne mogu se sjetiti kako je islo sa starijim klincem), Kada uvesti kasicu kao puni obrok? Mi sad to samo kao probu prije podnevnog ili nakon popodnevnog obroka. Bas sam nekako zbunjena ovaj put….

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    silvach123



    A sad i malo savjeta trebam(ne mogu se sjetiti kako je islo sa starijim klincem), Kada uvesti kasicu kao puni obrok? Mi sad to samo kao probu prije podnevnog ili nakon popodnevnog obroka. Bas sam nekako zbunjena ovaj put….

    Postupno mu povecavas kolicinu. Kada pojede cca 120g, vidjet ces da ce sam zamijeniti obrok.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Gdje kupujete pureca prsa za svoje bebe? Ne mogu naci eko puretinu pa pomagajte

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Meni svekar kupi kod neke tete domaću puretinu,samo file.mislim da je 60kn

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Bebach22


    Meni svekar kupi kod neke tete domaću puretinu,samo file.mislim da je 60kn

    Prsa sam mislila

  • Cupika

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Sta mogu davati bebici u kupovnu kašu Milupinu ….?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.