Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Clio35

    Dobro jutro drage moje♥️.
    Sanjarka i to sam mjerila temp. nocas u 3 sata😂😂😂. Probudilo me na wc jer sam se nalila čaja sinoć pa sam mjerila prije ustajanja. I bolje da jesam jer jutros nebi ni mogla. Muž se probudio ranije pa smo eto spontano hopsali jutros 😬😬.
    A grudi me još uvijek ubijaju. Dogovorili smo se da test radim na dan ocekivane ili ako bude kasnila. A što se tiće moje temp. meni pada tek na dan kad dobijem 😒


    A jel ti lutealna uvik 15 dana ili šeta?
    Jel ti temp bas na dan m padne skroz naglo ili tipa vec je lagano u padu? 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ancioo ti i tvoj muz ste bas super par, smijesni i vjeruj biti ce i vas plusic uskoro! Mozda ces vec za 3 dana skakati do plafona od srece ♥😉
    Traveller ajme koja situacija zeno! Drzim palceve da je nova T u pitanju i da je sve u redu! 
    Lindsay meni je gin rekao da za briseve nije vazno koji si dan ciklusa, nadam se da ti nece bas danas doci vjestica…ajme 😩
    Sanjarka kako si ? ♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Hvala traveller i watson ❤

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Watson hoces li i ti uzeti uputnicu za spolne hormone? Mozda i hormone stitnjace?

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Jutro uz kavicu☕
    Nevergiveup ja sam pila do 3 šalice dnevno kako piše na pakiranju.
    Sunnys nadam se da će sve biti ok.
    Traveller javi rezultate bete.bas cudno da. Držim 🤞🤞🤞da je nova T💛
    Watson draga moja, kod mene bas ništa posebno. Ta osjetljivost u grudima i bradavicama jedino, al to zbilja mogu i duphastonu prepisati. Prehlađena sam zadnjih nekoliko dana pa se nadam da to neće ništa omesti ako će i biti išta za omesti uopće😂 razmišljam kad da pravim test. Rekla mi gin nakon dva tjedna da vadim betu, to je taman kad popijem sve duphastone, u srijedu. Jer je O bila prosli utorak/srijedu. Iako mi po dužini ciklusa ,30 dana, bi trebala doći tek 31. Pa nezz kad da pišnem(jer neću vaditi betu nego ću raditi test) u srijedu 28./četvrtak 29. slijedeći tjedan ili tek u subotu 31.10. Jer ako nije + moram prestati sa duphastonima. To su moje trenutne brige😁 javi kako je prošao pregled danas🤗
    Mašo volim kad si dobre volje, uvijek nas razveseljavas 😘. Što se tiče kuhanja, ja sam jučer pohala meso i radila pire te juhu od poriluka, a danas ću možda pizzu. Još razmišljam. 😁
    Clio 🤞🤞❤❤
    Ancioo još malo izdrži i uskoro nam radiš testić🤞🤞🤞❤💛
    Neka nam svima bude dobar dan i brdo plusića ovaj mjesec❤❤❤

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Andela zastoo? 
    Zasto nebi tacno za 8 mjeseci? 

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    watson009

    Ancioo ti i tvoj muz ste bas super par, smijesni i vjeruj biti ce i vas plusic uskoro! Mozda ces vec za 3 dana skakati do plafona od srece ♥😉
    Traveller ajme koja situacija zeno! Drzim palceve da je nova T u pitanju i da je sve u redu!
    Lindsay meni je gin rekao da za briseve nije vazno koji si dan ciklusa, nadam se da ti nece bas danas doci vjestica…ajme 😩
    Sanjarka kako si ? ♥


    ❤️
    A nemam pojma. Nervozno malo 
    Digli su mi cijenu vrtica malom i sad se moram mislit sta cu, kud cu i di cu s njim 
    Da ne kazem da je to najbolji vrtic na svijetu i da smo i ja i on jako vezani za njega 😔
    Eto to mi usralo dan jucer, da prostite
    Drugo, slala opet mail gin. Ni a ni b, sad opet moram zivkat pa ono ili mi se nitko nece javit ili ce mi rec da me imaju na umu. A ranit cu se ako mi nakon ovoliko cekanja kazu da me ovaj dr ipak ne moze primiti 
    Mislim da me puca pms. Zanemarite 
    Kako si ti? 🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Ivo& Ivana💙♥️

