trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Antonio ti si zakon! :-) Ma nek si se ti najela, kao da si znala da ce ti trebati snage :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Lilica


    meni se u zadnje vrijeme bas puno papa, staaalno sam gladna ali neka, uzivat cu jos tih par tjedana


    I ja! A cokolade i kekse i sve sto je slatko tamanim nenormalno zadnjih mjesec dana…do sad cokoladu nisam mogla vidjet , a kamoli jesti ( a ni prije trudnoce nisam bila neki fan slatkog), al sam jucer fino uzela Nutellu i zlicu i udri….taman je frend bio kod nas, umro mi je od smijeha 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam zadnjih mjesec dana kao termit. Ne znam što mi je, sve mi se jede. I to uglavnom nezdravo - čolodada, čips, pereci… Pa bi na pizzu, pa na čevape… Valjda sam se nekako oslobodila pressinga zbog kilaže i sad udri. Darija,i kod mene je nedavno nestala teglica Lino lade - sa žlicom…  Valjda tako sad mora biti… A nije ni da se bunim, papam i uživam…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    mmm lino lada, dobro si me podsjetila da si ju kupim

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    antonio


    he he cure da vas malo i nasmijem uglavnom prije nego mi je pukla plodna voda bili smo na festi u Sumberu ha ha a meni zamirisali cevapi pa sam tako pojela porciju i pol i porciju pomfrita ali sve to mi se cinilo malo pa sam si kupila i odojka svinjsko pecenje i iz to puno luka i ajvara i na kraju to zalila coca colom he he da bin dosla kuci ono pljaf trk u bolnicu

    Haha Antonio bas si me nasmijala bravooo :D

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Lilica


    mmm lino lada, dobro si me podsjetila da si ju kupim

    Naj mi je ta kombinacija. Hoćeš na kruhu, hoćeš žličicom… Mislim, i Nutella mi je fina, ali češće izabirem Lino Ladu, mljac! Pogodi sta sam doručkovala! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar krafnica

    krafnica

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Meni ovisi o danu, prva 3 mjeseca sam pojela milijun jabuka. Nakon toga me uhvatila zelja za pudingom, al samo onaj choco loco, bijelo crni. Onda poslije gumeni bomboni, al samo oni lidlovi, haribo mi smrde da gumu jako. A sad nista posebno, al nekako mi se najvise papa povrce iz vrta na salatu, mesa mi ne treba…

  • Avatar ninika11

    ninika11

    Broj poruka: 894

    Prijavi adminu

    haha cure znam da je još uvijek ljeto (kao) al mene drži i dalje sarma. velim ja zimsko dijete

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    joj i ja bi sarmu jela :P
    ja njupam stvarno sve i svakaj, ne jedem ništ puno više nego kaj sam i prije jela, al obožavam pudinge i nektarine. mogla bi se udaviti u tome :D

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    ninika11


    haha cure znam da je još uvijek ljeto (kao) al mene drži i dalje sarma. velim ja zimsko dijete

    kakvo je ljeto i ja bi ne trudnica sarme mogla…

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.