trudnički apetit

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gold👑

    Gold👑

    Broj poruka: 369

    Prijavi adminu

    ja nemam nikakve prohtjeve samo sam stalno gladna  sve voće i povrće sam oduvijek jela na tone pa tako i sad,jedino lubenicu ne mogu,čim ju pojedem osjetim neizdrživu glad kao da nisam jela tjedan dana … vode isto jako puno pijem,pogotovo po noći, al tako sam  i prije trudnoće,ne mogu zaspati ako boca nije pokraj kreveta 

    [lilypie.com]

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    meni je najbolje od svega kajse sad svako jutro budim gladna do bola, prvo moram doruckovat a onda tek ide sve ostalo  a prije nikad nisam imala naviku doruckovat… a voda, uf, to se tjeram da pijem…nikad nisam bila ljubitelj vode, ako sam bila zedna uvijek sam pila neki sok ili nesto drugo, a sad se tjeram da pijem vodu. kuham si i cajeve bez icega pa ih pijem hladne ili hladno mlijeko kad me uhvati žeđ…nekako mi lakse ide nego obicna voda 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Kome ne ide obična voda neka proba sa mineralnom ili donat mg ili neš slično i malo limuna unutra. Ili ovak hladne čajeve kao ninach (ali po mogućnosti nezaslađene i one voćne).
    Ja oduvijek tamanim ili vodu ili hladno mlijeko kad sam žedna. Mlijeko osobito sada kada imam žgaravice - ne znam zašto, ali pomaže mi.
    Ja postajem “stalno” gladna… moram svaka 2-3 sata jesti… A trbuh samo raste….

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Jojo5

    Jojo5

    Broj poruka: 564

    Prijavi adminu

    joj super tema! U početku samo slano, svježi sirevi i slično .
    Neodoljiva želja za hranom u prvih par mjeseci me totalno zatekla, morala sam jesti ili bi mi oči postale krvave! Sada sam u fazi nektarina i breskvi, ne mogu ih se najesti i napiti vode, tri litre vode dnevno pijem i kilu nektarina mlatim. A čajeve, sokove ili kavu što sam prije voljela sada ne mogu smisliti , dođe mi muka dok se sjetim kamilice!

  • Avatar antonio

    antonio

    Broj poruka: 1335

    Prijavi adminu

    he he cure da vas malo i nasmijem uglavnom prije nego mi je pukla plodna voda bili smo na festi u Sumberu ha ha a meni zamirisali cevapi pa sam tako pojela porciju i pol i porciju pomfrita ali sve to mi se cinilo malo pa sam si kupila i odojka svinjsko pecenje i iz to puno luka i ajvara i na kraju to zalila coca colom he he da bin dosla kuci ono pljaf trk u bolnicu

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    Antonio, pa ti si se “ napucala” hrane, mora da si onda imala snage za porod na bacanje 

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja baš imam jako slabi apetit,ujutro pojedem veliki doručak i to se natjeram,ručak u restoranu na poslu i kad dođem doma oko 5 uopće nisam gladna,opet se natjeram,a ako nešto oko 7 pojedem dere me žgaravica od 10 pa nadalje strašno

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja baš imam jako slabi apetit,ujutro pojedem veliki doručak i to se natjeram,ručak u restoranu na poslu i kad dođem doma oko 5 uopće nisam gladna,opet se natjeram,a ako nešto oko 7 pojedem dere me žgaravica od 10 pa nadalje strašno

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    meni se u zadnje vrijeme bas puno papa, staaalno sam gladna ali neka, uzivat cu jos tih par tjedana

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    antonio


    he he cure da vas malo i nasmijem uglavnom prije nego mi je pukla plodna voda bili smo na festi u Sumberu ha ha a meni zamirisali cevapi pa sam tako pojela porciju i pol i porciju pomfrita ali sve to mi se cinilo malo pa sam si kupila i odojka svinjsko pecenje i iz to puno luka i ajvara i na kraju to zalila coca colom he he da bin dosla kuci ono pljaf trk u bolnicu

    uuu…a i mirisala si na luk…hehe
    svaka cast…bar nisi bila gladna…

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.