trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Oke, ja jedem svakih par sati, ali ne radi zgaravice ili mucnina, nego zato kaj mi se jede, i gladna sam 
    A voce tamanim ko blesava jer mi pase tak fino vodenasto i osvjezavajuce…;-)

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mene ne hvata neka glad, ali jedem svakih par sati, jer samo tako jela i prije, pa mi je valjda organizam već isprogramiran… Voće mi je obavezno na meniju, svaki dan. Nekako mi baš jako pašu banane, još od početka trudnoće. I svo sezonsko voće… Srećom imamo veliki voćnjak pa sam svako malo ispod neke od grana.. Zadnjih dana jedemo kajsije… Njam.

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Ja isto tamanim voće, ali tamanila sam ga i prije trudnoće.. :) Inače, nemam nekih posebnih želja..čak mi je apetit u trudnoći slabiji nego inače.. Jedino mi je teško pit vodu, inače sam rijetko žedna, a svi mi govore da sad moram pit puno vode, ja jedva popijem litru..

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja sam stalno gladna… i ak mogu birat ja bi slano samo jela… i kisele krastavce iz lidla :P pojela neki dan teglicu od navečer do ujutro… dragi sav u čudu kak sam postala pero ždero :P  za ovo slano muško, slatko žensko nisam znala… ak je tako dragi će biti sretan :)

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    Marija… i ja se davim u beskvama i marelicama ovih dana… trešanja nisam imala ove godine, a preskupe su mi da bi ih kupovala… sad čekam jabuke da mi dozore pa da se krenem s njima davit… al to je to od slatkog… neki dan sam pojela napolitanke, al sve u svemu više slanog nego slatko

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Meni je super što sam trudna baš sad u vrijeme kad ima svakakvog voća. Tj, sve mi smo prave sretnice… 
    I ja jedva čekam jabuke, zaboravila sam i na kruške… Uživam u nekoj ranoj sorti koja je već zrela kod mojih roditelja… Gušim se u njima.
    I ja pijem jako puno vode. I prije sam se trudila popiti barem litru, a sad se ne moram ni truditi, sam me organizam traži. Jedino se trudim ne piti baš jako puno pred spavanje da ne šetam piškiti stalno…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    meni kruške nisu baš rodile ove godine.. .ali jabuke i grožđe :) jedva čekam grožđe :) a vode i ja pijem dosta, puno više nego prije, pa se i puno više družim s gospodinom wc-om :) a isto navečer pokušavam ne piti puno, ali opet i tad me  organizam traži

  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Daaa, grožđe, jedva čekam!!! Ja se davim i u lubenicama, ali tek su krenule pa je lutrija naći dobru.. Blago vama, mene uopće organizam ne traži tekućinu, ak nemam bocu vodu kraj sebe uopće je se ni ne sjetim..

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Čini mi se da će grožđa ove godine biti puno… Baš sam gledala kod sebe i kod mame neki dan. Barem kod nas u Slaovniji… Samo da da ne bi neka vremenska neprilika pomrsila planove za berbu…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    Meni sve nešto naopako,ja od kad sam trudna ništa mi se ne jede

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.