Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    maša25

    Buhtlica jesi razmisljala da radis trakice za O?

    Cure ja cu isto plakat s vama 😂 mozemo bit TROJKE 😂😂😂 eto ja tako jadna i štufa od cijelog dana lezim na kaucu gledam u vatricu u kaminu i razmisljam pa sta mi nebi sad moglo bit lose i svasta nesto nalet simptoma 😂 i onda mi se place jer nemam simptome. Pa si mislim dal da sutra radim test 7DPO 😂😂😂
    Jakooo ali jakoooo zelim bit trudna ovaj mjesec 😂😂 muz ima rodendan, mama ima rodendan, ja imam rodendan, tata ima rodendan svimaaaa bi za rodendan poklonila bebu 😂❤️❤️❤️
    Pa sta mi se nebi moglo ovaj mjesec ostvarit ? 😏😏😏😢


    😂😂😂🤣
    Mašo draga od srca ti zelim + ovaj mjesec,❤❤

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Pozdrav cure, citam Vas dugo,dugo. Nikako da se javim jer sam bila bas u komi. Mislim da sam sada nadosla (psihicki). Pokusavamo dosta dugo no nikako da ugledamo +.
    Nekako nemam volje ici kod gin zbog situacije kakva je. Pijem Duphaston za izazivanje M. Jer po 70-80 dana ne bude nista.
    Mladi smo oboje ali eto nikako. Cini mi se da mi izostaje O. Tako da cu se morati naruciti kod gin. Po kalendaru sutra bi mi trebala biti O ali nemam bas simptome. No tko ce ga znati, jucer smo hopsali danas odmor sutra akcija😂😂. M bi trebala ne doci 3.11.

    Svima Vam zelim puno srece i sto skoriji +
    Uvijek me odusevi koliko podrske na 1 mjestu

    P.s zanima me ako mi koja zna reci vezano uz caj od Vrkute kada ga se treba piti odnosno kada ne ?


    Dobrodosla🤗🤗
    Mislim da se vrkutu može piti cijeli mjesec.
    Možda da probaš folikulometriju?
    Želim ti da čim prije ugledals plus😘😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Drage moje, bili mi neka od vas mogla preporuciti sta bi mogla uzimat da potaknem malo te ovulacije da malo jajnike ojacam…
    Dva zadnja ciklusa super na 28 dan dobila sad ovaj ciklus 19ti dan cuklusa 10 dana ranije 🤦‍♀️ danas 4ti dan prva tri jedva da je islo pola dana ima pa pola nema roza svjeza krv u tragovima jedva vidljivo jutros isto nista pa onda malo kasnije ujutro jedan izljev al ne veliki  pa onda opet nista i opet popodne jedan izljev ne veliki pa opet slabo skroz sve zbrda zdola🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    Bella, to sam i ja mislila,ali mi je kolegica na poslu ubacila bubicu u uho da je ne valja piti cijeli mj.pa reko da pitam, vidim da ima puno sveznalica 😁
    Takoder ti zelim sto prije +

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    NeverGiveUp55

    Drage moje, bili mi neka od vas mogla preporuciti sta bi mogla uzimat da potaknem malo te ovulacije da malo jajnike ojacam…
    Dva zadnja ciklusa super na 28 dan dobila sad ovaj ciklus 19ti dan cuklusa 10 dana ranije 🤦‍♀️ danas 4ti dan prva tri jedva da je islo pola dana ima pa pola nema roza svjeza krv u tragovima jedva vidljivo jutros isto nista pa onda malo kasnije ujutro jedan izljev al ne veliki pa onda opet nista i opet popodne jedan izljev ne veliki pa opet slabo skroz sve zbrda zdola🤦‍♀️🤦‍♀️


    Znam za vrkutu da regulira cikluse pa možeš probati s tim ili sad ne znam jel bi možda ginekologica nešto još preporučila za to. Znam da se i ovaj duphaston što ga ja pijem,koristi i za druge stvari. Al probaj neki čaj uzeti ili neku mješavinu čaja koji preporučuju u takvim dućanima za tu problematiku. Sretno🤗🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    NeverGiveUp55

    Drage moje, bili mi neka od vas mogla preporuciti sta bi mogla uzimat da potaknem malo te ovulacije da malo jajnike ojacam…
    Dva zadnja ciklusa super na 28 dan dobila sad ovaj ciklus 19ti dan cuklusa 10 dana ranije 🤦‍♀️ danas 4ti dan prva tri jedva da je islo pola dana ima pa pola nema roza svjeza krv u tragovima jedva vidljivo jutros isto nista pa onda malo kasnije ujutro jedan izljev al ne veliki pa onda opet nista i opet popodne jedan izljev ne veliki pa opet slabo skroz sve zbrda zdola🤦‍♀️🤦‍♀️

    Znam za vrkutu da regulira cikluse pa možeš probati s tim ili sad ne znam jel bi možda ginekologica nešto još preporučila za to. Znam da se i ovaj duphaston što ga ja pijem,koristi i za druge stvari. Al probaj neki čaj uzeti ili neku mješavinu čaja koji preporučuju u takvim dućanima za tu problematiku. Sretno🤗🤗


    Da cula sam i ja za vrkutu samo neznam kako da je pijem… Ona potjece ovulacije jel?
    Aa gin mi je da duphaston i popila sam ga dva ciklusa dosla tocno na 28 dan… I sad opet ovaj ciklus nikakakv…osim toga nista drugo mi nece daje samo je reka da ce me poslat dalje… Mozda da otidem trazit drugo mišljenje? 