    Ivo& Ivana💙♥️

    Broj poruka: 702

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    watson009

    Ancioo ti i tvoj muz ste bas super par, smijesni i vjeruj biti ce i vas plusic uskoro! Mozda ces vec za 3 dana skakati do plafona od srece ♥😉
    Traveller ajme koja situacija zeno! Drzim palceve da je nova T u pitanju i da je sve u redu!
    Lindsay meni je gin rekao da za briseve nije vazno koji si dan ciklusa, nadam se da ti nece bas danas doci vjestica…ajme 😩
    Sanjarka kako si ? ♥

    ❤️
    A nemam pojma. Nervozno malo
    Digli su mi cijenu vrtica malom i sad se moram mislit sta cu, kud cu i di cu s njim
    Da ne kazem da je to najbolji vrtic na svijetu i da smo i ja i on jako vezani za njega 😔
    Eto to mi usralo dan jucer, da prostite
    Drugo, slala opet mail gin. Ni a ni b, sad opet moram zivkat pa ono ili mi se nitko nece javit ili ce mi rec da me imaju na umu. A ranit cu se ako mi nakon ovoliko cekanja kazu da me ovaj dr ipak ne moze primiti
    Mislim da me puca pms. Zanemarite
    Kako si ti? 🤗


    Mislim da je sad najgore vrime za raditi pretrage a mi moramo to obaviti, ali sto je najgore nas nitko ne pita. Ja se vec mjesecima mucim da napravim test za tronbofiliju ali nikako. Kad sam uspila doc do lab. kazu da vade 2 put mjesecno i to ako je bas bas hitno. Na kraju mi istekla upitnica a soc. gin. nemogu dobit radi korone, ima nekakav drugaciji sistem rada.
    Ma užas sto su nam napravili. 
    Jutros me toliko sad probada u jajniku i maternici da sam, stavila uložak jer mislim da ipak stiže M. Jutros dok smo hopsali ništa i tek kad sam se ustala pocelo boliti. 
    Lutealna otkad pratim je 15-16 dana. A temp. bas padne na dan M. Tako je bilo zadnja 3 ciklusa 

    🙋‍♀️37🧔34
    1.missed ab 7tt.- 10/19
    22.10 ➕👶♥️🌼
    IT'S A BOY💙💙💙
    24.06.2021 - IVO 💙💙
    [/url [lilypie.com]

  • Amy_94

    Broj poruka: 589

    Prijavi adminu

    Jutroo… 
    Ja od sutraa krećem u akcijuuu

    👨‍🦱38- teška oligoasthenozoospermia(med, orašasti plodovi, Fertil Up)

    👩‍🦱28 - Amh 1.83 μg/L. (Novalac)

    1x IVF prirodni ❌ (1🥚 nije se

    17.06 aspiracija 4 folikula 4 jajne stanice 3 blaste❌️
    11.01 aspiracija 5 folikula 4 jajne stanice, spermiogram azoospermija, jajne stanice zaleđene
    10.03 imamo spermije ponovno teška oligoasthenozoospermia

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Lindsay da,da uzeti cu uputnicu svakako.
    Hormoni stitnjace su mi savrseni,vadila sam prije 2 tjedna…
    Bella ako imas testic radije pisni, placati ces betu a mozda testic pokaze tocno.
    Od srca ti zelim trudnocu ovaj ciklus♥ vrijeme je za dobre vijesti!!!
    Sanjarka razumijem te, ludilo totalno oko nas…pa ja bi poludila da nemam s kime ovako tipkati na ovu temu koja me muci. Saljem ti zagrljaj, skuhaj si kavu i predaj sve u Bozje ruke,bude se to poslozilo! 
    Szo se tice ginekologa oprosti to nije normalno, da ih danima zivkas ,molis,pises i nista!!! Pa ja bi im vec dar mar tamo napravila! Znam da si rekla da ces ici privatno ali brate mili pa za koga placamo ovo zdravstveno onda ?!?!?!?

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.