Vaši recepti za domaće kašice

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    medsr


    MarijaŠ


    Moj nije bio bas oduševljen palentom. Jučer sam mu skuhala jednu manju jabuku, izvadila ju iz vode i u toj vidi skuhala palentu. Jabuku izgnjecila, pomiješala da palentom… Malo je reci da mu se svidjelo, sve je smazao. E sad, jel mu stvarno pase takva kombinacija, ili sam mu pogodila dan za palentu, vidjet cu idući put kad budem pravila…
    Mi kao da imamo istu djecu..moj d palentu s jabukom mora jesti bar 2-3put tjedno..i pslentu moram dodavati u sve laj mu bas nije fino jer inace ne jede..cim je palenta unutra je prefino
    Hehe, vidjet ćemo kako će mome ići palenta ubuduće…
    Inače je ono - malo mu se sviđa. malo ne sviđa.

    Palentu, odnosno zgance kupit tipa od francka? Mislim dali postoji palenta za bebe npr od hipp-a ili uzimate ovu nasu?

    zebrica

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    To sam pitanje i ja imala… 
    Uzmeš običnu palentu koju kuhaš i sebi i skuhaš ju malo na mekše, kašasto. (ne znam kako inače kuhaš  )

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Ok hvala. Od koliko mjeseci to moze? I svaka tri dana uvodit novu namirnicu?

    zebrica

  • Deleted user

    Broj poruka: 226

    Prijavi adminu

    Ajmee, moj obozava vocne kasice a povrce i rizine pahuljice doslovno ispovraca! Uzas koje face radi! Sad cu i ja probati s palentom pa da vidimo… Dale ste mi par ideja koje su mi, ajmo rec, dostupne pa cu probati.

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Moj je jako teško prihvaćao krumpir i špinat, uvijek bi uzeo po 2-3 žlice i ne bi više… Danas sam pomiješala oboje i dodala još malo domaćeg svježeg kravljeg sira. I pojeo je. Ne znam jel bilo slučajno ili mu se zaista svidjelo, ali je pojeo 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Kako radite rižu ? Meni je pedica rekla da mu mogu davati rižu, ovu svakodnevnu. Probala sam skuhat, malo to usitnit i stavit mog mlijeka, al nije htio jesti. Probala sam jednom i nisam više jer se iskreno i bojim te riže. Do sada je pojeo mrkvu, jabuku i korabu. Jabuka mu je hit, odmah je pojeo četvrt i htio još, al nisam mu dala. Bojim se. Mrkva tako, tako pa mu dam s jabukom i onda papa bas lijepo. E sad ta riža..

  • Avatar Pilici

    Pilici

    Broj poruka: 1097

    Prijavi adminu

    Bori kolko vec dugo papate ?
    Mislim tek ste krenuli ili

    zebrica

  • Avatar Bori

    Bori

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Papamo 2 tjedna..

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    Bori zasto te strah davati rižu?

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    Bori


    Kako radite rižu ? Meni je pedica rekla da mu mogu davati rižu, ovu svakodnevnu. Probala sam skuhat, malo to usitnit i stavit mog mlijeka, al nije htio jesti. Probala sam jednom i nisam više jer se iskreno i bojim te riže. Do sada je pojeo mrkvu, jabuku i korabu. Jabuka mu je hit, odmah je pojeo četvrt i htio još, al nisam mu dala. Bojim se. Mrkva tako, tako pa mu dam s jabukom i onda papa bas lijepo. E sad ta riža..

    Ej,probaj ovako..stavi u vodu jednu veliku zlicu rize i dok vidis da je skuhana al onak dobro skuhano,naribaj gore na sitno jabuku..meni jedino tako papa rizu..za pocetak nek bude vise raskuhano,a poslije s vremenom moze biti cvrsce..isto tako mozes s tikvicom il necim drugim..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.