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    NeverGiveUp55

    Bella🍁

    NeverGiveUp55

    Drage moje, bili mi neka od vas mogla preporuciti sta bi mogla uzimat da potaknem malo te ovulacije da malo jajnike ojacam…
    Dva zadnja ciklusa super na 28 dan dobila sad ovaj ciklus 19ti dan cuklusa 10 dana ranije 🤦‍♀️ danas 4ti dan prva tri jedva da je islo pola dana ima pa pola nema roza svjeza krv u tragovima jedva vidljivo jutros isto nista pa onda malo kasnije ujutro jedan izljev al ne veliki pa onda opet nista i opet popodne jedan izljev ne veliki pa opet slabo skroz sve zbrda zdola🤦‍♀️🤦‍♀️

    Znam za vrkutu da regulira cikluse pa možeš probati s tim ili sad ne znam jel bi možda ginekologica nešto još preporučila za to. Znam da se i ovaj duphaston što ga ja pijem,koristi i za druge stvari. Al probaj neki čaj uzeti ili neku mješavinu čaja koji preporučuju u takvim dućanima za tu problematiku. Sretno🤗🤗

    Da cula sam i ja za vrkutu samo neznam kako da je pijem… Ona potjece ovulacije jel?
    Aa gin mi je da duphaston i popila sam ga dva ciklusa dosla tocno na 28 dan… I sad opet ovaj ciklus nikakakv…osim toga nista drugo mi nece daje samo je reka da ce me poslat dalje… Mozda da otidem trazit drugo mišljenje?


    Ne znam što drugo bi i mogla dati, osim još pilula ali pošto radiš na bebi to nije neko rješenje. Probaj sa vrkutom 2-3 mjeseca pa ćeš vidjeti.  A drugo mišljenje uvijek možeš potražiti.

  • alma199

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    maša25

    Buhtlica jesi razmisljala da radis trakice za O?

    Cure ja cu isto plakat s vama 😂 mozemo bit TROJKE 😂😂😂 eto ja tako jadna i štufa od cijelog dana lezim na kaucu gledam u vatricu u kaminu i razmisljam pa sta mi nebi sad moglo bit lose i svasta nesto nalet simptoma 😂 i onda mi se place jer nemam simptome. Pa si mislim dal da sutra radim test 7DPO 😂😂😂
    Jakooo ali jakoooo zelim bit trudna ovaj mjesec 😂😂 muz ima rodendan, mama ima rodendan, ja imam rodendan, tata ima rodendan svimaaaa bi za rodendan poklonila bebu 😂❤️❤️❤️
    Pa sta mi se nebi moglo ovaj mjesec ostvarit ? 😏😏😏😢


    Maša
    Nadam se da si bolje. Tako sam ja jučer čitav dan i zvocala mužu toliko da smo se posvađali 🤣 čuveni PMS. Svaki mjesec isto osluskujemo tijelo.. ali nadam se da cemo jednog dana biti pozitivno iznenadjene. Sve clanice! 🙏❤️

  • Deleted user

    Broj poruka: 189

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    NeverGiveUp55

    Bella🍁

    NeverGiveUp55

    Drage moje, bili mi neka od vas mogla preporuciti sta bi mogla uzimat da potaknem malo te ovulacije da malo jajnike ojacam…
    Dva zadnja ciklusa super na 28 dan dobila sad ovaj ciklus 19ti dan cuklusa 10 dana ranije 🤦‍♀️ danas 4ti dan prva tri jedva da je islo pola dana ima pa pola nema roza svjeza krv u tragovima jedva vidljivo jutros isto nista pa onda malo kasnije ujutro jedan izljev al ne veliki pa onda opet nista i opet popodne jedan izljev ne veliki pa opet slabo skroz sve zbrda zdola🤦‍♀️🤦‍♀️

    Znam za vrkutu da regulira cikluse pa možeš probati s tim ili sad ne znam jel bi možda ginekologica nešto još preporučila za to. Znam da se i ovaj duphaston što ga ja pijem,koristi i za druge stvari. Al probaj neki čaj uzeti ili neku mješavinu čaja koji preporučuju u takvim dućanima za tu problematiku. Sretno🤗🤗

    Da cula sam i ja za vrkutu samo neznam kako da je pijem… Ona potjece ovulacije jel?
    Aa gin mi je da duphaston i popila sam ga dva ciklusa dosla tocno na 28 dan… I sad opet ovaj ciklus nikakakv…osim toga nista drugo mi nece daje samo je reka da ce me poslat dalje… Mozda da otidem trazit drugo mišljenje?

    Ne znam što drugo bi i mogla dati, osim još pilula ali pošto radiš na bebi to nije neko rješenje. Probaj sa vrkutom 2-3 mjeseca pa ćeš vidjeti. A drugo mišljenje uvijek možeš potražiti.


    Pokusat cu s vrkutom nista me nekosta… Mozes li mi kazat kako da je pijem?

    Slobodno druge cure dajte neki savjet ako koja jos nesto zna☺️

  • alma199

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Pokušaj i sa Inofolikom to je prašak u vrećicama. Dobar je za sve oblike problema sa jajnicima. Sadrži i folnu kiselinu. Ja ga uzimam tri mjeseca i imam malo kvalitetnije ovulacije. 

    Sa srećom ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.